dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Vítězky České Miss 2014 převzaly klíče od bytů společnosti CENTRAL GROUP

Přidat na Seznam.cz
Gabriela Franková, Česká Miss 2014 a Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014 změnily bydliště. Ve čtvrtek 10. dubna jim totiž zástupkyně generálního partnera CENTRAL GROUP Lenka Adámková slavnostně předala klíče od jejich nového domova.

 Jak se vítězky radují z výhry bezplatného ročního pronájmu zařízeného bytu od společnosti CENTRAL GROUP? 
„Z nového bydlení mám velkou radost, pocházím z Brna, kam jezdím k rodičům, s přítelem jsme doposud bydleli v Olomouci a v Praze studuji. Díky výhře pronájmu bytu budu mít konečně v Praze, kde mě čeká spousta povinností spojených s titulem Česká Miss, skvělé zázemí. Nedaleko je golfové hřiště a jedna z výher je golfové vybavení a kurz, tak mi to jde hezky k sobě“,  směje se Gabriela Franková.

Tereza Skoumalová dodává: „Jsem nadšená z lokality blízko Hostivařské přehrady, miluju přírodu a té teď budu v Praze blíž. Doufám, že budu mít nějaký volný čas, abych si nedaleký lesopark užila. Byt je útulný a tak akorát velký, líbí se mi, že nemusím řešit vybavení, všechno mám připravené, takže to bylo jednoduché stěhování“.

Gabriela Franková, Česká Miss 2014: 7. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně

Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014: 6. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Foto:Česká Miss

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2014 GABRIELA FRANKOVÁ TEREZA SKOUMALOVÁ CENTRAL GROUP BYT DESIGN

Související články

Luesma & Vega: Talíř jako umělecké dílo

Servírování a prezentace chodů je ve vysoké gastronomii stejně důležité jako jejich chuť. Jak ale vypadá ta správná prezentace?

Celý článek

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek