dnes je 20.08.2018 a svátek má Bernard

Žhavé tipy na stylovou letní obuv

Léto v plném proudu a tak by si možná váš šatník zasloužil nový trendy přírůstek. Jaké typy dámské obuvi letos vedou?

Pantoflíčky

Trend loňského léta letos ještě zesílil. Pokud chcete být opravdu v obraze, neměly by vám chybět pantoflíčky. O jejich pohodlnosti, není třeba psát a široký sortiment vás přesvědčí, že určitě najdete ideální model právě pro sebe. 

Nízké podpatky

Léto přeje pohodlnosti a pokud ani tehdy nedokážete žít bez podpatků, ulevte svým chodidlům a místo vysokých platforem a jehlových lodiček, obujte snížený korkový podpatek. Najdete ho na mnoha modelech a v mnoha provedeních. 

Vzorované kabelky

Aby v létě nebyla nuda, chce to outfit oživit nevšední kabelkou. Salamander nabídne malé i větší kabelky s pruhy, květy i v nejrůznějších barevnýc variacích. A která žena by odmítla v létě novou kabelku, že? Která žena by kdykoli odmítla novou kabelku... 

salamander.cz

BOTY A OBUV DÁMSKÁ OBUV SALAMANDER LÉTO 2018 KABELKY TIPY

Související články

Střevíčky na vysokých platformách – hollywoodský trend = noční můra ortopedů

Pro někoho jsou ohyzdným trendem mladé generace, pro jiného top kousek v botníku. Řeč je o dámských lodičkách, sandálech či střevících, které mají jedno společné - ultra vysokou platformu a podpatek.

Celý článek

Dámské trenýrky na doma i na spaní

Taháte partnerovi ze skříně trenýrky, protože se vám v nich dobře spí? Nebo si dokonce kupujete pánské trenýrky sama pro sebe? Už nemusíte. Zoot přichází s kolekcí i pro ženy.

Celý článek

Pořiďte si nový batoh - výběr těch nejstylovějších je tady!

Ať už se vás týká nezadržitelně se blížící návrat do lavic nebo batoh nosíte i do práce nebo na výlety, rozhodně by vám neměl ujít výběr těch nejzajímavějších. 

Celý článek

Stylové léto s vyžehlenými vlasy a svěží vůní

Horké letní dny jsou spojeny s trávením času u vody, na dovolené nebo u moře. Je to velmi energická část roku, plná vůní, zábavy, klidu a odpočinku, kdy chcete vypadat prostě skvěle. 

Celý článek

Jak přežít dorůstání vlasů?

Krátké vlasy vás omrzely a v hlavě si pohráváte s myšlenkou dlouhé bohaté hřívy? Proč ne. Ale jak si s vlasy poradit, než dorostou?!

Celý článek

Designérka Eva Klabalová propojila zlínskou tradici s moderní technologií

Nejdříve se Eva Klabalová naučila správně vytvořit obuv, dnes vede vlastní značku a boty ušité ve zlínských továrnách prodává do světa.

Celý článek

Kolekce Vans x Vincent Van Gogh

Vans kombinuje moderní streetwear s klasickým uměním v nové kolekci, ve které spolupracuje s holandským Muzeem Vincenta Van Gogha. 

Celý článek

Queens girls doporučují to nejlepší ze streetwearu

Hledáte inspiraci na nadcházející sezónu? Dámská část Queensu dala dohromady své favority, které se vám v šatníku rozhodně neztratí. A rovnou je hodila i na sebe, abyste viděli, jak fitují.

Celý článek