dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

V čem vyrazit ke stromečku?

Sukně a šaty podtrhnou ženskou postavu vždy nejlépe. Oblékněte je i ke štědrovečerní tabuli. Buďte v jeden z nejdůležitějších okamžiků v roce za opravdovou dámu.

Prskavky prskají, světýlka blikají. Je čas. Usednout ke štědrovečerní tabuli, vychutnat si skvělé jídlo, čas s nejbližšími, rozbalit si dárky a prožít další magickou chvilku. 24. prosinec si užijte přesně tak, jak to máte nejraději. My jen tak trochu tušíme, že k tomu patří i móda, abyste se cítila dobře a mohla si všechny chvíle toho důležitého dne užít naplno. Buďte za dámu. Oblékněte si k vánočnímu stromečku nadýchanou sukni nebo upřednostněte delší sukni z pevného materiálu. Společně s tmavými punčocháči a hřejivým svetrem bude sukně vypadat báječně.

Přemýšlení nad kombinováním sukně vám pochopitelně ušetří šaty. Proto, pokud se vám nechce dávat složitě dohromady štědrovečerní outfit, ale stále chcete vypadat žensky a elegantně, prohlédněte si nabídku dámských šatů. Můžete sáhnout po jednoduchém střihu, který unosíte celoročně, nebo si vyberte přímo zdobené plesové šaty, které se ke stromečku skvěle hodí. Je libo stříbrnou, starorůžovou nebo temnější odstíny? Věříme, že si vyberete.

Ještě více nádherných šatů a sukní koupíte na mooda.cz

DÁMSKÁ MÓDA ŠATY SUKNĚ VÁNOCE 2017 ŠTĚDRÝ DEN JAK SE OBLÉKNOUT MOODA.CZ

Související články

Na dárky pro muže stále není pozdě - co pořídit?

Štědrý den se přiblížil, ale ještě stále není pozdě. Pořiďte svému partnerovi kvalitního vánočního měkkouše. 

Celý článek

Co darovat přítelkyni, kamarádce, mamince nebo babičce?

Potěšte všechny ženy, které máte na vánočním seznamu, správným dárkem, který se jim bude hodit a líbit.

Celý článek

Pro vánoční dárky do IGY

Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion! 

Celý článek

David Novotný pořádal adventní koncert

Při příležitosti adventních koncertů, které každoročně pořádá David Novotný, vystoupila celá řada známých pěveckých osobností.

Celý článek

Nejlepší vánoční sada pro muže pod stromeček

Těžko sháníte trenýrky i ponožky takové, aby si spolu rozuměly? Jack &Jones to vyřešil za vás! V jedné sadě darujete boxerky a dva páry ponožek. To všechno vánočně laděné.

Celý článek

OBRAZEM: Petrolejová barvou Vánoc 2017

Temný i slavnostní - odstín petrolejové si na letošní Vánoce vyžádal pozornost a my mu ji rádi dáme. Zaslouží si ji. Přivítejte Vánoce 2017 v petrolejové!

Celý článek

Stylové Vánoce? Tyto tři dárky vám je zařídí

Sníte o tom, že své partnerce, sestře nebo kamarádce uděláte pořádně stylového Ježíška? Máme tři tipy, se kterými to bude hračka!

Celý článek

Jiná vánoční kampaň - luxus v podání Americana Manhasset

Tentokrát žádné výrazné kouřové líčení, minimum flitrů a žádný sníh. Americana Manhasset svou sváteční kampaň pojala v jiném duchu. 

Celý článek