dnes je 22.05.2019 a svátek má Emil

Victoria's Secret po téměř třech letech znovu zavádí plavkové kolekce

Přidat na Seznam.cz
Kolekce plavek americké značky Victoria's Secret se po téměř třech letech vrátí zpět do obchodního řetězce. Očekávat je můžete na jaře 2019. 

V roce 2016 se americká společnost Victoria's Secret rozhodla pozastavit dosavadní výrobu plavkových kolekcí a také známý katalog a více se zaměřit na spodní prádlo. Lidé se tak museli spolehnout pouze na mateřskou značku Victoria's Secret Pink, která plavky pro dívky a ženy nabízela i nadále, ačkoliv ne v tak širokém měřítku. To mělo za následek pokles prodeje a negativní dopad na celou značku Victoria's Secret. 

Proto se vedení v roce 2018 rozhodlo, navrátit plavkové kolekce do Victoria's Secret a snažit se získat zpět své zákazníky. Nové plavkové kolekce budou představeny na jaře 2019. Plavky ovšem nejsou to jediné, co se vrátí. Vedení Victoria's Secret prozradilo, že nově zařadí do prodeje také obuv, sluneční brýle a jiné licencované produkty.

Po nečekaném odchodu generální ředitelky Victoria's Secret, Jany Singer, její místo nahradí John Mehas. Ten je mimo jiné také prezidentem módní značky Tory Burch. „John je vynikající obchodník a my jsme nadšeni, že povede Victoria's Secret do nové fáze úspěchu. Naší prioritou je zlepšení kvality spodního prádla a také mateřské značky PINK,” prozradil Les Wexner, generální ředitel společnosti L Brands, pod kterou spadá i Victoria's Secret.

BusinessInsider.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
PLAVKY VICTORIA´S SECRET VICTORIA'S SECRET Swimwear PLAVKY

Související články

Halima Aden jako první modelka v burkinách pro Sport Illustrated

Tato muslimsko-somálská krásná modelka se stala první představitelkou v historii, která pózovala pro pánský magazín v burkinách a hidjábu.

Celý článek

Doutzen Kroes září v nové plavkové kolekci pro Hunkemöller

Nizozemská modelka Doutzen Kroes dlouhodobě spolupracuje se značkou Hunkemöller. Společně navrhli novou plavkovou kolekci s názvem Doutzen Summer Stories 2019, ve které nechybí klasické ani extravagantnější střihy.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Exotická kráska Leomie Anderson je nejnovějším andílkem Victoria’s Secret

Andělská rodina Victoria’s Secret se opět rozrůstá! Nedávno své nadšení sdílela maďarská rodačka Barbara Palvin a rusovláska Alexina Graham. Štěstím se nyní dojímá exotická kráska Leomie Anderson.

Celý článek

Jak na výběr plavek podle typu postavy?

Co odpovíte, až se léto zeptá, co jste dělala celou zimu? Nevěšte hlavu, stále máte čas doladit malé nedostatky na své postavě, a především si vybrat dokonale padnoucí plavky!

Celý článek

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek