dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Přidat na Seznam.cz
Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

S některými znaménky se narodíme, jiná se nám vytvoří až během života. Pokud se na vašem těle nachází takové znaménko, které vám esteticky nevyhovuje, není problém ho odstranit. Díky moderní technologii to jde i téměř bez bolesti! Vše s vámi bude nejprve individuálně zkonzultováno. Samotné odstranění pak provádí dermatolog chirurgicky nebo laserově.


zdroj: petra_clinic

 

Velmi důležitým krokem je také nechat si znaménka zkontrolovat. Mateřská znaménka totiž dokážou být velice nebezpečná a v krajních případech mohou vést k rakovině kůže. Petra Clinic proto nabízí preventivní vyšetření pomocí digitálního dermatoskopu FotoFinder BodyScan. Ten najde nebezpečná znaménka ještě dříve, než jsou vidět, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže. Vyšetření je navíc velmi rychlé – celé skenování trvá pouze tři minuty.

Zákazníkům Petra Clinic je věnován individuální přístup odborníků s letitými zkušenostmi v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, MBA, LLM, primářkou kliniky dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, internistkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou a plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem.

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech, která nabízí široké spektrum zejména neinvazivních zákroků. Specializací kliniky je řešení celé škály dermatologických problémů včetně odstranění pih a znamének, červených žilek nebo léčby akné. Klinika se může pochlubit zájmem známých osobností, jako například Jany Paulové, Mariana Vojtka, Marka Vašuta nebo Martina Dejdara a také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám.

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PETRA CLINIC PETRA ŘEHOŘKOVÁ KOSMETIKA MATEŘSKÁ ZNAMÉNKA ESTETICKÁ MEDICÍNA

Související články

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu poměrně krátce. Přesto již poněkolikáté zaujala mezinárodní odborné poroty. Po loňském dvojnásobném úspěchu na světové soutěži Global Green Beauty Awards si společnost dvojnásobné zastoupení ve velkém finále vydobyla i letos v rámci patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, Pure Beauty Global Awards.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek

10 tipů, jak v novém roce konečně přejít na zdravější životní styl A vydržet u něj

Oblíbená běžecká dvojice Running2 Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec jsou na aktivní životní styl a zdravou stravu odborníci. Spojení s Globusem a oddělením Zdravý svět, který se pyšní nejširším sortimentem alternativních potravin, bylo tedy jasnou volbou. Nechte se inspirovat desaterem, které pro vás Running2 sepsali

Celý článek