dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

V castinzích do České Miss 2015 je dobojováno

Přidat na Seznam.cz
V castinzích do 11. ročníku soutěže krásy Česká Miss 2015 je dobojováno! Z posledního pražského castingu vzešlo pět krásných semifinalistek. 

V neděli 30. listopadu se v pražském Centru Černý Most uskutečnil sedmý a zároveň poslední regionální casting do 11. ročníku soutěže krásy České Miss, ze kterého vzešla pětice krásných dívek.

Náročný den pro porotu i samotné zúčastněné již tradičně zahájil moderátor Petr Vágner, který k účasti do tří vyřazovacích kol vyzval na stovku dívek. Přesně 105 uchazeček o letošní titul Česká Miss 2015 se nejprve představilo porotě. Z nich dvaadvacet postupujících slečen se následně předvedlo v plavkách a prošlo obávaným rozhovorem s porotou.

Té předsedala ředitelka České Miss Marcela Krplová. Spolu s ní o osudu dívek rozhodovala patronka soutěže Iva Kubelková. Opět zde ale nechyběla ani úřadující Česká Miss Gabriela Franková. Muže v porotě zastoupili moderátor Leoš Mareš a Mr. Czech Republic Milan Nevosad.


            Moderátor Petr Vágner v obležení pětice krásných semifinalistek
 

Po dlouhé poradě odborná porota do semifinále jednohlasně poslala celkem pět dívek.

 

 

O účast v 11. ročníku České Miss letos projevilo zájem na 1200 dívek. Do samotného semifinále, které se koná už 13. prosince 2014 ve Špindlerově Mlýně, postoupilo čtyřicetšest adeptek. Které z nich ale skončí ve finálové desítce? Na to si počkejme.  

 

Zdroj: Česká Miss

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2015 IVA KUBELKOVÁ MARCELA KRPLOVÁ LEOŠ MAREŠ

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek