dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Veronika Kašáková se stala tváří kosmetické značky Santini Cosmetic

Přidat na Seznam.cz
Modelka a finalistka České Miss 2014 je nyní novou tváří kosmetické značky Santini, pro kterou mladá kráska natočila i podmanivý a svůdný reklamní spot.

Modelka a finalistka České Miss 2014, to je jen hrstka přívlastků, které charakterizují skromnou a přesto velice úspěšnou mladou dívku Veroniku Kašákovou. Mimo jiné se Veronika v letošním roce stala tváří celostátní soutěže krásy Miss Czech Press ale také patronkou Fondu ohrožených dětí a Klokánků.

Do obsáhlého výčtu Veroničiných úspěchů a záslužných činností nyní přibyla zcela nová zkušenost, a sice ta, že se česká modelka stala tváří kosmetické značky Santini Cosmetic, která se zabývá výrobou především dámských a pánských parfémů, ale i interiérových vůní a autoparfémů. Nejenže se Veronika stala tváří britské společnosti s výrobním závodem v Čechách, ale také pro ni natočila velice podmanivý a svůdný reklamní spot, ve kterém se po boku české krásky objevuje i životní partner Milan.

Na reklamní spot s Veronikou Kašákovou v hlavní roli, který poběží na TV pohoda ve spojitosti s výherní soutěží Ostře sledovaný vlak, se nyní můžete podívat i zde na stránkách magazínu Moda.cz, hned pod exkluzivním rozhovorem s hlavní aktérkou.

 

Rozhovor s Veronikou Kašákovou

Ahoj Veroniko, těší nás, že se opět potkáváme. Při našem posledním setkání jsi nás seznámila se svým kreativním nápadem Náramek ,, DĚTEM", prostřednictvím kterého pomáháte společně s Original Beads právě dětem, což je velice záslužné. Nás by ale tentokrát zajímala tvá aktuální spolupráce s firmou Santini Cosmetic, pro kterou jsi nedávno natočila promo video.

Byla to skvělá práce. Nejdříve jsem byla oslovena já jako herečka do reklamy. Byla jsem nadšená a když mě seznámili se scénářem, libíl se mi, ale představa, že budu hrát vedle neznámého muže ve mně vyvolala ostych a tak jsem z legrace doma nadhodila, zda by se mnou do toho šel můj přítel Milan. Nevyjádřil se a druhý den mi napsal sms: ,,mohla by to být hezká vzpomínka a něco na památku, jdu do toho“. Byla jsem nadšená, produkci se Milan také  libíl (nepřekvapující pro mě :)) no a šli jsme do toho. Užili jsme si to.

Když Ti zazvonil telefon a padla ona nabídka účinkovat v krátkém video spotu pro renomovanou britskou společnost, jak dlouho ses rozmýšlela, než jsi kývla? Nebo jsi naopak vůbec neváhala?

Rozmýšlela jsem se asi den, měla jsem pár podmínek, nechtěla jsem v reklamě být nahá, produkce měla ale stejný názor, takže jsme se krásně doplňili a spolupráce mohla začít.

Musela jsi tuto nabídku probírat i se svým přítelem Milanem, nebo jsi ho postavila před hotovou věc? A kde se vlastně zrodila myšlenka, že si v reklamě zahrajete společně, jakožto harmonický pár? Nebo snad šlo o jistý kompromis?

Jak už zmiňuji v první odpovědi, nezamlouvala se mi ta představa hrát vášnivou ženu v náručí někoho jiného než je Milan a tak se zrodil nápad, jít do toho společně. Byla jsem překvapená, že přítel nebyl proti a o to víc, když jsem viděla výsledek. Je skvělý herec, lepší než já :) I když my vlastně nemuseli nic hrát:).

V nejnovější kampani Santini Cosmetic působíš naprosto přirozeně, objektivy fotoaparátů a kamer jsou Ti evidentně zcela blízké (vlastní) i proto se přímo nabízí otázka, zdali máš nějaké předchozí herecké zkušenosti?

Natáčela jsem jen jedinou reklamu před touto. Stále se mám co učit, mám velké zkušenosti s focením a je znát rozdíl při focení a při natáčení. Jsem zvyklá dělat pohyby a pohledy pomalu, aby fotograf stačil zachytit správný výraz, ale na kameru můžete být více přirozená, jelikož tam vás zpomalý nebo naopak zrychlý. Měla jsem problém s mrkáním :). Moc jsem mrkala a to na pomalém snímku vypadalo spíše že šilhám:). Ještě že jsme měli skvělého střihače:).

Oslovilo Tě to a lákalo by Tě v této branži pokračovat? Nebo už se snad na nás v této oblasti chystá něco nového?

Mám své nápady a své vize, chtěla bych točit dál a zdokonalovat se. Chceme připravit video na Sri Lance, o surfu, joze a  o nás. Chtěla bych se svým fanoškům co nejlépe přiblížit. Baví mě jejich zpětná vazba, baví mě s holkama probírat naše holčičí věci, proto bych ráda natočila video o vaření, péči o tělo, o vlasy a kdyby byla možnost točit dále reklamy, jistě nebudu proti-NAOPAK. Byla bych vdečná.

Měla jsi do okamžiku první klapky nějakou zkušenost se společností Santini Cosmetic a používáš nějaké její produkty, ať už kosmetické či přímo parfémy?

Věděla jsem, že pro tento parfém fotila má oblíbenkyně Anetka Vignerová, ale osobní zkušenosti s vůní jsem neměla. Nicméně teď máme doma těchto produktů zásobu. Milan má skvělý parfém, nádherně na něm voní. Já používám krémy, vůně do bytu a jsem velice spokojená.

Moc Ti děkujeme za Tvůj čas Veroniko a už teď se těšíme na další příjemná setkání a povídání.

Také se budu těšit. (úsměv)

 

 

Zdroj: Santini group, Veronika Kašáková

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SANTINI COSMETIC VERONIKA KAŠÁKOVÁ ČESKÁ MISS 2014 MISS CZECH PRESS 2014

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek