dnes je 19.04.2018 a svátek má Rostislav

Zimní móda pro psy

Zimní období je pro čtyřnohé psí společníky celkem vítaná změna, zvlášť, když napadne sníh. Většina psů ho miluje, běhají v něm, válí se a dovádí. Je však důležité, aby byl pes dobře a vkusně oblečený.

Podívejme se tedy nejprve na funkční, ale slušivé bundy. Zapínání mají pod hrudníkem, můžeme je najít s různými motivy, s kapucí nebo stojáčkem. Jsou v zářivých barvách, i v béžových, hnědých a šedých odstínech.

Psi, kteří mají krátkou srst nebo jsou menšího vzrůstu, jistě uvítají overaly. U menších psů se můžete vyřádit s různými vzory a barvami, u těch větších už takový sortiment nenajdete. Overaly pro psy se vyrábí jak ze šusťáku, tak z flísu.

Nejčastěji však psi nosí svetříky a mikiny různých barev a různých vzorů. I u majitelů psů jde o nejoblíbenější druh oblečení, neboť se dobře roztahuje na tělo psa a krásně obepíná břicho, záda, případně i krk a nožičky, psovi je tak opravdu teplo. 

Společenská plemena, která se velmi často nosí v kabelkách, chodí na manikúru, ke kadeřníkovi a na masáže, mívají ve svém šatníku i další nezbytné stylové zimní doplňky.

pinterest.com

LIFESTYLE PSI ZIMNÍ MÓDA

Související články

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek

Obrazem: Jarní výlohy světových návrhářů

Nadrozměrné zpracování květin je hlavní myšlenkou aktuálního jara. Tulipány, růže i obyčejné cibulky slouží k přivítání jara 2018 od těch největších módních velikánů.

Celý článek

Gigi Hadid pro Harper's Bazaar na fotkách plných psů

Nejen že Gigi dokonale nalíčili a oblékli do luxusního oblečení velkých módních jmen. Aby tyto fotky nikomu neunikly, přidali na ně ještě psí smečku.

Celý článek

V Praze přednášel a česal americký kadeřník Leonardo Rocco

Prahu poctila netradiční návštěva ze světa kadeřníků a hair stylistů. Pozvání na workshop přijal Leonardo Rocco.

Celý článek

Bydlení ve skandinávském stylu

Nechte se inspirovat bydlením jednoho z nejšťastnějších národů světa.

Celý článek

Nový tahák - modrý čaj, k čemu je dobrý?

Pokud si rádi dopřejete šálek lahodného čaje, máme pro vás nový tip - modrý čaj.

Celý článek

Kafe do kelímku. A víte, že tím zatěžujete životní prostředí?

Většina populace kávu miluje. Velká část při objednávání dodává s sebou. To znamená do jednorázového kelímku. Tudíž tím zatěžuje i přírodu.

Celý článek

Třídění odpadu je jednodušší, než se zdá

Doba přeje všem ekologicky smýšlejícím, třídění odpadu není nic složitého či snad nedostupného.

Celý článek