dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Vrací se trend baby ofin

Přemýšlíte o novém střihu vlasů? Vyzkoušejte velmi odvážnou baby ofinu!

Pokud vás účes zaujal, rozhodně se nemusíte bát, že byste šlápla vedle. Bude to nejspíš velká změna, ale výhoda je, že úžasně zvýrazňuje obočí a ukáže celou vaši tvář. V tomto střihu končí ofina pár centimetrů nad obočím a hodí se ke každému střihu, ať už máte vlasy krátké nebo dlouhé. Je to přesně ten typ účesu, který můžete buď naprosto milovat, nebo ho nesnášet.

Účes předvedly na různých akcích nejznámější celebrity a ukázaly nejrůznější střihy vlasů, které se k baby ofinám skvěle hodí. Baby ofina je perfektní způsob, jak být neuvěřitelně trendy. Můžeme ji vidět například u celebrit, jako jsou například Emma Roberts, Bella Thorne nebo Emma Watson. Baby ofiny mají tendenci být super krátké, rovné nebo sestříhané tak, že některé pramínky ofiny jsou delší, jiné zase kratší.

Čím je ofina výš, tím více obličej zvýrazní. Chcete-li dosáhnout měkčího a jemnějšího efektu, nechte dva prameny, které budou lemovat obličej. Pokud máte oválný obličej, tento účes doporučujeme si předem raději pořádně rozmyslet. Zeptejte se svého kadeřníka, jestli vám bude tento účes slušet, není totiž pro každého.

 fashionisers.com, instyle.com,
glamour.com, elle.com

VLASY A ÚČESY DÁMSKÉ ÚČESY BABY OFINA EMMA WATSON BELLA THORNE EMMA ROBERTS TRENDY ÚČESY ÚČESY 2018

Související články

Vlasová inspirace podle Meghan Markle

To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.

Celý článek

Padají vám vlasy? Poradíme vám, jak to vyřešit jednou provždy!

Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.

Celý článek

6 tipů jak dostat řídnutí vlasů pod kontrolu

Řídnutí vlasů je velmi nepříjemnou záležitostí. Existuje však několik málo triků, jak ho zpomalit nebo alespoň zamaskovat.

Celý článek

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Celý článek

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Celý článek

Šedá barva na vlasech sklízí úspěch - coconut hair trend dorazí brzy i k nám

Coconut hair - tak v zahraničí pojmenovali nový trend v barvení vlasů. V něm se prolínají odstíny blond se šedou. A rozhodně to má říz.

Celý článek

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Celý článek

Jak se nosí šátek ve vlasech

Létem trend šátků nemusí nutně končit. Nechte se inspirovat, jak ho lze nosit v kterémkoli ročním období.

Celý článek