dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Zimní móda pro psy

Zimní období je pro čtyřnohé psí společníky celkem vítaná změna, zvlášť, když napadne sníh. Většina psů ho miluje, běhají v něm, válí se a dovádí. Je však důležité, aby byl pes dobře a vkusně oblečený.

Podívejme se tedy nejprve na funkční, ale slušivé bundy. Zapínání mají pod hrudníkem, můžeme je najít s různými motivy, s kapucí nebo stojáčkem. Jsou v zářivých barvách, i v béžových, hnědých a šedých odstínech.

Psi, kteří mají krátkou srst nebo jsou menšího vzrůstu, jistě uvítají overaly. U menších psů se můžete vyřádit s různými vzory a barvami, u těch větších už takový sortiment nenajdete. Overaly pro psy se vyrábí jak ze šusťáku, tak z flísu.

Nejčastěji však psi nosí svetříky a mikiny různých barev a různých vzorů. I u majitelů psů jde o nejoblíbenější druh oblečení, neboť se dobře roztahuje na tělo psa a krásně obepíná břicho, záda, případně i krk a nožičky, psovi je tak opravdu teplo. 

Společenská plemena, která se velmi často nosí v kabelkách, chodí na manikúru, ke kadeřníkovi a na masáže, mívají ve svém šatníku i další nezbytné stylové zimní doplňky.

pinterest.com

LIFESTYLE PSI ZIMNÍ MÓDA

Související články

Prvních pár střípků nového roku z redakce Móda.cz

Naše redakce Vám v lednu přeje do nového roku jen to nejlepší. Podívejte se, co děláme, jak trávíme čas a co nás baví.

Celý článek

STYLOVÉ KAVÁRNY: milovníky kvalitního jídla a anglické atmosféry láká Born in London

Born in London přinesl světovou kvalitu do Českých Budějovic. Až budete chtít dobře posedět ve stylovém prostředí, výborně se najíst i napít, typické anglické café vás nezklame.

Celý článek

Je Wabi-Sabi nové Hygge?

Pojďme proniknout do tajemství Wabi-sabi a přesvědčit se, zda jde o nový životní styl, o tzv. nové Hygge.

Celý článek

Z redakce Móda.cz tento prosinec ve vánočním duchu

Stromeček, cukroví, trhy, punče, dárky a první větší nadílka sněhu. Prosinec si užíváme přesně tak, jak se patří.

Celý článek

Jak si doma vytvořit pravou vánoční atmosféru

Vánoce zaklepaly na dveře. Nadšeně je zveme dál. Aby se jim u vás líbilo, vytvořte si doma tu správnou atmosféru díky bytovým vůním. 

Celý článek

Jak nazdobit stromeček letos trochu jinak?

Slaměné ozdoby a červené mašličky se vám okoukaly? Pojměte zdobení vánočního stromku letos jinak. Inspirujte se třemi trendy ze zahraničí.

Celý článek

Tereza Otahalíková: Fashion illustration

V pondělí odstartuje na Senovážném náměstí v Praze vernisáž, která vás provede světem módy, koláží, skic, mood boardů a kreseb.

Celý článek

OBRAZEM: vánoční nálada

Ve vzduchu zavoněla skořice a jablko, vanilkové rohlíčky a láska. Vánoce s sebou přinesly to, co tolik milujeme. Klid, teplo pod dekou, dobré jídlo a blikající světýlka. Čas s blízkými, nádhernou výzdobu a sníh. 

Celý článek