dnes je 20.07.2018 a svátek má Ilja

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Módní návrhářka Zuzana Veselá tvořící v Praze přišla pro letošní zimní sezónu s kolekcí, která podtrhuje krásu ženy ve všech jejích rolích. Návrhářka se rozhodla využít černou barvu, kterou doplnila o šedou a rozsvítila medovou a červenou. Výsledkem jsou monochromatické outfity, které se snadno kombinují. Jako v předchozích kolekcích, i zimní kolekce Zuzany Veselé se vyznačuje nadčasovými střihy, pečlivým výběrem materiálů a vysokou kvalitou zpracování, která je vidět na zajímavých detailech jako jsou například průstřihy, podšívky, či skryté kapsy v šatech.

Zajímavým prvkem v kolekci je vzor velkých černých puntíků na šedém podkladu, který se objevuje na šatech a kolových sukních. Návrhářka jej do své kolekce zařadila jako symbol hravosti, ale zároveň také odvahy jít si svou cestou. Zimní zaměření kolekce pak kromě výběru teplých materiálů připomínají také roláky. "Roláky pro mě symbolizují přirozené uzavírání se, kterým v chladných částech roku procházíme," vysvětluje návrhářka. 

Zuzana Veselá dbá na podtžení ženské siluety a své modely proto běžně šije do velikosti 44, nemá však problém ani s většími velikostmi, které pro Vás rádi ušijí na zakázku v jejím ateliéru. Modely z aktuální kolekce si můžete prohlédnout na www.zuzanavesela.cz.

Foto: Lookbook Zuzany Veselé

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ZUZANA VESELA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek

Exkluzivní kolekce Chanel na Podzim 2018

Titul Haute Couture pro své přehlídky smí užívat jen některé značky. Je to totiž nejvyšší forma luxusu. Jedním z nich je i Chanel. Pojďte se s námi podívat na podzimní kolekci roku 2018.

Celý článek