dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Přidat na Seznam.cz
Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

V pátek prolétla českými médii radostná zpráva. Vendula Pizingerová bude mít se svým manželem Josefem děťátko. Oznámila to na svém Instagramu. Vendula Pizingerová je veřejnosti známá především jako manželka zesnulého skladatele Karla Svobody. Málokdo však ví, že je i milovnicí módy. Jako prezidentka nadačního fondu Kapka naděje uspořádala několik charitativních módních přehlídek s českými osobnostmi. Sama se například ocitla na módním mole v roli modelky, kdy představovala spolu s dalšími českými osobnostmi kolekci návrhářky Aleny Wilson. Dnes jsme proto pro vás připravili výběr top outfitů Venduly Pizingerové.

1. Vítání jara na Českém plese

Takto zářila Vendula Pizingerová na Českém plese. Krásné rozkvetlé šaty vytvořil známý český návrhář Osmani Laffita.

2. Dračice v kožešině

Tento nádherný look představila Vendula Pizingerová na svém Instagramu. Kožené kalhoty, žlutý svetřík a nádherná bohatá kožešina od  Luďka Slanaře je jedním z top outfitů, které jsme od Venduly Pizingerové mohli vidět.

3. Na přehlídce Hennes & Mauritz

V takovém kancelářském oufitu potkáte Vendulu Pizingerovou snad nejčastěji. Nejedná se ale o klasické outfity do kanclu. Jako prezidentka nadace Kapka naděje si umí Vendula Pizingerová držet svou image milovnice módních trendů. Takto se vyfikla na přehlídku nové kolekce H&M Giambattista Valli. Outfit nápaditě doplnila trendy ledvinkou a vysokými sexy botami se síťovinou.

4. Vendy a Amy

Když nejde přímo o oficiální příležitosti, žije Vendula Pizingerová život naplno a její outfity tomu odpovídají. Kromě oblíbeného country stylu miluje kůži a barvy. A tak vznikají velmi nápadité outfity, jako při návštěvě Anglie s herečkou Evou Holubovou. Černá kožená bunda motorkářské barbie a barevné kalhoty, které look zjemní a rozjasní. Že by outfit vystihl povahu Venduly Pizingerové?

5. Hrdá maminka

Nesmíme zapomínat na to, že Vendula Pizingerová je především hrdou maminkou a nový potomek je již na cestě. Outfit maminy v kuchyni jí jistě není cizí. A tak vznikl právě tento outfit z focení pro nadaci Kapka naděje. Krásné modré šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové a ledvinku, jak jinak než s kůží.

Foto: Instagram @vendulapizingerova

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VENDULA PIZINGEROVÁ KAPKA ČESKÁ MÓDNÍ SCÉNA MODNÍ TRENDY

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Zamilujte si znovu sedmdesátky! Jaké trendy se vrací na scénu?

Návrháři se rozhodli znovu oživit módní svět a vytvořili několik ikonických kousků, které zažily největší slávu v sedmdesátých letech. Disko éra plná metalických odstínů, zvonových kalhot nebo boho halenek je zpět v plné síle. 

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek