dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Zimními fotkami z hor jsem se už letos pochlubila a teď je na řadě moje nejoblíbenější sezóna, plavková a to i v zimních měsících! Není nic lepšího, než si z krutých českých mrazů a šedi utýct pěkně za teplíčkem. A to rovnou do tropickýho ráje, kde skoro nic jinýho než plavky nepotřebujete...

No jo, jenže kolik si jich tak sebou sbalit?

Určitě jedny náhradní, když ty první jsou mokrý - my holky na sebe musíme být opatrný, že jo? Jenže jak to pořešit se střihama, abysme nebyly strakatě vopálený... bandó plavky, trojúhelníky, s ramínkama, bez... výběr je velikej a možnost střídání ještě větší... to já bych se nejraději opalovala jen v pidi tangách a nahoře bez, jenže to zas nejde z mravních důvodů... ach jo! Slunění je vlastně veliká dřina, která chce pořádný plánování a časování.

A když vám nepřijde kufr, tak jako mně a pár dní na něj čekáte, není nic krásnějšího, než si hned několik nových plaveček nakoupit. Mám ráda pestrobarevnost, která se k tmavý pleti hodí samozřejmě nejvíc.

Ale to nejdůležitější, hlavně si tu dovču pořádně užít, nespálit se a na klimatizacích si neuhnat žádnej moribundus!


 

BARBORA MOTTLOVÁ PLAVKY DOVOLENÁ

Související články

Thajsko - ráj jedlíků, říká Bára Mottlová

Ano, Thajsko je bezpochyby velkým rájem na zemi. Nádherný pláže, teplo, sluníčko, cenová dostupnost, zelený kopce plný palem a svěží vánek... Ale to jídlo?! To je opravdická rozkoš!

Celý článek

Sezóna plesání

Houbová sezóna, vokurková sezóna, sezóna hubnutí do plavek, hokejová sezóna, ta ženská už má po sezóně... V tomhle mrazivém období kraluje jedna z nejjuchavějších a nejluxusnějších sezón v roce - bály a plesy.

Celý článek

Anděl na horách

Ne, opravdu se tady nebudu rozepisovat o tom, jak miluji lyžování, Špindl, novou kolekci kombinéz s límcem z pravého mamuta... 

Celý článek

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Komerční láska Valentýn? Opravdu?!

Už je to tak! My Češi jsme hrdí na 1. máj, a přes to nejede vlak. Valentýn je jen komerční americký svátek, který nutí nebožáky muže, aby si těžce lámali hlavu, co zase dát své milované.

Celý článek

Skočte si za sluníčkem - kampaň Seafolly s Toni Garrn

Kdyby se vám během zimních dní zastesklo po sluníčko, moři, opálené kůži a plavkách, kampaň značky Seafolly se vás pokusí dostat do té správné letní nálady. 

Celý článek

Maxi žena v barvách Afriky

Na nový rok jsem pěkně vyrazila do africkýho tepla, nejen abych se zahřála a producírovala v bikinách, ale abych se inspirovala africkou krásou a módou.

Celý článek

Šťastný nový rok

Tik tak, tik tak... Roku 2017 odbíjí poslední hodiny. Pro někoho to může být až depresivní a mnozí analyzují, co jim tento rok vzal. Tak na to zapomeňte!

Celý článek