dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Přidat na Seznam.cz
Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

S některými znaménky se narodíme, jiná se nám vytvoří až během života. Pokud se na vašem těle nachází takové znaménko, které vám esteticky nevyhovuje, není problém ho odstranit. Díky moderní technologii to jde i téměř bez bolesti! Vše s vámi bude nejprve individuálně zkonzultováno. Samotné odstranění pak provádí dermatolog chirurgicky nebo laserově.


zdroj: petra_clinic

 

Velmi důležitým krokem je také nechat si znaménka zkontrolovat. Mateřská znaménka totiž dokážou být velice nebezpečná a v krajních případech mohou vést k rakovině kůže. Petra Clinic proto nabízí preventivní vyšetření pomocí digitálního dermatoskopu FotoFinder BodyScan. Ten najde nebezpečná znaménka ještě dříve, než jsou vidět, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže. Vyšetření je navíc velmi rychlé – celé skenování trvá pouze tři minuty.

Zákazníkům Petra Clinic je věnován individuální přístup odborníků s letitými zkušenostmi v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, MBA, LLM, primářkou kliniky dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, internistkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou a plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem.

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech, která nabízí široké spektrum zejména neinvazivních zákroků. Specializací kliniky je řešení celé škály dermatologických problémů včetně odstranění pih a znamének, červených žilek nebo léčby akné. Klinika se může pochlubit zájmem známých osobností, jako například Jany Paulové, Mariana Vojtka, Marka Vašuta nebo Martina Dejdara a také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám.

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PETRA CLINIC PETRA ŘEHOŘKOVÁ KOSMETIKA MATEŘSKÁ ZNAMÉNKA ESTETICKÁ MEDICÍNA

Související články

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

Kosmetika I Provenzali BIO Exkluzivní řada s bio certifikovaným arganovým olejem

Všechny výrobky I Provenzali BIO přináší špičkovou kvalitu, tradici kombinovanou s moderním výzkumem a vývojem, ověřenou funkčnost a certifikovanou kvalitu surovin i výrobků.

Celý článek

JARNÍ NOVINKY OD NOBILIS TILIA

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu.

Celý článek

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ HYDRATAČNÍ KRÉM

První receptury na výrobu pleťové esence byly objeveny v příručce krásy pro gejši v roce 1813. Představovala koncentrát s vysokým obsahem rostlinných složek získaných destilací nebo systémem na přípravu tradičního japonského čaje.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek