dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Zimními fotkami z hor jsem se už letos pochlubila a teď je na řadě moje nejoblíbenější sezóna, plavková a to i v zimních měsících! Není nic lepšího, než si z krutých českých mrazů a šedi utýct pěkně za teplíčkem. A to rovnou do tropickýho ráje, kde skoro nic jinýho než plavky nepotřebujete...

No jo, jenže kolik si jich tak sebou sbalit?

Určitě jedny náhradní, když ty první jsou mokrý - my holky na sebe musíme být opatrný, že jo? Jenže jak to pořešit se střihama, abysme nebyly strakatě vopálený... bandó plavky, trojúhelníky, s ramínkama, bez... výběr je velikej a možnost střídání ještě větší... to já bych se nejraději opalovala jen v pidi tangách a nahoře bez, jenže to zas nejde z mravních důvodů... ach jo! Slunění je vlastně veliká dřina, která chce pořádný plánování a časování.

A když vám nepřijde kufr, tak jako mně a pár dní na něj čekáte, není nic krásnějšího, než si hned několik nových plaveček nakoupit. Mám ráda pestrobarevnost, která se k tmavý pleti hodí samozřejmě nejvíc.

Ale to nejdůležitější, hlavně si tu dovču pořádně užít, nespálit se a na klimatizacích si neuhnat žádnej moribundus!


 

BARBORA MOTTLOVÁ PLAVKY DOVOLENÁ

Související články

Victoria's Secret po téměř třech letech znovu zavádí plavkové kolekce

Kolekce plavek americké značky Victoria's Secret se po téměř třech letech vrátí zpět do obchodního řetězce. Očekávat je můžete na jaře 2019. 

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Kampaň Zimmermann přináší pohled na plavkovou kolekci 2019

Plavková kolekce putuje přímo od značky Zimmermann. Modely jsou dost úchvatné nato, abyste okamžitě začala závidět modelkám a nemohla se dočkat léta. 

Celý článek

Rozhovor s Barborou Mottlovou

Herečka a modelka Bára Mottlová žije velice aktivní život, udělal si na nás čas a my jsme jí položili pár otázek o vaření, oblečení, fitness a jógy i instagramových výzvách. 

Celý článek

Sardinie - evropský Karibik pro zamilované páry i rodiny

Tenhle italský ostrůvek nemá s ryzí Itálií zas tak moc společného. I když je tahle země zprofanovaná, Sardinie je také takový tropický ráj= útočiště pro zamilované a romantické duše.

Celý článek

Jeee, na Václaváku je pouť!

Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Celý článek

Barbora Mottlová našla svého "pana Božského"

V krásné spolupráci s Bárou Mottlovou a firmou Tonak a.s. Nový Jičín jsme nafotili pár letních kousků s panem Božským. Jste zvědaví? 

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na dovolené ohromíte

Ještě než sbalíte kufry a odjedete na letiště, mrkněte se po nových plavkách. 

Celý článek