dnes je 27.11.2020 a svátek má Xenie

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Přidat na Seznam.cz
Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

V pátek prolétla českými médii radostná zpráva. Vendula Pizingerová bude mít se svým manželem Josefem děťátko. Oznámila to na svém Instagramu. Vendula Pizingerová je veřejnosti známá především jako manželka zesnulého skladatele Karla Svobody. Málokdo však ví, že je i milovnicí módy. Jako prezidentka nadačního fondu Kapka naděje uspořádala několik charitativních módních přehlídek s českými osobnostmi. Sama se například ocitla na módním mole v roli modelky, kdy představovala spolu s dalšími českými osobnostmi kolekci návrhářky Aleny Wilson. Dnes jsme proto pro vás připravili výběr top outfitů Venduly Pizingerové.

1. Vítání jara na Českém plese

Takto zářila Vendula Pizingerová na Českém plese. Krásné rozkvetlé šaty vytvořil známý český návrhář Osmani Laffita.

2. Dračice v kožešině

Tento nádherný look představila Vendula Pizingerová na svém Instagramu. Kožené kalhoty, žlutý svetřík a nádherná bohatá kožešina od  Luďka Slanaře je jedním z top outfitů, které jsme od Venduly Pizingerové mohli vidět.

3. Na přehlídce Hennes & Mauritz

V takovém kancelářském oufitu potkáte Vendulu Pizingerovou snad nejčastěji. Nejedná se ale o klasické outfity do kanclu. Jako prezidentka nadace Kapka naděje si umí Vendula Pizingerová držet svou image milovnice módních trendů. Takto se vyfikla na přehlídku nové kolekce H&M Giambattista Valli. Outfit nápaditě doplnila trendy ledvinkou a vysokými sexy botami se síťovinou.

4. Vendy a Amy

Když nejde přímo o oficiální příležitosti, žije Vendula Pizingerová život naplno a její outfity tomu odpovídají. Kromě oblíbeného country stylu miluje kůži a barvy. A tak vznikají velmi nápadité outfity, jako při návštěvě Anglie s herečkou Evou Holubovou. Černá kožená bunda motorkářské barbie a barevné kalhoty, které look zjemní a rozjasní. Že by outfit vystihl povahu Venduly Pizingerové?

5. Hrdá maminka

Nesmíme zapomínat na to, že Vendula Pizingerová je především hrdou maminkou a nový potomek je již na cestě. Outfit maminy v kuchyni jí jistě není cizí. A tak vznikl právě tento outfit z focení pro nadaci Kapka naděje. Krásné modré šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové a ledvinku, jak jinak než s kůží.

Foto: Instagram @vendulapizingerova

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VENDULA PIZINGEROVÁ KAPKA ČESKÁ MÓDNÍ SCÉNA MODNÍ TRENDY

Související články

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek