dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Vyrazte na pláž v bikinách Love Stories x H&M

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace, která přináší krásnou kolekci plavek, nabízí romantiku, bonbónové barvy i trendy sportovní střihy.

Značka H&M s nadšením oznámila druhou spolupráci s holandskou značkou Love Stories. Plavky a bikiny zpracovával nejenom celý tým H&M, ale i zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman. Výsledek je k zakoupení ve vybraných obchodech a na hm.com.

„Spolupráce s H&M je pro nás opravdu snem. Je báječné, nabízet klientům estetiku Love Stories za H&M ceny. Kolaborace Love Stories SWIMCLUB x H&M zůstává věrná svému principu mix’n’match a je navržena pro zábavné letní prázdniny – ať už relaxujete s koktejlem v ruce nebo surfujete na divokých vlnách,“ říká Marloes Hoedeman, zakladatel Love Stories.

Sportovní střihy, romantické vzory i sladké barvy přináší kolekci velký ohlas. Každý kousek připomíná filozofii Marloa Hoedemana „mix’n’match”, což znamená, že nekonečnému kombinovaní jednotlivých kousků se meze nekladou.

Inspirace k této kolekci vzešla jednak ze 70. let a fotek Slima Aaronse, který na nich vyobrazil bazénové prostředí a zároveň také z prázdnin Marloa Hoedemana na Ibize. S touto kolekcí můžete vychutnávat sluneční paprsky, stejně jako divoké vodní sporty. Prohlédněte si jednodílné plavky inspirované surfováním i retro vršky, které vás určitě budou bavit.

„Tato koketní mix´n´match kolekce plavek je ideální volbou pro lenošení u bazénu nebo pro zábavu na pláži, jednoduše přes sebe přehodíte tuniku a zamíříte přímo k přátelům. Je svěží a elegantní, hraje barvami a lichotí svými tvary. Doufáme, že tato cool sportovní kolekce inspiruje naše zákazníky k tomu, aby objevili svůj osobitý letní styl,“ říká Maria Östblom, hlavní designérka H&M Ladieswear.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LOVE STORIES H&M PLAVKY DÁMSKÉ PLAVKY BIKINY LÉTO 2019 PLAVKY 2019

Související články

Kožené doplňky pro moderní muže

Zdají se vám různé doplňky a šperky pro muže příliš zženštilé? Co sáhnout po kůži? Ta působí zajímavě, svůdně až nebezpečně. Když se doplňky hezky sladí s outfitem, bude váš partner vypadat přímo skvěle.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek