dnes je 06.04.2020 a svátek má Vendula

Voucher do Thomas´s Barbershop je vždycky skvělý dárek!

Přidat na Seznam.cz
I přesto, že dárek svým blízkým můžete věnovat po celý rok, právě Valentýn je skvělou příležitostí. Obdarujte svého milého zážitkem v Thomas´s Barbershop, kde si bude připadat jako král.

 „Nechte vaše muže vyzkoušet, jak už 10 let poctivě hrajeme na scéně a dopřejte jim opravdový zážitek,“ hlásí do světa tým prvního a již legendárního barbershopu v Čechách i na Slovensku, které založil před deseti lety Tomáš Kožíšek.

Již z tohoto sloganu je zřejmé, že se právě tady cítí muži být skutečnými muži. Je to místo, kam mohou jen pánové a kde se pod taktovkou zkušených profesionálů nechávají holit, česat, stříhat, dostanou k tomu doutník, whisky a koukají na fotbal. Jak dokonalé, co myslíte? Takový malý ráj na zemi.

Nekomplikujte výběr dárku pro svého chlapce, manžela, syna, bratra či tatínka, dopřejte jim sázku na jistotu. Voucher z 10. limitované edice potěší i svým vzhledem, díky perfektnímu designu, který navrhla tatérka Berta Ink.

V Thomas´s Barbershop mohou vaši muži očekávat perfektní péči, vlastní kosmetickou řadu, profi přístup, pracovníky vyučené v oboru, nejdelší léta praxe a zkušeností, neustále nasazenou laťku hodně vysoko. Zkrátka to, co jinde nenajdete.

Kompletní nabídku voucherů na různé služby najdete ZDE. Vouchery lze zakoupit na pobočkách TBS nebo si je objednat na dobírku.

thomasbarbershop.com.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A KOSMETIKA BARBERSHOP THOMAS´S BARBERSHOP HOLIČSTVÍ PÁNSKÉ HOLIČSTVÍ VALENTÝN DÁREK NA VALENTÝNA DÁREK PRO MUŽE

Související články

NOŠENÍ ROUŠKY ZHORŠUJE KVALITU PLETI. NAUČTE SE O NI PEČOVAT SPRÁVNĚ A V DOMÁCÍCH PODMÍNKÁCH.

Změny, v kterých teď momentálně žijeme, mění náš pohled na svět i naše chování. Nošení roušky, omezení pohybu a zastavení provozu téměř všech služeb se výrazně dotýkají také každodenní péče o pleť.

Celý článek

Romantika na pražské Kampě

Umění vařit spojené s kvalitními surovinami přináší vynalézavost, která nám v kuchyni mnohdy chybí. Pokud máte chuť poznat jídla, která vás budou hýčkat, máme pro vás perfektní tip.

Celý článek

Přichází svátek všech zamilovaných

Svátek plný lásky, náklonnosti, zamilovanosti, dárečků, květin a romantiky. Valentýn neboli svátek všech zamilovaných se slaví 14. února. Už i u nás začíná být oblíbený a ať ho slavíte či ne, určitě své drahé polovičce rádi uděláte radost.

Celý článek

Valentýnské dárky pro cestovatele, kuchaře i hipstery

Chcete svůj protějšek potěšit dárkem od srdce? Zanechte romantických klišé a vybírejte z dárků, které jsou pro vaše miláčky ušité na míru.

Celý článek

Vyhlášení vítězů z řad mužů milujících luxusní pánské holičství přineslo výhru v podobě Harley Davidson

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.

Celý článek

Rihanna představila valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty

Zpěvačka Rihanna představila novou valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty. Sbírka obsahuje prádlo vhodné pro všechny tělesné proporce a nesnaží se nikoho zaškatulkovat.

Celý článek

Obliba barbershopů v ČR roste

Holičství neboli barbershopy během 90. let téměř vymizely. Co může za rostoucí oblibu těchto služeb a jaké jsou jejich výhody?

Celý článek

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová o Valentýnu a svatebních šatech

Na oslavy Valentýna jsme se zeptali v průběhu castingu České Miss, kde vítězky v rámci módní přehlídky vynesly svatební šaty ze svatebního studia Dany Svozílkové.

Celý článek