dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Vítězky České Miss 2014 převzaly klíče od bytů společnosti CENTRAL GROUP

Přidat na Seznam.cz
Gabriela Franková, Česká Miss 2014 a Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014 změnily bydliště. Ve čtvrtek 10. dubna jim totiž zástupkyně generálního partnera CENTRAL GROUP Lenka Adámková slavnostně předala klíče od jejich nového domova.

 Jak se vítězky radují z výhry bezplatného ročního pronájmu zařízeného bytu od společnosti CENTRAL GROUP? 
„Z nového bydlení mám velkou radost, pocházím z Brna, kam jezdím k rodičům, s přítelem jsme doposud bydleli v Olomouci a v Praze studuji. Díky výhře pronájmu bytu budu mít konečně v Praze, kde mě čeká spousta povinností spojených s titulem Česká Miss, skvělé zázemí. Nedaleko je golfové hřiště a jedna z výher je golfové vybavení a kurz, tak mi to jde hezky k sobě“,  směje se Gabriela Franková.

Tereza Skoumalová dodává: „Jsem nadšená z lokality blízko Hostivařské přehrady, miluju přírodu a té teď budu v Praze blíž. Doufám, že budu mít nějaký volný čas, abych si nedaleký lesopark užila. Byt je útulný a tak akorát velký, líbí se mi, že nemusím řešit vybavení, všechno mám připravené, takže to bylo jednoduché stěhování“.

Gabriela Franková, Česká Miss 2014: 7. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně

Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014: 6. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Foto:Česká Miss

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2014 GABRIELA FRANKOVÁ TEREZA SKOUMALOVÁ CENTRAL GROUP BYT DESIGN

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek