dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Přidat na Seznam.cz
Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

V pátek prolétla českými médii radostná zpráva. Vendula Pizingerová bude mít se svým manželem Josefem děťátko. Oznámila to na svém Instagramu. Vendula Pizingerová je veřejnosti známá především jako manželka zesnulého skladatele Karla Svobody. Málokdo však ví, že je i milovnicí módy. Jako prezidentka nadačního fondu Kapka naděje uspořádala několik charitativních módních přehlídek s českými osobnostmi. Sama se například ocitla na módním mole v roli modelky, kdy představovala spolu s dalšími českými osobnostmi kolekci návrhářky Aleny Wilson. Dnes jsme proto pro vás připravili výběr top outfitů Venduly Pizingerové.

1. Vítání jara na Českém plese

Takto zářila Vendula Pizingerová na Českém plese. Krásné rozkvetlé šaty vytvořil známý český návrhář Osmani Laffita.

2. Dračice v kožešině

Tento nádherný look představila Vendula Pizingerová na svém Instagramu. Kožené kalhoty, žlutý svetřík a nádherná bohatá kožešina od  Luďka Slanaře je jedním z top outfitů, které jsme od Venduly Pizingerové mohli vidět.

3. Na přehlídce Hennes & Mauritz

V takovém kancelářském oufitu potkáte Vendulu Pizingerovou snad nejčastěji. Nejedná se ale o klasické outfity do kanclu. Jako prezidentka nadace Kapka naděje si umí Vendula Pizingerová držet svou image milovnice módních trendů. Takto se vyfikla na přehlídku nové kolekce H&M Giambattista Valli. Outfit nápaditě doplnila trendy ledvinkou a vysokými sexy botami se síťovinou.

4. Vendy a Amy

Když nejde přímo o oficiální příležitosti, žije Vendula Pizingerová život naplno a její outfity tomu odpovídají. Kromě oblíbeného country stylu miluje kůži a barvy. A tak vznikají velmi nápadité outfity, jako při návštěvě Anglie s herečkou Evou Holubovou. Černá kožená bunda motorkářské barbie a barevné kalhoty, které look zjemní a rozjasní. Že by outfit vystihl povahu Venduly Pizingerové?

5. Hrdá maminka

Nesmíme zapomínat na to, že Vendula Pizingerová je především hrdou maminkou a nový potomek je již na cestě. Outfit maminy v kuchyni jí jistě není cizí. A tak vznikl právě tento outfit z focení pro nadaci Kapka naděje. Krásné modré šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové a ledvinku, jak jinak než s kůží.

Foto: Instagram @vendulapizingerova

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VENDULA PIZINGEROVÁ KAPKA ČESKÁ MÓDNÍ SCÉNA MODNÍ TRENDY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek