dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Přidat na Seznam.cz
Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

S některými znaménky se narodíme, jiná se nám vytvoří až během života. Pokud se na vašem těle nachází takové znaménko, které vám esteticky nevyhovuje, není problém ho odstranit. Díky moderní technologii to jde i téměř bez bolesti! Vše s vámi bude nejprve individuálně zkonzultováno. Samotné odstranění pak provádí dermatolog chirurgicky nebo laserově.


zdroj: petra_clinic

 

Velmi důležitým krokem je také nechat si znaménka zkontrolovat. Mateřská znaménka totiž dokážou být velice nebezpečná a v krajních případech mohou vést k rakovině kůže. Petra Clinic proto nabízí preventivní vyšetření pomocí digitálního dermatoskopu FotoFinder BodyScan. Ten najde nebezpečná znaménka ještě dříve, než jsou vidět, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže. Vyšetření je navíc velmi rychlé – celé skenování trvá pouze tři minuty.

Zákazníkům Petra Clinic je věnován individuální přístup odborníků s letitými zkušenostmi v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, MBA, LLM, primářkou kliniky dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, internistkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou a plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem.

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech, která nabízí široké spektrum zejména neinvazivních zákroků. Specializací kliniky je řešení celé škály dermatologických problémů včetně odstranění pih a znamének, červených žilek nebo léčby akné. Klinika se může pochlubit zájmem známých osobností, jako například Jany Paulové, Mariana Vojtka, Marka Vašuta nebo Martina Dejdara a také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám.

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PETRA CLINIC PETRA ŘEHOŘKOVÁ KOSMETIKA MATEŘSKÁ ZNAMÉNKA ESTETICKÁ MEDICÍNA

Související články

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Jak na hebkou a opálenou pokožku v 5 krocích i bez dovolené u moře

O tom, že příliš sluníčka naší pokožce spíše škodí, jistě všichni víme, ale když s tou bronzovou pokožkou vše vypadá tak nějak lépe. Jak tedy docílit hebké a opálené pokožky zdravě a během chvilky?

Celý článek

7 tipů na dárky ke Dni otců

Den otců už se blíží, tak pokud chcete i vy překvapit a hlavně potěšit svého tátu, nechte se inspirovat tipy na dárky, které jsme vybrali.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Jak vybrat správnou řasenku podle vašich řas?

Řasenka patří mezi základní zkrášlovací vybavení každé ženy. Proto je nutné vybrat tu správnou řasenku přesně pro vás. Řasy a oči jsou na první pohled hned vidět. Jak správně postupovat při výběru řasenky?

Celý článek

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Celý článek

POSKYTNĚTE SVÉ PLETI POMOC S OKAMŽITÝMI A VIDITELNÝMI VÝSLEDKY

Kůže je pod neustálým vlivem vnitřního i vnějšího prostředí. Psychická nepohoda, narušená imunita, hormonální změny, kouření, nevyvážený životní styl, nekvalitní strava, nedostatečný příjem vody, UV záření, modré záření, teplotní výkyvy a další chemické a mechanické faktory pokožku zatěžují a stresují.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek