dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Voucher do Thomas´s Barbershop je vždycky skvělý dárek!

Přidat na Seznam.cz
I přesto, že dárek svým blízkým můžete věnovat po celý rok, právě Valentýn je skvělou příležitostí. Obdarujte svého milého zážitkem v Thomas´s Barbershop, kde si bude připadat jako král.

 „Nechte vaše muže vyzkoušet, jak už 10 let poctivě hrajeme na scéně a dopřejte jim opravdový zážitek,“ hlásí do světa tým prvního a již legendárního barbershopu v Čechách i na Slovensku, které založil před deseti lety Tomáš Kožíšek.

Již z tohoto sloganu je zřejmé, že se právě tady cítí muži být skutečnými muži. Je to místo, kam mohou jen pánové a kde se pod taktovkou zkušených profesionálů nechávají holit, česat, stříhat, dostanou k tomu doutník, whisky a koukají na fotbal. Jak dokonalé, co myslíte? Takový malý ráj na zemi.

Nekomplikujte výběr dárku pro svého chlapce, manžela, syna, bratra či tatínka, dopřejte jim sázku na jistotu. Voucher z 10. limitované edice potěší i svým vzhledem, díky perfektnímu designu, který navrhla tatérka Berta Ink.

V Thomas´s Barbershop mohou vaši muži očekávat perfektní péči, vlastní kosmetickou řadu, profi přístup, pracovníky vyučené v oboru, nejdelší léta praxe a zkušeností, neustále nasazenou laťku hodně vysoko. Zkrátka to, co jinde nenajdete.

Kompletní nabídku voucherů na různé služby najdete ZDE. Vouchery lze zakoupit na pobočkách TBS nebo si je objednat na dobírku.

thomasbarbershop.com.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A KOSMETIKA BARBERSHOP THOMAS´S BARBERSHOP HOLIČSTVÍ PÁNSKÉ HOLIČSTVÍ VALENTÝN DÁREK NA VALENTÝNA DÁREK PRO MUŽE

Související články

Naučte se nový rituál s RECLAR PEELER. Péče o pleť bude snazší a zábavnější než kdy dříve

Také máte své beauty rituály, které se snažíte dodržovat? Ne vždy je čištění pleti a následná péče úplně snadnou rutinou. Reclar Peeler umocní celkový proces přesně tak, jak vaše pleť potřebuje.

Celý článek

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Únor je měsícem lásky: Jen můj Valentýn!

Nejdůležitější je, jak lásku vnímáte vy. Jak ji dokážete vyjádřit sami sobě. Jak ji dokážete dávat a také přijímat. Únor je měsícem lásky, zamilujte se do sebe!

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek

7 originálních dárků na Valentýna, které potěší

Svátek zamilovaných se kvapem blíží, a i když je většina toho názoru, že jde pouze o marketingový tah, tak není od věci partnera potěšit. Když si páry dávají dárečky nebo malé pozornosti během roku, je to ta nejlepší volba, ale pokud nestíháte ani to, je dobré si vzpomenout alespoň na Valentýna.

Celý článek

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

Celý článek

TOUŽÍTE PO KRÁSNÉ A MLADISTVÉ PLETI? JAK MÍT DOKONALOU PLEŤ A OCHRÁNIT JI PROTI VNĚJŠÍM VLIVŮM? VSAĎTE NA OMLAZUJÍCÍ, HYPOALERGENNÍ GALVANICKÝ PEELER RECLAR A IONIZAČNÍ SPREJ ION MIST

Naše pleť dostává poslední rok zabrat více než jindy. Je nezbytné věnovat ji dostatečnou pozornost a péči. Ionizační sprej zajistí pleti ochranu proti vnějším vlivům a nečistotám na celých 24 hodin.

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek