dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

V čem vyrazit ke stromečku?

Sukně a šaty podtrhnou ženskou postavu vždy nejlépe. Oblékněte je i ke štědrovečerní tabuli. Buďte v jeden z nejdůležitějších okamžiků v roce za opravdovou dámu.

Prskavky prskají, světýlka blikají. Je čas. Usednout ke štědrovečerní tabuli, vychutnat si skvělé jídlo, čas s nejbližšími, rozbalit si dárky a prožít další magickou chvilku. 24. prosinec si užijte přesně tak, jak to máte nejraději. My jen tak trochu tušíme, že k tomu patří i móda, abyste se cítila dobře a mohla si všechny chvíle toho důležitého dne užít naplno. Buďte za dámu. Oblékněte si k vánočnímu stromečku nadýchanou sukni nebo upřednostněte delší sukni z pevného materiálu. Společně s tmavými punčocháči a hřejivým svetrem bude sukně vypadat báječně.

Přemýšlení nad kombinováním sukně vám pochopitelně ušetří šaty. Proto, pokud se vám nechce dávat složitě dohromady štědrovečerní outfit, ale stále chcete vypadat žensky a elegantně, prohlédněte si nabídku dámských šatů. Můžete sáhnout po jednoduchém střihu, který unosíte celoročně, nebo si vyberte přímo zdobené plesové šaty, které se ke stromečku skvěle hodí. Je libo stříbrnou, starorůžovou nebo temnější odstíny? Věříme, že si vyberete.

Ještě více nádherných šatů a sukní koupíte na mooda.cz

DÁMSKÁ MÓDA ŠATY SUKNĚ VÁNOCE 2017 ŠTĚDRÝ DEN JAK SE OBLÉKNOUT MOODA.CZ

Související články

Nová kolekce Answear oslavuje dědictví

Nejen módní dědictví oslavuje nejnovější kolekce internetového obchodu Answear. Díky historickému prostředí si můžeme užít i pohled na skvostný palácový interiér. 

Celý článek

Preciznost nese jméno ELISHA

Kvalita, klasická elegance s prvky extravagance, precizní zpracování – přesně taková je značka Elisha módní návrhářky Elišky Tomkové. 

Celý článek

Jak se nosí džíny a svetr v podzimních měsících?

Neodhazujte oblíbené džíny, ba naopak! Doplňte je vkusným svetrem.

Celý článek

V Cruise kampani Louis Vuitton z Korsiky zářila Alicia Vikander

Drobná Alicia Vikander nás naláká na prosluněné pobřeží Korsiky a také Cruise kolekci Louis Vuitton. 

Celý článek

Penélope Cruz se dočkala - stala se novou tváří kampaně Chanel

Módní velikán Chanel uvedl svou Resort kampaň 2019, do které si namísto modelky vybral úspěšnou herečku Penélope Cruz. 

Celý článek

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Celý článek

Kampaň Zimmermann přináší pohled na plavkovou kolekci 2019

Plavková kolekce putuje přímo od značky Zimmermann. Modely jsou dost úchvatné nato, abyste okamžitě začala závidět modelkám a nemohla se dočkat léta. 

Celý článek

Módní budoucnost vypadá oranžově

Nezadržitelně se do našich šatníků blíží oranžová barva a to na čemkoli. 

 

Celý článek