dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

Velikonoce - buďte připraveni na svátky jara!

Přidat na Seznam.cz
Jaro převzalo vládu a Velikonoce jsou za dveřmi. Znáte všechny tradice, recepty, zvyky a obyčeje, které se o „svátcích jara“ dodržují. Tým odborníků z Globusu připravil bohatou velikonoční tabuli, takže o gastronomickou stránku je postaráno.

Náš tradiční velikonoční mazanec obsahuje z 15% máslo a 18% rozinky a třešničkou na dortu je skvělý Velikonoční dort, který je vyroben z pravé smetany s příchutí vaječného likéru, který je typický pro Velikonoce. Dort je ozdoben velikonočními ozdobami, jako jsou kuřátko či vajíčko, a je k dostání pouze v období Velikonoc.

Zapomenout nesmíme ani na bohatou nabídku hotových pokrmů v Restauraci Globus, které denně připravují kuchaři čerstvé a které špičkově chutnají. Doporučujeme skvělou tradiční velikonoční nádivku s uzeným masem, králíka na česneku se špenátem a bramborovými knedlíky nebo vepřový řízek z kotlety se selským bramborovým salátem

Chybět samozřejmě nesmí tradiční (a skvělá!) velikonoční vajíčková pomazánka, kterou v Globusu připravují kuchaři z pečlivě vybraných surovin a její chuti se nic nevyrovná! Chutná jako doma připravená.

 

Přidat na Seznam.cz