dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Velký průvodce plavkových střihů

Přidat na Seznam.cz
Vyzbrojte se na letošní léto plavkami, ve kterých se budete cítit sebevědomě a budete vypadat jak filmová hvězda. Přinášíme tipy a triky, jak si vybrat nové pavky.   

zdroj: se svolením Lisca

Pokud máte větší prsa

V případě větších a těžších ňader potřebujete dobrou oporu, a proto volte podprsenky s širšími ramínky. Doporučujeme podprsenky s pěnovými košíčky. 


zdroj: se svolením Lisca

 

 

Kolekce: Tenerife, La Paz, Saint Tropez, Nantes 

Pokud máte menší prsa

Nebojte se výraznějších střihů. Zvolte volánky, nabírání nebo módní rukáv. Fantazii se meze nekladou. Pokud chcete dekolt zvýraznit, ale malá prsa jsou pro vás předností – oblékněte se do pestrých barev. Opačném případě pro vytvoření bujného dekoltu vyzkoušejte push-up podprsenky. 

 
Kolekce: Kenya

Schovat bříško

Odpověď najdete v detailech a barevných kombinací. Vsaďte na pestrý horní díl a jednobarevný spodní. Pozornost tak zůstane na pestrém dekoltu. Velmi módní jsou v posledních letech i kalhotky s vysokým pasem. A nakonec držte se pravidla – chcete-li zdůraznit něco, co je vaší předností, zvolte světlou barvu a naopak, maskujte barvami tmavými. 


Kolekce: Kenya

Širší boky

Zde platí stejné pravidlo jako u břicha – pestrý top s aplikacemi a spodní díl v basic stylu.  Volte navíc perfektně padnoucí kalhotky. Zda-li jsou vaší pýchou například dlouhé nohy, vyzkoušejte boky „rozbít“ typem high leg. 


Kolekce: Saint Tropez

Jestliže máte dlouhý trup

Zvolte bikinové kalhotky nebo s vyšším výkrojem – typ high leg. Opticky tak prodloužíte své nohy. U horního dílu postupujte spíše minimalisticky a u spodního se naopak nebojte pořádně vyzbrojit. 


Kolekce: Manila

 

 

 

Přidat na Seznam.cz