dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Přidat na Seznam.cz
Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

O čem že je řeč? O nejsnadnější péči o prádlo od vynálezu automatické pračky. Ale jak na to? Ano, právě pračku použijeme – prádlo voňavé z pračky vyndáme, necháme uschnout a pak ho rovnou vložíme do napařovací skříně Tefal Care For You, která efektivně odstraní všechny záhyby, nerovnosti a zároveň silou páry provede dokonalou dezinfekci! Už nemusíte trávit večery žehlením nebo se stresovat s vyndaváním žehlícího prkna a žehličky před rychlým odchodem… Tefal Care For You se o vás postará, kdykoli budete potřebovat!

 

Tefal Care For You využívá přirozenou sílu páry k vyžehlení a hloubkové dezinfekci, zároveň vaše prádlo dokonale vysuší. Objevte zážitek, při kterém nebudete muset prakticky hnout prstem... Stačí oblečení vložit či zavěsit (až 4 ks najednou) do Tefal Care For You napařovací skříně, uzavřít, spustit program a využít volný čas, jak jen si přejete, třeba k přípravám před odchodem, snídani nebo jednoduše lenošení se svými nejmilejšími! Tefal Care For You je opravdu tichý, používat ho můžete kdykoli. Za pouhých 10 minut efektivně odstraní veškeré nedostatky na oblečení a vše bude krásně hladké bez jediné chybičky. Pomocníkem je i při návratech domů – mocná pára oblečení osvěží a odstraní trvalé pachy, jako jsou například kouř nebo aroma po smažení. A to i z oděvů, které jsou náročné na běžné praní! Při 40minutovém dezinfekčním cyklu navíc zlikviduje až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Jestliže na procházce spadne vaší ratolesti hračka na zem, vrátíte se z dovolené a budete chtít vydezinfikovat zavazadla nebo se budete chtít postarat o pelíšek zvířecího miláčka…

Není nic jednoduššího, než předměty vložit do Tefal Care For You a vše bude za pár minut hygienicky čisté. Tefal Care For You bezpečně narovná všechny druhy látek, včetně hedvábí nebo vlny. Je ideální také pro bytový textil – důkladně vyčistí polštáře, přikrývky, kabáty a péřové bundy nebo dětské látkové či plyšové hračky. Přístroj je vybaven čtyřmi kolečky, která zajišťují snadnou mobilitu. Přepravit ho kamkoliv není problém. Tefal Care For You napařovací skříň je navíc designový kousek, který můžete mít vystaven, i když ho zrovna nepoužíváte.

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD TEFAL NAPAŘOVACÍ SKŘÍŇ ŽEHLENÍ PRÁDLA

Související články

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Skiareál Ještěd oficiálně zahájí první červnovou sobotu letní sezónu

Letní Ještěd Opening v sobotu 4. června 2022 oficiálně zahájí letní sezónu ve Skiareálu Ještěd. Těšit se můžete na celodenní program a spoustu aktivit pro dospělé i děti.

Celý článek
restaurace Praha

Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Hledáte zajímavé místo pro pracovní oběd s kolegy či klienty a chcete vyzkoušet něco nového? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová pražská restaurace ZEM, která se nachází na Senovážném náměstí v objektu luxusního lifestylového hotelu Andaz Prague.

Celý článek

A na co kliknete dnes

Sami to moc dobře znáte – vracíte se domů a přemýšlíte, co dnes budete vařit, ale už opravdu nevíte, kde vzít inspiraci? To už je minulost! Vaši bezstarostnou budoucnost v kuchyni představuje značka Tefal, která přichází na trh s revoluční novinkou – multifunkčním kuchyňským robotem Click & cook!

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Destinace Sušicko - brána Šumavy nabitá zážitky

Šumava je bezesporu perlou Čech. Turisté ji milují a sjíždějí se za jejím přírodním bohatstvím z celé republiky i z ciziny. Opomíjet by ale neměli ani  bránu Šumavy, Sušicko.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek