dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Zimními fotkami z hor jsem se už letos pochlubila a teď je na řadě moje nejoblíbenější sezóna, plavková a to i v zimních měsících! Není nic lepšího, než si z krutých českých mrazů a šedi utýct pěkně za teplíčkem. A to rovnou do tropickýho ráje, kde skoro nic jinýho než plavky nepotřebujete...

No jo, jenže kolik si jich tak sebou sbalit?

Určitě jedny náhradní, když ty první jsou mokrý - my holky na sebe musíme být opatrný, že jo? Jenže jak to pořešit se střihama, abysme nebyly strakatě vopálený... bandó plavky, trojúhelníky, s ramínkama, bez... výběr je velikej a možnost střídání ještě větší... to já bych se nejraději opalovala jen v pidi tangách a nahoře bez, jenže to zas nejde z mravních důvodů... ach jo! Slunění je vlastně veliká dřina, která chce pořádný plánování a časování.

A když vám nepřijde kufr, tak jako mně a pár dní na něj čekáte, není nic krásnějšího, než si hned několik nových plaveček nakoupit. Mám ráda pestrobarevnost, která se k tmavý pleti hodí samozřejmě nejvíc.

Ale to nejdůležitější, hlavně si tu dovču pořádně užít, nespálit se a na klimatizacích si neuhnat žádnej moribundus!


 

BARBORA MOTTLOVÁ PLAVKY DOVOLENÁ

Související články

Hurá do plavek - ty nejlepší modely ze Zootu

Dovolené se blíží neúprosně rychle. Objednávat plavky z Ameriky nebo Asie už spoustu z nás nestíhá. Skvělý výběr nabídne letos Zoot. Zejména díky vlastní kolekci.

Celý článek

Modelka Joan Smalls ve své kolekci plavek myslí na všechny dámské velikosti

Joan Smalls navrhla svou první kolekci spodního prádla a plavek ve spolupráci se společností Smart & Sexy. Kolekce bude k dostání již brzy v New Yorku.

Celý článek

Azurové moře, bílý písek a pestrobarevné plavky v kampani Seafolly

Letní kampaň plavkové značky Seafolly nás hned přehoupne z městského ruchu do pohody na pláži...

Celý článek

Čas na plavky se sportovním nádechem

I v létě 2018 můžete vyrazit v květovaném modelu s volánky. Nebo mrknout, jaké sexy plavky nabízí Tommy Hilfiger či Calvin Klein.

Celý článek

Emily Ratajkowski zaujala svůdné pózy v plavkách pro Inamorata

Modelka Emily Ratajkowski si na přílišné zahalování nepotrpí ani v osobním životě. Proto pro ni nafotit žhavé fotky v plavkách nebyl žádný problém.

Celý článek

Jaké plavky budou letošní léto 2018 hitem sezóny?

Tak jaké plavky to u vás letos vyhrají? A jestli chcete odpovědět všechny, nebudeme vám bránit!

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Chanel uvede vlastní plavky a lyžařské oblečení

Karl Lagerfeld je umělcem bez hranic. Rozhodl se značku Chanel posunout ještě dál. Jako cestu vidí vlastní lyžařskou kolekci a plavky.

Celý článek

Thajsko - ráj jedlíků, říká Bára Mottlová

Ano, Thajsko je bezpochyby velkým rájem na zemi. Nádherný pláže, teplo, sluníčko, cenová dostupnost, zelený kopce plný palem a svěží vánek... Ale to jídlo?! To je opravdická rozkoš!

Celý článek