dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Vítězka České Miss Gabriela Franková trénuje na charitativní tenisový turnaj

Přidat na Seznam.cz
Jednou z povinností vítězky České Miss Gabriely Franková je i účast na charitativním tenisovém turnaji. Tenisovou raketu v ruce ale pěknou řádku let nedržela a tak začala usilovně trénovat.

Pomoc s přípravou na charitativní tenisový turnaj České Miss Gabriele Frankové nabídla finalistka letošního ročníku Simona Dvořáková. Simona je trenérkou dětských tenisových nadějí a proto není divu, že Gabriela její nabídku s chutí přijala.

Obě krásky si daly sraz na kurtech v Modleticích a pustily se do tréninku pod nemilosrdně žhnoucím sluncem.

A jak jinak začít lekci tenisu než pořádnou rozcvičkou. Je vidět, že Gabriela opravdu malou lekci potřebovala. Simona jí ukázala vše, co tak trošku pozapomněla, od správného držení rakety, správného postoje až po samotnou hru. Můžeme tedy říci, že se spolu tyto dvě původně rivalky utkaly i po finále České Miss, ale teď už jako kamarádky na tenisovém kurtu.

Obě české krásky ze sebe vydaly maximum a i přesto si to velmi užily.

„Gabču už jsem delší dobu osobně neviděla, protože jsme obě měly hodně práce a studijních povinností. Takže jsem moc ráda, že jsme mohly strávit společné dopoledne tréninkem. Hezky jsme si zahrály, Gabriela ze sebe vydala maximum a těším se, že příště nám společná hra v charitativním turnaji určitě vyjde“, říká finalistka České Miss Simona Dvořáková, která jako trenérka tenisu věnovala lekci Gabriele.

 

A jak se lekce před turnajem líbila vítězce soutěže krásy?
„Tréning se Simčou mi dal hodně a moc jsem si ho užila. Sice jsem nečekala, že budu muset dělat i kliky, ale jinak to bylo moc fajn,“ směje se Gabriela a dodává:  „Pozapomněla jsem, jak se správně hraje bekhend, Simča mi poradila a já se do toho postupně dostávala. Jsem moc ráda, že jsme se opět viděly, mohly spolu potrénovat a snad mi to pomůže získat víc prostředků v charitativním turnaji, který mě čeká na konci měsíce,“ směje se vítězka letošního ročníku České Miss Gabriela Franková.

Gábino, držíme ti palce!

Zdroj: ceskamiss.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2014 CHARITA TENIS TRÉNINK GABRIELA FRANKOVÁ SIMONA DVOŘÁKOVÁ MISS ČR

Související články

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Módní dům Tod's jmenoval nového kreativního ředitele

Walter Chiapponi přichází od značky Bottega Veneta, kde pracoval pod bývalým tvůrčím ředitelem Tomasem Maierem. Nyní ho čeká lepší pozice u značky Tod's.

Celý článek

Pure Model 2019 má své vítěze

Finále prestižní modelingové soutěže Pure Model 2019 je za námi. Vítězové druhého ročníku získali kontrakt v hodnotě 1 500 000 Kč a velkou naději uchytit se ve světě modelingu.

Celý článek

Mariana Prachařová opět v roli modelky

Zpěvačka, influencerka a herečka Mariana Prachařová navštívila město módy – samotnou Paříž, aby se stala modelkou svému dvornímu kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi.

Celý článek

Americká herečka Jane Fonda byla zatčena za protest na ochranu klimatu

Držitelka dvou Oscarů i cen Emmy je celoživotní aktivistkou. V pátek byla spolu s dalšími 15 lidmi ve Washington D.C. před kapitolem zatčena za pořádání protestu bez povolení.

Celý článek

Přichází velký zlom: Victoria's Secret najmula první plus-size modelku

Jedna z nejpopulárnějších značek spodního prádla poprvé přichází s modelkou větší velikosti. Někteří kritici však vzkazují, že tento krok učinili příliš pozdě.

Celý článek

Elegantní Monika Babišová v USA: Navštívila konferenci o udržitelné módě a setkala se s Trumpovými

Premiér Andrej Babiš má za sebou oficiální návštěvu Spojených států amerických. Na jeho cestách ho doprovázela i manželka s dcerou Vivien. Monika Babišová pak v rámci separátního programu navštívila spoustu zajímavých míst, k této příležitosti si s sebou sbalila i krásné outfity.

Celý článek