dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Přidat na Seznam.cz
Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

O čem že je řeč? O nejsnadnější péči o prádlo od vynálezu automatické pračky. Ale jak na to? Ano, právě pračku použijeme – prádlo voňavé z pračky vyndáme, necháme uschnout a pak ho rovnou vložíme do napařovací skříně Tefal Care For You, která efektivně odstraní všechny záhyby, nerovnosti a zároveň silou páry provede dokonalou dezinfekci! Už nemusíte trávit večery žehlením nebo se stresovat s vyndaváním žehlícího prkna a žehličky před rychlým odchodem… Tefal Care For You se o vás postará, kdykoli budete potřebovat!

 

Tefal Care For You využívá přirozenou sílu páry k vyžehlení a hloubkové dezinfekci, zároveň vaše prádlo dokonale vysuší. Objevte zážitek, při kterém nebudete muset prakticky hnout prstem... Stačí oblečení vložit či zavěsit (až 4 ks najednou) do Tefal Care For You napařovací skříně, uzavřít, spustit program a využít volný čas, jak jen si přejete, třeba k přípravám před odchodem, snídani nebo jednoduše lenošení se svými nejmilejšími! Tefal Care For You je opravdu tichý, používat ho můžete kdykoli. Za pouhých 10 minut efektivně odstraní veškeré nedostatky na oblečení a vše bude krásně hladké bez jediné chybičky. Pomocníkem je i při návratech domů – mocná pára oblečení osvěží a odstraní trvalé pachy, jako jsou například kouř nebo aroma po smažení. A to i z oděvů, které jsou náročné na běžné praní! Při 40minutovém dezinfekčním cyklu navíc zlikviduje až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Jestliže na procházce spadne vaší ratolesti hračka na zem, vrátíte se z dovolené a budete chtít vydezinfikovat zavazadla nebo se budete chtít postarat o pelíšek zvířecího miláčka…

Není nic jednoduššího, než předměty vložit do Tefal Care For You a vše bude za pár minut hygienicky čisté. Tefal Care For You bezpečně narovná všechny druhy látek, včetně hedvábí nebo vlny. Je ideální také pro bytový textil – důkladně vyčistí polštáře, přikrývky, kabáty a péřové bundy nebo dětské látkové či plyšové hračky. Přístroj je vybaven čtyřmi kolečky, která zajišťují snadnou mobilitu. Přepravit ho kamkoliv není problém. Tefal Care For You napařovací skříň je navíc designový kousek, který můžete mít vystaven, i když ho zrovna nepoužíváte.

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD TEFAL NAPAŘOVACÍ SKŘÍŇ ŽEHLENÍ PRÁDLA

Související články

Tři způsoby, jak vám chytré hodinky pomůžou s fyzickým i duševním zdravím

Kdo by to byl třeba před deseti lety řekl, že nám zrovna hodinky budou pomáhat s fyzičkou a péčí o zdraví, včetně toho duševního.

Celý článek

Platforma Slow Femme spojující módu a zodpovědnost spouští HitHit kampaň

Platforma Slow Femme rozhodně stojí za poznání. Propojuje totiž lásku k módě se zodpovědností, která souvisí s životním prostředím a škodami, které mu způsobuje právě módní průmysl.

Celý článek

Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen pro chvíle strávené s přáteli a rodinou i na bujaré vánoční večírky a oslavy konce roku.

Celý článek
Petra Nesvačilová

Petra Nesvačilová: SKUTEČNÁ

Petra Nesvačilová je herečka, režisérka a žena, která miluje život. V souboru krátkých fejetonů, povídek a úvah píše o svých vzpomínkách na dětství, ale i o nabitých dnech, které nepostrádají humor a nevšednost umělecké branže. 

Celý článek

Na letní dovolené v Korutanech můžete vyrazit za turistikou, na kolo, ale také lyžovat

Čas letních dovolených láká na různé formy odpočinku. Ti, kteří milují aktivní odpočinek a chtějí toho zažít i na dovolené co nejvíce, najdou ideální místo letní dovolené v rakouských Korutanech.

Celý článek

Vařte zdravě a chutně s multifunkční horkovzdušnou fritézou 9v1

Multifunkční kuchyňské pomocníky, kteří nám šetří nejen čas, ale také místo v kuchyni, v dnešní uspěchané době zejména oceníme. S horkovzdušnou fritézou 9v1 bude vaření opravdový zážitek pro začátečníka i ostříleného kuchaře.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Nezapomínejte dýchat!

Druhá část našeho miniseriálu na téma obličejové jógy vám přinese další poznání v tomto oblíbeném a velmi užitečném životním stylu. Říkáme životní styl, protože tím jóga, a to i ta obličejová, ve své podstatě opravdu je.

Celý článek