dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Módní návrhářka Zuzana Veselá tvořící v Praze přišla pro letošní zimní sezónu s kolekcí, která podtrhuje krásu ženy ve všech jejích rolích. Návrhářka se rozhodla využít černou barvu, kterou doplnila o šedou a rozsvítila medovou a červenou. Výsledkem jsou monochromatické outfity, které se snadno kombinují. Jako v předchozích kolekcích, i zimní kolekce Zuzany Veselé se vyznačuje nadčasovými střihy, pečlivým výběrem materiálů a vysokou kvalitou zpracování, která je vidět na zajímavých detailech jako jsou například průstřihy, podšívky, či skryté kapsy v šatech.

Zajímavým prvkem v kolekci je vzor velkých černých puntíků na šedém podkladu, který se objevuje na šatech a kolových sukních. Návrhářka jej do své kolekce zařadila jako symbol hravosti, ale zároveň také odvahy jít si svou cestou. Zimní zaměření kolekce pak kromě výběru teplých materiálů připomínají také roláky. "Roláky pro mě symbolizují přirozené uzavírání se, kterým v chladných částech roku procházíme," vysvětluje návrhářka. 

Zuzana Veselá dbá na podtžení ženské siluety a své modely proto běžně šije do velikosti 44, nemá však problém ani s většími velikostmi, které pro Vás rádi ušijí na zakázku v jejím ateliéru. Modely z aktuální kolekce si můžete prohlédnout na www.zuzanavesela.cz.

Foto: Lookbook Zuzany Veselé

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ZUZANA VESELA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Jedinečná kolekce klobouků oslavuje stoleté výročí České republiky

Česká republika slaví sto let od svého založení. Na její počest vytvořila značka Tonak nádhernou kolekci klobouků společně s módní ikonou Bárou Nesvadbovou.

 

Celý článek

Riccardo Tisci a jeho debut pro Burberry v jarní kolekci 2019

Riccardo Tisci ovládl značku Burberry. Z Givenchy odešel po více jak deseti letech a přijal spolupráci pro britský módní dům.

Celý článek

Givenchy stvořil jarní kolekci inspirovanou novou múzou

Annemarie Schwarzenbach se stala ústřední postavou v kreativní tvorbě pro konfekční kolekci na jaro 2019.

Celý článek

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek

Noemova archa ve stylu Gucci připlula s novou kolekcí

Slavný biblický příběh se stal ústředním zájmem luxusní značky Gucci pro Resort kolekci 2019.

Celý článek

Další humorná kolekce Jeremy Scotta pro značku Moschino sklízí úspěch

Jeremy Scott miluje vtipné modely. Ani tentokrát tomu není jinak. Vlastní humor zvolil jako hlavní inspiraci celé jarní kolekce.

Celý článek