dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Výrobce světově známých brýlí ic! berlin vstupuje na český trh

Přidat na Seznam.cz
S hrdostí oznamujeme, že ic!berlin vstupuje na náš trh

S hrdostí oznamujeme, že ic! berlin – výrobce světově nejznámějších ocelových brýlí – vstupuje na náš trh.

Brýle ic! berlin jsou s hrdostí navržené a ručně, kus po kuse, vyrobené od začátku až do konce ve vlastní továrně v samotném srdci Berlína. K výrobě těchto jedinečných brýlí se používá výhradně super lehká a super silná nerezavějící ocel nebo luxusní acetát, popřípadě kombinace obou materiálů. Každý pár brýlí ic! berlin se vyznačuje patentovaným kĺoubovým spojem, který drží brýle pohromadě bez šroubků, svárů nebo lepidla. Je to skutečný zázrak designu.

Brýle ic!berlin jsou navrženy s vášní a důrazem na detail. Díky patentované technologii a velmi flexibilní oceli jsou brýle prakticky nerozbitné. Obruby váží v průměru méně než 20 gramů. Opravdu! Tyto celosvětově unikátní brýle bez šroubků jsou však nejen lehké, ale také technicky dokonalé a perfektně padnou.  Možná právě proto si je oblíbily i celebrity jako jsou Madonna, Brad Pitt nebo Alicia Keys.

Moderní, unikátní, inovativní, elegantní a neuvěřitelně pohodlné – to vše a ještě mnohem víc definuje brýle ic! berlin, brýle oblíbené po celém světě. Nemůžeme se dočkat, až Vám je ukážeme. Zajděte do některé z poboček Oční optiky Zdeněk Trnka a přesvědčte se na vlastní oči, jak pozoruhodné brýle ic! berlin opravdu jsou. Celou kolekci si také můžete prohlédnout na www.bryle-online.cz

 

Zdroj: bryle-online.cz/ic-berlin
optik-trnka.cz

Přidat na Seznam.cz
IC!BERLIN BRYLE-ONLINE NÁKUPY A OBCHOD DOPLŃKY A ŠPERKY MADONNA BRAD PITT

Související články

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

P40 lite od Huawei je parťák, na kterého se můžete spolehnout

Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu, a dokonce téměř nahradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. 

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Malířka Kateřina Bohušíková své malby přenesla na povlečení i kabelky

Móda a umění jsou velmi často propojeny v jeden celek. Ne jinak je tomu u návrhů, které vznikají pod rukama české malířky Kateřiny Bohušíkové.

Celý článek