dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Módní návrhářka Zuzana Veselá tvořící v Praze přišla pro letošní zimní sezónu s kolekcí, která podtrhuje krásu ženy ve všech jejích rolích. Návrhářka se rozhodla využít černou barvu, kterou doplnila o šedou a rozsvítila medovou a červenou. Výsledkem jsou monochromatické outfity, které se snadno kombinují. Jako v předchozích kolekcích, i zimní kolekce Zuzany Veselé se vyznačuje nadčasovými střihy, pečlivým výběrem materiálů a vysokou kvalitou zpracování, která je vidět na zajímavých detailech jako jsou například průstřihy, podšívky, či skryté kapsy v šatech.

Zajímavým prvkem v kolekci je vzor velkých černých puntíků na šedém podkladu, který se objevuje na šatech a kolových sukních. Návrhářka jej do své kolekce zařadila jako symbol hravosti, ale zároveň také odvahy jít si svou cestou. Zimní zaměření kolekce pak kromě výběru teplých materiálů připomínají také roláky. "Roláky pro mě symbolizují přirozené uzavírání se, kterým v chladných částech roku procházíme," vysvětluje návrhářka. 

Zuzana Veselá dbá na podtžení ženské siluety a své modely proto běžně šije do velikosti 44, nemá však problém ani s většími velikostmi, které pro Vás rádi ušijí na zakázku v jejím ateliéru. Modely z aktuální kolekce si můžete prohlédnout na www.zuzanavesela.cz.

Foto: Lookbook Zuzany Veselé

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ZUZANA VESELA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Podzimní kolekce Giorgio Armani pro muže ve videu!

Ne často zůstávají z přehlídek záznamy. Giorgio Armani to tentokrát umožnil a tak si jeho pánskou podzimní kolekci 2018 můžete prohlédnout na videu.

Celý článek

Christian Dior přichází s velmi nositelnou Pre-fall kolekcí 2018

Pre-fall série sedmdesáti modelů Dior přeje každodennímu oblékání stejně jako večerním událostem. Kolekce preferuje jednoduchost a my ji vítáme. 

Celý článek

Řekněte to trikem MANIFESTO od Ester Geislerové a Josefíny Bakošové

Módní návrhářka Josefína Bakošová se spojila s herečkou Ester Geislerovou a kromě jiného uvedly i kolekce triček s trefnými nápisy pod názvem MANIFESTO.

Celý článek

Zimní kolekce Kláry Nademlýnské zdůrazňuje rozdílnost materiálů

Kolekce Podzim/Zima Kláry Nademlýnské 2017-2018 zaujme na první pohled. Jedinečnou kolekci přední české návrhářky podpořily fotografie Terezy Maxové objektivem Gorana Tačevskiho.

Celý článek

V Pre-fall Brock Collection 2018 dostaly slovo volány a krajky

Pre-fall kolekci oblečení značky Brock Collection nafotila půvabná blondýnka. Předvedla kontrastní krajky, volány a vše ostatní, co je pro značku tolik typické.

Celý článek

Pre-fall kolekce Dundas 2018 jako dělaná na večírky a plesy

Některé pózy modelek sice vypadají, že jsou z večírku už pěkně utahané, podle jiných se však dá očekávat, že párty je stále v plném proudu.

Celý článek

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek