dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Vítězka České Miss Gabriela Franková trénuje na charitativní tenisový turnaj

Přidat na Seznam.cz
Jednou z povinností vítězky České Miss Gabriely Franková je i účast na charitativním tenisovém turnaji. Tenisovou raketu v ruce ale pěknou řádku let nedržela a tak začala usilovně trénovat.

Pomoc s přípravou na charitativní tenisový turnaj České Miss Gabriele Frankové nabídla finalistka letošního ročníku Simona Dvořáková. Simona je trenérkou dětských tenisových nadějí a proto není divu, že Gabriela její nabídku s chutí přijala.

Obě krásky si daly sraz na kurtech v Modleticích a pustily se do tréninku pod nemilosrdně žhnoucím sluncem.

A jak jinak začít lekci tenisu než pořádnou rozcvičkou. Je vidět, že Gabriela opravdu malou lekci potřebovala. Simona jí ukázala vše, co tak trošku pozapomněla, od správného držení rakety, správného postoje až po samotnou hru. Můžeme tedy říci, že se spolu tyto dvě původně rivalky utkaly i po finále České Miss, ale teď už jako kamarádky na tenisovém kurtu.

Obě české krásky ze sebe vydaly maximum a i přesto si to velmi užily.

„Gabču už jsem delší dobu osobně neviděla, protože jsme obě měly hodně práce a studijních povinností. Takže jsem moc ráda, že jsme mohly strávit společné dopoledne tréninkem. Hezky jsme si zahrály, Gabriela ze sebe vydala maximum a těším se, že příště nám společná hra v charitativním turnaji určitě vyjde“, říká finalistka České Miss Simona Dvořáková, která jako trenérka tenisu věnovala lekci Gabriele.

 

A jak se lekce před turnajem líbila vítězce soutěže krásy?
„Tréning se Simčou mi dal hodně a moc jsem si ho užila. Sice jsem nečekala, že budu muset dělat i kliky, ale jinak to bylo moc fajn,“ směje se Gabriela a dodává:  „Pozapomněla jsem, jak se správně hraje bekhend, Simča mi poradila a já se do toho postupně dostávala. Jsem moc ráda, že jsme se opět viděly, mohly spolu potrénovat a snad mi to pomůže získat víc prostředků v charitativním turnaji, který mě čeká na konci měsíce,“ směje se vítězka letošního ročníku České Miss Gabriela Franková.

Gábino, držíme ti palce!

Zdroj: ceskamiss.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2014 CHARITA TENIS TRÉNINK GABRIELA FRANKOVÁ SIMONA DVOŘÁKOVÁ MISS ČR

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek