dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Značka Hermès přináší vedle Birkinki také vánoční jídelní servis

Máte svou Birkinku? Značka Hermès začala vyrábět i jídelní servis. Bude se vám hodit ke kabelce.

Teď ale bez nadsázky, jídelní servis značky Hermès s názvem „Art de la Table“ přinese vašemu stolování barvy a dobrou náladu. Akce nazvaná „Hermès Self-Service“ obsahuje talíře několika velikostí, misky, šálky na kávu i podšálky, které ozdobil ilustrátor Nigel Peak. Vzory jsou hravé a vyznačují botanický styl, jemnost i vinobraní.

Toto neformální, a přesto luxusní nádobí vzniklo k blížícím se vánočním svátkům a kolekce bude brzy online i v obchodech v rozmezí cen od 90 do 935 amerických dolarů.

Značka Hermès je značkou známou zejména tím, že ručně vyrábí velmi luxusní zboží. Jejich kabelky se řadí do kategorie určitého bohatství. Tzv. Birkinka je symbolem, který znají snad všechny ženy na světě. I proto je lehce překvapující, že se značka nově zaměřila směrem k designu nádobí, ale musíme uznat, že i toto „řemeslo“ jim jde hezky od ruky.

elledecor.com

DESIGN NÁKUPY A OBCHOD HERMÉS BIRKINKA JÍDELNÍ SET NÁDOBÍ

Související články

Do postele stylově! S námi si vyberete

Pojďte si vybrat s námi! Přijdou si na své romantické duše, zmrzlíci, ale také vyznavači pohodlí.

Celý článek

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Jak si ozdobit vánoční stromeček tento rok? Inspirujte se zajímavými nápady!

Vytvořit si osobitý a nádherný stromeček na Štědrý den podle svých představ je cílem snad každého . Existuje tolik představ o kouzelném stromečku...

Celý článek

Jak si vyrobit alternativní vánoční strom

Jste milovníci přírody a uvažujete, jak ušetřit alespoň jeden smrček nebo borovičku tím, že si ho nekoupíte? Vyzkoušejte tyto alternativy vánočních stromů.

Celý článek

Jak si vyrobit krásné vánoční dekorace za pár korun?

Postačí trocha trpělivosti, času a odhodlání. Garantujeme, že budete mí velkou radost z toho, co si sami vyrobíte pro ještě krásnější Vánoce 2018!

Celý článek