dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Vánoční dárky pro kamarádky

Přidat na Seznam.cz
Jestliže máte to štěstí a po svém boku máte úžasnou kamarádku, která je vám oporou v dobrém i zlém, určitě i vy přemýšlíte, čím ji na Vánoce udělat radost. Máme pro vás pár tipů, kterými zaručeně potěšíte nejenom svou nejlepší kamarádku, ale také třeba zároveň i sebe…

Mohly byste si povídat celé hodiny a stejně by vám tento čas nestačil, abyste si stihly všechno říct? Jak je nám to povědomé… Mít skutečnou kamarádku je dar, kterého si musíme vážit, proto si i každá dobrá kamarádka zaslouží malou vánoční pozornost. Vybrali jsme pro vás čtyři originální vánoční dárky, které potěší vás i vaši přítelkyni.

Originální hrneček

Na výběr máte z mnoha možností, designů i typů hrnečků. Jedno je však jisté, vám i kamarádce by měl hrneček připomenout něco osobitého. Ať už nějaký váš společný koníček, zážitek nebo jen třeba vtip, kterému rozumíte pouze vy dvě.

 

Sklenice na víno

Ty jsou vlastně dárkem pro vás obě. Jednak si spolu zároveň můžete vychutnat kvalitní víno a jednak můžete svou skleničkou vyjádřit svou momentální náladu. Není nad originální a vtipný dárek.

 

Kniha o krasopsaní

Základy letteringu vám přiblíží tato úžasná knížka nazvaná Z lásky k písmu. Provede vás tím, jak s písmem začít a jak postupovat, když si nevíte rady. Obohatíte tak svou kamarádku o nové způsoby využití písma a rozhodně potěšíte její kreativní duši!

 

Svícen ve tvaru domečku

Určitě jste také mnohokrát vsadila na jistotu, když jste koupila své kamarádce svíčku. Tím člověk rozhodně nic nezkazí. Pokud jí však chcete udělat dvojnásobnou radost, zkuste ke svíčce pořídit keramickou, ručně vyráběnou lucernu ve tvaru domečku od dánské značky Kähler. S domečky různých tvarů můžete postupně vytvořit malé městečko a stylově tak vyzdobit okenní parapet či krbovou římsu.

Od 13.12.2019 můžete vánoční doplňky jako například originální hrnečky a mnohé další dárky, nejenom pro kamarádky, sehnat na e-shopu Bella Rose se slevou 24 %. Najděte si chvilku na to, poděkovat své kamarádce za to, jaká je.

bellarose.cz
 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE VÁNOČNÍ DÁRKY DÁREK PRO KAMARÁDKU KERAMICKÝ HRNEK SVÍCEN SKLENICE NA VÍNO

Související články

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Romantickou atmosféru, nejenom na svátek zamilovaných, navodí svíčky

Den svatého Valentýna je o lásce, romantice a strávení cenného času s tím, koho máme rádi. Znáte lepší způsob, jak podtrhnout romantickou atmosféru než krásnou svíčkou?

Celý článek

Výběr zajímavých pražských výstav

Naše hlavní město je plné muzeí a galerií, a je jich tolik, že se v nich skoro až nedá vyznat. Pokud tedy máte zájem se obohatit a nechat se inspirovat, kam stojí za to vyrazit, přinášíme vám pár tipů toho nejlepšího, co jsme objevili.

 

Celý článek

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Celý článek

Nakupujte oblečení s odloženou platbou

Nakupování na internetu je pohodlné, jednoduché a často i levnější než v kamenné prodejně. A zejména u oblečení to platí dvojnásob. Proč byste si tak nekoupili ty krásné nové lodičky nebo tu úžasnou kabelku?

Celý článek

7 skvělých knih, které nesmíte v lednu vynechat

Fascinující příběhy, romantické zápletky, módní inspirace, zajímavá místa nebo nejrůznější triky z online světa. Toto vše na vás čeká v dnešním článku.

Celý článek

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek