dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

Přidat na Seznam.cz
Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.

Natálie šíří pozitivní společenské hodnoty, jako jsou rodina a láska.

Natálie Myslivcová je jednadvacetiletou maminkou dvojčat a má i rozsáhlý počet sledovatelů na svém Instagramu, kde denně inspiruje a motivuje. Právě díky pečlivě stylizovaným fotografiím z rodinného kruhu, v módních outfitech a v roli maminky si teprve 21letá Natálie vybudovala reputaci známé influencerky. K její unikátnosti přispívá i fakt, že být mladou stylovou maminkou a ještě k tomu dvojčat je v dnešní době spíše raritou. Natálie je příkladem toho, že úspěšnou ženou na sociálních sítích se dá být i s malými dětmi a v plné vytíženosti spojené s mateřstvím a domácností. Propaguje důležitost rodiny, lásky spolu s módou, trendy a interiérovým designem. Málokterá mladá instagramová modelka či influencerka se tím může pochlubit. 

Mohla byste naším čtenářům nejprve říct něco málo o sobě, prosím?

Když mi v mých 20 letech doktor oznámil, ze čekám dvojčata, tak to byl trochu šok. Nicméně radovat jsme se s přítelem začali téměř okamžitě. Takže těhotenství jsem si prožila fakt hezky a kluky odnosila až do konce. Nevím, kdy je a kdy není brzy zakládat rodinu, ale já našla toho nejlepšího tátu pro své děti. Když jsem přivedla na svět Markuska a Matiaska (každý měl skoro 3 kila) věděla jsem, že přesně tohle je štěstí. Momentálně jsem na mateřské “dovolené” a i přesto, že kluci dávají zabrat, věnuji se módě, novým trendům, foceni a snažím se být inspirací pro další maminky. Vše se dá zvládnout s úsměvem, dokonce i dvojčata.

Jak jste začala být influencerkou a jak je to náročné? Máte na Insta krásné a inspirující fotografie, je s nimi mnoho práce?

Vlastně mě nikdy nenapadlo, že bych mohla být influncerkou... protože jsem spíš introvert. Nikdy jsem po tom netoužila a přišlo to všechno tak nějak samo. Lidé mě začínali sledovat už kdysi kvůli mé známé sestře, ale moje osoba je začala zajímat, až když jsem oznámila těhotenství s dvojčaty. Focení v těhotenství bylo zábavné a s dvojčátky to už tak úplně jednoduché není. Proto, když prostě kluci nemají fotící náladu, tak nefotíme.

Jste pravděpodobně nejmladší a nejsledovanější slavnou maminkou úžasných dvojčátek-chlapečků v ČR. Je náročné být maminkou a influencerkou zároveň? Nebo se to dá spojit dohromady?

Já jsem si vždy přála být mladá maminka a můžu říct, že jsem se v mateřství našla. Užívám si každého dne s dětmi a cítím se být opravdu šťastná. Tyhle pocity se prostě nedají popsat. Spojit se to určitě dá, ale v první řadě jsou pro mě děti a když potřebují maminku, Instagram jde stranou!

Jaká je Vaše náplň klasického dne s chlapečky?

Po skoro probdělé noci, kdy se kluci stále dvakrát budí na kojení - a to ještě každý jinak - mám budíček cca v 5 ráno, takže já, která jsem ještě nedávno byla největší spáč na světě, prostě funguji. Pak už jedu nonstop až do 19 hodin, kdy děti chodí spát. Máme režim, protože s dvojčaty to asi jinak nejde, takže všechno pěkně nalajnované. Nebudu popírat, že je to někdy opravdu záhul a já si říkám, že maminky co mají jedno mimi, tak musí mít úplnou pohodu. Vůbec nechápu některé, co si na Instagramu stěžují, že se nevyspí atd...

Co nejraději nosíte? Jaký je kousek oděvu, bez kterého se neobejdete?

Protože se mi vždy na Instagramu líbily ty sladěné rodinky a na našem trhu toho bohužel zase až tak moc není, vytvořila jsem ve spolupráci s tedys.cz kolekci M&M, takže teď chodíme všichni v jednom stylu, a je to super. Jinak v poslední době se asi neobejdu bez tenisek, ty jsou na procházky s kočárkem ideál.

Jaký styl máte ráda?

Nemám přímo vyhraněný styl. Oblékám se podle nálady, takže jeden den jdu za princeznu, druhý za homeless a ten další obouvám vysoké podpatky a sexy oblečení..

Máte vždy dokonalý make-up. Je tedy možné vypadat krásně i když jste celý den zaneprázdněná maminka? Jak dlouho Vám to zabere?

No, já už se právě moc nemaluji. Vyřešila jsem to řasami. Pak vypadám pořád jako nalíčená a když někam jdu, tak jen taková rychlovka make-up a tvářenka. Ve výsledku asi cca 5 minut.

Máte mnoho sledujících, kteří k Vám vzhlíží. Čím si myslíte, že je nejvíce motivujete?

Já si myslím, že nejvíc asi to, že si nestěžuji. Já si to prostě vážně užívám. Samozřejmě nemám vždy dokonale uklizeno, někdy taťka dostane k obědu mekáč, ale na tom svět nestojí a já jsem typ, co bude mít raději šťastné děti než naleštěnou domácnost.

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Nejsem moc plánovací typ, ale určitě velkou a šťastnou rodinu, to je pro mě nejvíce.

                                     

Zdroj; Natálie Myslivcová, instagram: nataliemyslivcova

 

Přidat na Seznam.cz
TE SPOLEČNOSTI NATÁLIE MYSLIVCOVÁ MAMINKA DVOJČATA INFLUENCERKA INSTAGRAM STYL INTERVIEW ROZHOVOR

Související články

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek
Natali Ruden

V butiku nenajdete jediný model jen tak pro krásu, říká módní návrhářka Natali Ruden

Natali Ruden, módní návrhářka se specifickým rukopisem. Co nám chtěla sdělit novou kolekcí Eden a jaké má plány do budoucna?

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

Mark Zuckerberg vytvořil své ženě světélkující krabičku pro podporu spánku

Beznadějný romantik a praktický manžel! Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg vytvořil pro svou ženu Priscillu velmi originální dárek - "krabičku na spaní", která má zlepšit kvalitu jejího spánku.

Celý článek

PINKO: Pusťte do svého šatníku italský temperament

Smyslná, nespoutaná a sexy. Přesně taková je dámská módní značka Pinko. Z každé kolekce čiší hravost a italský temperament. 

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek