dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

Zasněná kolekce svatebních šatů Monique Lhuillier na podzim 2017

Přidat na Seznam.cz
Monique vzpomínala ve své kolekci na své začátky a rozhodla se inspirovat šaty z devadesátek. 

Vůbec to nevadilo, protože jak během prezentace přiznala, svatební šaty se od té doby moc nezměnily. Co se výrazněji mění, je pouze styling vlasů a makeup. Proto jsme mohli vidět třeba výstřihy do V, které návrhářka zopakovala ze starších kolekcí znovu. A opět vypadaly báječně. Do pasu uvázala jemné bílé stužky a zavázala na mašli - roztomilý detail. Kromě bílé jsme se mohli potěšit i s odstíny jemně do růžova a také do kávově béžové. Byť je bílá považována za top svatební barvu, jemný nádech do neutrálního hnědého odstínů mezi samou bílou vyniká. Stejně tak zabodovaly kromě obepnutých siluet také modely rozšiřující se až nad koleny. 

vogue.com/fashion-shows

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ ŠATY PODZIM 2017 NEVĚSTA SVATEBNÍ KOLEKCE MONIQUE LHUILLIER

Související články

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek