dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Zhubněte už tento podzim a změňte své návyky navždy

Přidat na Seznam.cz
Podzim je ideálním obdobím na hubnutí, změnu stravování a životního stylu jakým žijete. Po létě a letních dovolených v all inclusive resortech bývá člověk o něco těžší...

A to nemluvě o přibližujících se vánočních svátcích, kdy každý povolí uzdu na maximum a konzumuje hlavně nezdravá jídla hlava nehlava. Do Vánoc zbývá ještě relativně dost času a právě změna životního stylu a stravování by měla být pro vás nyní aktuální.

Pokud nám dáte za pravdu, hubnutí nemá být vaším cílem snažení. Cílem má být trvalá změna stravování a způsobu života. Bez těchto dvou klíčových aspektů je každé snažení se o redukci hmotnosti pouze krátkodobým řešením, jehož výsledkem bude zaručeně nechtěný JOJO efekt. Jak tedy efektivně zhubnout a změnit opravdu nezdravé stravování na vyvážené a chutné zároveň?

Stačí vám absolvovat například redukční program PROTISSIMO, který svým přístupem v prvních fázích redukuje hmotnost i tuk a následně vás učí žít zdravým životem a zdravou životosprávou. Vzhledem k postupnému přechodu z redukce hmotnosti na zdravé fungování se zcela eliminuje JOJO efekt a po ukončení celého programu pozvolna přejdete do normálního, ale zdravého režimu. Osvojením si základních zdravých návyků se již nebudete muset žádného přibírání obávat.

PROTISSIMO sice patří mezi diety, ale svým přístupem daleko přesáhne konkurenci. Nejen že jídla PROTISSIMO chutnají jako normální zdravé potraviny, ale máte dokonce na výběr z více než 60ti různých druhů slaných a sladkých příchutí. Jsou složeny z těch nejkvalitnějších surovin a vyráběny výhradně v Kanadě a ve Francii pod přísnými normami. Nervozitou a ani hladověním trpět během diety PROTISSIMO nebudete. Jídla obsahují přesně takové množství jednotlivých surovin, které jsou nezbytné pro postupné a účinné hubnutí. Od chutných omelet, přes polévky, hlavní jídla či sladké dezerty, najdete všechny v široké nabídce. Při PROTISSIMO si můžete dopřát sladké, kterého se nemusíte vůbec vzdávat, ale právě naopak.

Hubnutí a diety byste neměli absolvovat sami, tak jako zkažený zub neměníte za druhý nákupem přes e-shop, ale navštívíte svého zubaře. Při hubnutí také třeba myslet na své zdraví a proto i PROTISSIMO probíhá výlučně pod odborným dohledem zkušeného konzultanta, jakým je například i MUDr. Martin Klein, který se redukci hmotnosti věnuje již několik let. S různými dietami pracoval, ale trvalé výsledky u svých pacientů začal dosahovat až při PROTISSIMO.

Pokud se chcete dozvědět o dietě více informací, případně pokud se chcete s MUDr. Kleinem zkontaktovat, stačí kliknout na internetovou stránku zdravoschudnut.sk, kde najdete všechny potřebné informace.

Zdroj: zdravoschudnut.sk

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA ZDRAVÍ A VÝŽIVA ZDRAVÁ STRAVA DIETY JAK ZHUBNOUT HUBNUTÍ KRÁSNÁ POSTAVA

Související články

Silná imunita díky jídlu. Co byste měli na podzim zařadit do jídelníčku? 

Podzimní mlhy a nevlídné počasí s deštěm a větrem nahrávají nejrůznějším virózám a nachlazení. Abyste neměli každý druhý týden rýmu a kašel, je nutné posílit imunitu, ale nemusíte hned běžet do lékárny, vystačíte si s tím, co máte doma v ledničce nebo ve spíži. Jaké potraviny skvěle posilují imunitu? 

Celý článek

Restart pro unavenou podzimní pleť

Také se poslední dobou cítíte unavené a zrcadlo vám vrací odraz ženy, která vypadá mnohem starší, než ukazuje její rodný list? Pak je nejvyšší čas dopřát vám i vaší pleti podzimní restart. Chcete přeci zářit na vánočních večírcích i u stromečku.

Celý článek

Víkendový workshop s WIM HOF METODOU

Sportoviště města Sušice pořádají v termínu od 25. do 27. listopadu 2022 víkendový workshop s certifikovaným instruktorem Wim Hof metody Filipem Zemanem.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Jak dosáhnout work-life balance a proč je pro nás tak důležitý?

Každý den má 24 hodin a v ideálním světě bychom osm z nich měli strávit spánkem, osm volným časem a osm hodin v práci. Kdo však může říct, že toto rozdělení má a dodržuje?

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek