dnes je 20.07.2018 a svátek má Ilja

Zimní móda pro psy

Zimní období je pro čtyřnohé psí společníky celkem vítaná změna, zvlášť, když napadne sníh. Většina psů ho miluje, běhají v něm, válí se a dovádí. Je však důležité, aby byl pes dobře a vkusně oblečený.

Podívejme se tedy nejprve na funkční, ale slušivé bundy. Zapínání mají pod hrudníkem, můžeme je najít s různými motivy, s kapucí nebo stojáčkem. Jsou v zářivých barvách, i v béžových, hnědých a šedých odstínech.

Psi, kteří mají krátkou srst nebo jsou menšího vzrůstu, jistě uvítají overaly. U menších psů se můžete vyřádit s různými vzory a barvami, u těch větších už takový sortiment nenajdete. Overaly pro psy se vyrábí jak ze šusťáku, tak z flísu.

Nejčastěji však psi nosí svetříky a mikiny různých barev a různých vzorů. I u majitelů psů jde o nejoblíbenější druh oblečení, neboť se dobře roztahuje na tělo psa a krásně obepíná břicho, záda, případně i krk a nožičky, psovi je tak opravdu teplo. 

Společenská plemena, která se velmi často nosí v kabelkách, chodí na manikúru, ke kadeřníkovi a na masáže, mívají ve svém šatníku i další nezbytné stylové zimní doplňky.

pinterest.com

LIFESTYLE PSI ZIMNÍ MÓDA

Související články

Cestovní outfity, které budete chtít hned obléknout

Vyrážíte na dovolenou a nevíte, jak se obléct pohodlně, ale stylově? My vám s tím pomůžeme! Připravili jsme 7 inspirativních cestovních outfitů, které si zamilujete.

Celý článek
udržitelná móda

Jak z fast-fashion udělat módu udržitelnou

Udržitelná móda nutně neznamená, že musí být výhradně od návrhářů, co šijí za etických podmínek a která nepodléhá tzv. fast fashion. Tyto dva pojmy lze perfektně kombinovat. 

Celý článek

Červnové Must Haves? Vzdušnost a svoboda

Horké červnové dny, které se blíží, si žádají své. Třeba vyměnit těžké materiály za lehčí nebo se jen zastavit a svobodně se nadechnout.

Celý článek

Stylové sportování - raději jógu, běh nebo plavání?

S teplejším počasím se nám také otevírá více možností ku sportování. Z pásu můžete seběhnout do parku a z bazénu pod zářivkami vyplavat pod širé nebe. 

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Celý článek

Jaké trendy vládly světu v uplynulých měsících?

Jaké lifestylové trendy ovládly loňskou sezónu? Na prvních příčkách se umístil wellness ale také denim.

Celý článek

Avantgardní ples SOBJE. Stane se průkopníkem nového plesového trendu?

V sobotu proběhla jedna z nejočekávanějších událostí tohoto dubna. Jaký byl ples SOBJE? Bude průkopníkem nového stylu plesání?

Celý článek

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek