dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Přidat na Seznam.cz
Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

zdroj: ugg.com

Boty značky UGG, vytvořené australským surfařem při jižním pobřeží Kalifornie v roce 1978, se téměř okamžitě staly přímořskou klasikou a mezi Kaliforňany téměř nesmrtelnou obuví. Ale tak jak už to s módními trendy bývá, svůj čas slávy si nějakou dobu užijí, poté upadnou v zapomnění. Ovšem na všechny se zas tak úplně nezapomene a po nějaké době se opět objeví. Třeba v novém kabátě a opět plné života. UGG jsou tím pravým příkladem.

zdroj: ugg.com

Rok 2022 opět patří těmto botám z ovčí kůže a novou tváří této značky se stala ikonická Cher.

„Být ikonou znamená mít svobodu a odvahu prozkoumat svou vlastní cestu a individualitu,“ řekla Lindsey Dicola Dashoff, vrchní ředitelka Brand Communications & Public Relations ve společnosti UGG. "Cher je celosvětově známá svým odvážným a neomluvitelným způsobem života, s nímž UGG vždy souzní."

zdroj: ugg.com

Už by nás vlastně nemělo nic překvapit, protože co všechno se za poslední dva roky událo, ale UGG se skutečně vrátily do popředí módy – a musíme uznat, že si to zase rádi zopakujeme. A jak je vidět, je nás v tom víc. Emily Ratajkowski, Hailey Bieber, Bella Hadid nebo Kim Kardashian přispěly ke zvýšení poptávky, která se již v druhé polovině roku 2021, ještě před odhalením Cher, jako nové tváře této značky, zvýšila o 525 %. A jak to bylo dál? Pokud pochybujete o dopadu takové megahvězdy, která bezpochyby Cher je, možná vás překvapí, že za pouhých pár hodin od oznámení této spolupráce, vzrostla poptávka po botách UGG již o 1280 %. Skvělá práce!

 

 

Vzhledem k tomu, že celý svět zůstává už spoustu měsíců doma a v módě tak velice často a jednomyslně přijímáme jako základní požadavky na domácí oblečení, pohodlí a praktičnost, UGG jsou obuví, která se přímo nabízí. Můžete si tak vybrat od pantoflí až po vysoké válenky. Aktuálně je ovšem verze "mini UGG" tou nejoblíbenější.

zdroj: glamourmagazine.co.uk

zdroj: glamourmagazine.co.uk

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA INSPIRACE UGG VÁLENKY UGG BOOTS UGG BOTY STYLE STREET STYLE CHER EMILY RATAJKOWSKI

Související články

Proč dívce nabídnout menstruační kalhotky?

Připravovat děti na rychle se měnící svět kolem nás je stále náročnější. Rodiče dívek mají úkol navíc – s první menstruací jim nabídnout hygienické pomůcky.

Celý článek

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Nákupní tipy: Oversize letní šaty značky Jamie Collection jako must have letošního léta

Novinkou v nabídce letních modelů české značky Jamie Collection jsou šaty na špagetová ramínka ve dvou délkách, ke kotníkům a ke kolenům. Jejich oversize pojetí sluší doslova všem typům postav a všem věkovým kategoriím.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek