dnes je 21.06.2019 a svátek má Alois

Výrobce světově známých brýlí ic! berlin vstupuje na český trh

Přidat na Seznam.cz
S hrdostí oznamujeme, že ic!berlin vstupuje na náš trh

S hrdostí oznamujeme, že ic! berlin – výrobce světově nejznámějších ocelových brýlí – vstupuje na náš trh.

Brýle ic! berlin jsou s hrdostí navržené a ručně, kus po kuse, vyrobené od začátku až do konce ve vlastní továrně v samotném srdci Berlína. K výrobě těchto jedinečných brýlí se používá výhradně super lehká a super silná nerezavějící ocel nebo luxusní acetát, popřípadě kombinace obou materiálů. Každý pár brýlí ic! berlin se vyznačuje patentovaným kĺoubovým spojem, který drží brýle pohromadě bez šroubků, svárů nebo lepidla. Je to skutečný zázrak designu.

Brýle ic!berlin jsou navrženy s vášní a důrazem na detail. Díky patentované technologii a velmi flexibilní oceli jsou brýle prakticky nerozbitné. Obruby váží v průměru méně než 20 gramů. Opravdu! Tyto celosvětově unikátní brýle bez šroubků jsou však nejen lehké, ale také technicky dokonalé a perfektně padnou.  Možná právě proto si je oblíbily i celebrity jako jsou Madonna, Brad Pitt nebo Alicia Keys.

Moderní, unikátní, inovativní, elegantní a neuvěřitelně pohodlné – to vše a ještě mnohem víc definuje brýle ic! berlin, brýle oblíbené po celém světě. Nemůžeme se dočkat, až Vám je ukážeme. Zajděte do některé z poboček Oční optiky Zdeněk Trnka a přesvědčte se na vlastní oči, jak pozoruhodné brýle ic! berlin opravdu jsou. Celou kolekci si také můžete prohlédnout na www.bryle-online.cz

 

Zdroj: bryle-online.cz/ic-berlin
optik-trnka.cz

Přidat na Seznam.cz
IC!BERLIN BRYLE-ONLINE NÁKUPY A OBCHOD DOPLŃKY A ŠPERKY MADONNA BRAD PITT

Související články

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek