dnes je 18.09.2018 a svátek má Kryštof

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Zimními fotkami z hor jsem se už letos pochlubila a teď je na řadě moje nejoblíbenější sezóna, plavková a to i v zimních měsících! Není nic lepšího, než si z krutých českých mrazů a šedi utýct pěkně za teplíčkem. A to rovnou do tropickýho ráje, kde skoro nic jinýho než plavky nepotřebujete...

No jo, jenže kolik si jich tak sebou sbalit?

Určitě jedny náhradní, když ty první jsou mokrý - my holky na sebe musíme být opatrný, že jo? Jenže jak to pořešit se střihama, abysme nebyly strakatě vopálený... bandó plavky, trojúhelníky, s ramínkama, bez... výběr je velikej a možnost střídání ještě větší... to já bych se nejraději opalovala jen v pidi tangách a nahoře bez, jenže to zas nejde z mravních důvodů... ach jo! Slunění je vlastně veliká dřina, která chce pořádný plánování a časování.

A když vám nepřijde kufr, tak jako mně a pár dní na něj čekáte, není nic krásnějšího, než si hned několik nových plaveček nakoupit. Mám ráda pestrobarevnost, která se k tmavý pleti hodí samozřejmě nejvíc.

Ale to nejdůležitější, hlavně si tu dovču pořádně užít, nespálit se a na klimatizacích si neuhnat žádnej moribundus!


 

BARBORA MOTTLOVÁ PLAVKY DOVOLENÁ

Související články

Sardinie - evropský Karibik pro zamilované páry i rodiny

Tenhle italský ostrůvek nemá s ryzí Itálií zas tak moc společného. I když je tahle země zprofanovaná, Sardinie je také takový tropický ráj= útočiště pro zamilované a romantické duše.

Celý článek

Jeee, na Václaváku je pouť!

Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Celý článek

Barbora Mottlová našla svého "pana Božského"

V krásné spolupráci s Bárou Mottlovou a firmou Tonak a.s. Nový Jičín jsme nafotili pár letních kousků s panem Božským. Jste zvědaví? 

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na dovolené ohromíte

Ještě než sbalíte kufry a odjedete na letiště, mrkněte se po nových plavkách. 

Celý článek

Hana Soukupová zapózovala na pláži pro španělskou ELLE

Česká topmodelka se ukázala v editoriálu španělské ELLE v dokonalém plážovém stylingu.

Celý článek

Heidi Klum navrhla vlastní plavky

Herečka Heidi Klum už si snad splnila všechna dětská přání. Vlastní řada kosmetiky, oblečení, doplňků a teď i plavek. Představila je v magazínu Ocen Drive.

Celý článek

Jaké střihy plavek dominují létu 2018?

Než zmizíte na lehátko k moři, chtělo by to ještě přikoupit nové trendy plavky. Jaké střihy jsou in v sezóně 2018?

Celý článek

Hurá do plavek - ty nejlepší modely ze Zootu

Dovolené se blíží neúprosně rychle. Objednávat plavky z Ameriky nebo Asie už spoustu z nás nestíhá. Skvělý výběr nabídne letos Zoot. Zejména díky vlastní kolekci.

Celý článek