dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Přidat na Seznam.cz
Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Finalistky České Miss 2018 se od semifinále nezastavily. Každým dnem pracují na nových a nových dovednostech od držení těla a chůze na podpatcích, přes prezentaci na sociálních médiích, mluvený projev, péči o pleť až k správnému a zdravému stravování. 

Při focení v ateliéru fotografa Honzy Tůmy bylo poznat, že některé finalistky se ve světě modelingu pohybují a jiné první zkušenosti teprve získávají. Stejně tak si finalistky postupně musejí zvykat na dlouhé hodiny plné stání a chůze na vysokých podpatcích, což přináší nejeden otlak a puchýř. Přesto jim vedení soutěže dopřává odpočinek - třeba na hubnoucích zábalech nebo ve wellness.

A rivalita? Údajně se jim úspěšně vyhýbá. Finalistky stmelil také kurz přežití, kde si nejedna z nich sáhla na své dno.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2018 ČESKÁ MISS SOUSTŘEDĚNÍ MISS FINALISTKY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek