dnes je 30.07.2021 a svátek má Bořivoj

Zkraťte si hledání módních kousků na internetu pomocí módního vyhledávače Vildo.cz

Přidat na Seznam.cz
Může se zdát, že internet nabízí opravdu vše, na co si pomyslíme. Vlastně v určitém slova smyslu ano, mnohdy však nepřeberná nabídka hledání daného zboží protahuje, až zákazníka odradí. Vyzkoušejte novou službu, která vám ušetří čas i peníze.  

Ať už jste zákazník nebo online prodejce, tahle platforma vás bude bavit. Vildo.cz je nová služba, která nabízí vše, co hledáte na jednom místě. Sdružuje pod sebou velké množství e-shopů s oblečením pro dámy, pány i děti. Co to pro vás znamená?

Pohodlně si vyberete kategorii podle svého zaměření, své místo zde mají i naši nejmenší, zvolíte si druh oblečení, bot či doplňků, které hledáte, k tomu velikost, barvu i značku a podle vašeho výběru vás Vildo.cz nasměřuje přímo do e-shopu prodejce. Tím Vám nevznikají navýšené poplatky za zprostředkovaný prodej, ale platíte stejnou cenu, za jakou zboží prodejce nabízí. Celkový výběr zboží je však rychlejší, čímž ušetříte nejenom svůj čas. Díky slevovým kupónům  na vybrané zboží v různých cenových hodnotách ušetříte i své peníze.

Procházením mnoha e-shopů totiž statisticky utratíme víc, než jsme původně měli v úmyslu. Vildo.cz vám zajistí přesný a rychlý výběr toho, co hledáte.

zdroj: pixabay.com / gonghuimin

Letní sukýnky pro malé princezny i jejich maminky, krásné komplety pro kojence, ale také stylová trička pro chlapce i jejich tatínky. Vše najdete na jednom místě, pohodlně a rychle.

Tisíce módních kousků z českých e-shopů můžete roztřídit také podle ceny. Dámské kategorie stejně jako ty pánské obsahují pohodlné vybírání díky intuitivnímu nastavení celého e-shopu. Ne jinak je to u zboží pro děti či kojence. Nakupujte s Vildo.cz jinak! Pohodlněji, přehledněji, rychleji a ve výsledku i levněji.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ONLINE NAKUPOVÁNÍ ONLINE NÁKUPY E-SHOP VILDO.CZ PLATFORMA VILDO.CZ

Související články

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Udržitelné šaty, které si tohle léto zamilujete

Lehké, prodyšné, trendy a navíc udržitelné? Naštěstí již tyhle požadavky nejsou žádné velké sci-fi a je z čeho vybírat.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Písecký víkend módy a designu

Pokud jste velkými zastánci módy a rádi podpoříte menší tvůrce Písecký víkend módy a designu stojí rozhodně za návštěvu. Tento víkend módy a designu proběhne dne 25. a 26. září 2021

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek