dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Zimní plavková sezóna

Přidat na Seznam.cz
Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Zimními fotkami z hor jsem se už letos pochlubila a teď je na řadě moje nejoblíbenější sezóna, plavková a to i v zimních měsících! Není nic lepšího, než si z krutých českých mrazů a šedi utýct pěkně za teplíčkem. A to rovnou do tropickýho ráje, kde skoro nic jinýho než plavky nepotřebujete...

No jo, jenže kolik si jich tak sebou sbalit?

Určitě jedny náhradní, když ty první jsou mokrý - my holky na sebe musíme být opatrný, že jo? Jenže jak to pořešit se střihama, abysme nebyly strakatě vopálený... bandó plavky, trojúhelníky, s ramínkama, bez... výběr je velikej a možnost střídání ještě větší... to já bych se nejraději opalovala jen v pidi tangách a nahoře bez, jenže to zas nejde z mravních důvodů... ach jo! Slunění je vlastně veliká dřina, která chce pořádný plánování a časování.

A když vám nepřijde kufr, tak jako mně a pár dní na něj čekáte, není nic krásnějšího, než si hned několik nových plaveček nakoupit. Mám ráda pestrobarevnost, která se k tmavý pleti hodí samozřejmě nejvíc.

Ale to nejdůležitější, hlavně si tu dovču pořádně užít, nespálit se a na klimatizacích si neuhnat žádnej moribundus!


 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ PLAVKY DOVOLENÁ

Související články

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek