dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Vyrazte na pláž v bikinách Love Stories x H&M

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace, která přináší krásnou kolekci plavek, nabízí romantiku, bonbónové barvy i trendy sportovní střihy.

Značka H&M s nadšením oznámila druhou spolupráci s holandskou značkou Love Stories. Plavky a bikiny zpracovával nejenom celý tým H&M, ale i zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman. Výsledek je k zakoupení ve vybraných obchodech a na hm.com.

„Spolupráce s H&M je pro nás opravdu snem. Je báječné, nabízet klientům estetiku Love Stories za H&M ceny. Kolaborace Love Stories SWIMCLUB x H&M zůstává věrná svému principu mix’n’match a je navržena pro zábavné letní prázdniny – ať už relaxujete s koktejlem v ruce nebo surfujete na divokých vlnách,“ říká Marloes Hoedeman, zakladatel Love Stories.

Sportovní střihy, romantické vzory i sladké barvy přináší kolekci velký ohlas. Každý kousek připomíná filozofii Marloa Hoedemana „mix’n’match”, což znamená, že nekonečnému kombinovaní jednotlivých kousků se meze nekladou.

Inspirace k této kolekci vzešla jednak ze 70. let a fotek Slima Aaronse, který na nich vyobrazil bazénové prostředí a zároveň také z prázdnin Marloa Hoedemana na Ibize. S touto kolekcí můžete vychutnávat sluneční paprsky, stejně jako divoké vodní sporty. Prohlédněte si jednodílné plavky inspirované surfováním i retro vršky, které vás určitě budou bavit.

„Tato koketní mix´n´match kolekce plavek je ideální volbou pro lenošení u bazénu nebo pro zábavu na pláži, jednoduše přes sebe přehodíte tuniku a zamíříte přímo k přátelům. Je svěží a elegantní, hraje barvami a lichotí svými tvary. Doufáme, že tato cool sportovní kolekce inspiruje naše zákazníky k tomu, aby objevili svůj osobitý letní styl,“ říká Maria Östblom, hlavní designérka H&M Ladieswear.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LOVE STORIES H&M PLAVKY DÁMSKÉ PLAVKY BIKINY LÉTO 2019 PLAVKY 2019

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek