dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Victoria's Secret po téměř třech letech znovu zavádí plavkové kolekce

Kolekce plavek americké značky Victoria's Secret se po téměř třech letech vrátí zpět do obchodního řetězce. Očekávat je můžete na jaře 2019. 

V roce 2016 se americká společnost Victoria's Secret rozhodla pozastavit dosavadní výrobu plavkových kolekcí a také známý katalog a více se zaměřit na spodní prádlo. Lidé se tak museli spolehnout pouze na mateřskou značku Victoria's Secret Pink, která plavky pro dívky a ženy nabízela i nadále, ačkoliv ne v tak širokém měřítku. To mělo za následek pokles prodeje a negativní dopad na celou značku Victoria's Secret. 

Proto se vedení v roce 2018 rozhodlo, navrátit plavkové kolekce do Victoria's Secret a snažit se získat zpět své zákazníky. Nové plavkové kolekce budou představeny na jaře 2019. Plavky ovšem nejsou to jediné, co se vrátí. Vedení Victoria's Secret prozradilo, že nově zařadí do prodeje také obuv, sluneční brýle a jiné licencované produkty.

Po nečekaném odchodu generální ředitelky Victoria's Secret, Jany Singer, její místo nahradí John Mehas. Ten je mimo jiné také prezidentem módní značky Tory Burch. „John je vynikající obchodník a my jsme nadšeni, že povede Victoria's Secret do nové fáze úspěchu. Naší prioritou je zlepšení kvality spodního prádla a také mateřské značky PINK,” prozradil Les Wexner, generální ředitel společnosti L Brands, pod kterou spadá i Victoria's Secret.

BusinessInsider.com, WWD.com

PLAVKY VICTORIA´S SECRET VICTORIA'S SECRET Swimwear PLAVKY

Související články

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek

Nejkontroverznější momenty v módním světě roku 2018

Ještě předtím, než započne nový rok, připomeneme si nejkontroverznější momenty 2018. Uplynulý rok byl totiž plný sporných a diskutovaných momentů v módním světě.

Celý článek

Zprávy z módy: Generální ředitelka společnosti Victoria's Secret rezignovala

Oznámení odchodu Jany Singer od značky propagující luxusní spodní prádlo, podtrhly poklesy prodeje i nedávné vyjádření šéfa marketingu Eda Razeka.

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

Nejextravagantnější křídla v historii přehlídek Victoria Secret

Jaká byla historie legendárních a typických symbolů známé značky? 

Celý článek

Kampaň Zimmermann přináší pohled na plavkovou kolekci 2019

Plavková kolekce putuje přímo od značky Zimmermann. Modely jsou dost úchvatné nato, abyste okamžitě začala závidět modelkám a nemohla se dočkat léta. 

Celý článek

Taylor Hill uvádí nový parfém Victoria's Secret Tease Rebel

Taylor Hill se ukázala v kampani, která na trh uvádí novou variantu parfému Tease od Victoria's Secret- Rebel.

Celý článek