dnes je 25.04.2018 a svátek má Marek

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Módní návrhářka Zuzana Veselá tvořící v Praze přišla pro letošní zimní sezónu s kolekcí, která podtrhuje krásu ženy ve všech jejích rolích. Návrhářka se rozhodla využít černou barvu, kterou doplnila o šedou a rozsvítila medovou a červenou. Výsledkem jsou monochromatické outfity, které se snadno kombinují. Jako v předchozích kolekcích, i zimní kolekce Zuzany Veselé se vyznačuje nadčasovými střihy, pečlivým výběrem materiálů a vysokou kvalitou zpracování, která je vidět na zajímavých detailech jako jsou například průstřihy, podšívky, či skryté kapsy v šatech.

Zajímavým prvkem v kolekci je vzor velkých černých puntíků na šedém podkladu, který se objevuje na šatech a kolových sukních. Návrhářka jej do své kolekce zařadila jako symbol hravosti, ale zároveň také odvahy jít si svou cestou. Zimní zaměření kolekce pak kromě výběru teplých materiálů připomínají také roláky. "Roláky pro mě symbolizují přirozené uzavírání se, kterým v chladných částech roku procházíme," vysvětluje návrhářka. 

Zuzana Veselá dbá na podtžení ženské siluety a své modely proto běžně šije do velikosti 44, nemá však problém ani s většími velikostmi, které pro Vás rádi ušijí na zakázku v jejím ateliéru. Modely z aktuální kolekce si můžete prohlédnout na www.zuzanavesela.cz.

Foto: Lookbook Zuzany Veselé

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ZUZANA VESELA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Designérský výběr - Duben 2018

Jaro se ozvalo v plné síle a přineslo s sebou další designérský výběr. Které kousky nás tento měsíc bavily nejvíce?

Celý článek

Pořiďte konečně dárek, který nezapadne - Kuráž vám v tom pomůže

Milujeme dostávat dárky a stejně tak je i nakupovat. Jenže občas dojde inspirace. S Kuráží tento stav už nezažijete! Na otázky odpovídala Michala Butková.

Celý článek

Rozpracované modely sama zkouším, říká návrhářka tvořící pod Design Dictat

Inspirace francouzskou elegancí se promítá do tvorby oděvů značky Design Dictat, kterou manželský pár založil v roce 2015. Jaká je jejich móda a co je nového?

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

Oslavte život spolu s jarní kolekcí 2018 Jaroslavy Procházkové

Mramorový sál pražské Lucerny má za sebou další z přehlídek české návrhářky Jaroslavy Procházkové. Ta je určena pro letošní jaro a léto.

Celý článek

Kolekce Chanel 2018 reflektuje Lagerfeldovu lásku k podzimu

Zamilovat se do podzimu asi není vůbec těžké. A zamilovat se do Chanel? S tím už se člověk snad i narodí. Prohlédněte si, jak se láska pojí s láskou. 

Celý článek

Nejlepší pouliční modely ze Šanghajského týdne módy

Soudě podle vzhledu jednotlivých modelů, většina návštěvníků Šanghaj fashion weeku se přizpůsobila tématu a vyrazila v podzimních modelech.

Celý článek