dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Značka Hermès přináší vedle Birkinki také vánoční jídelní servis

Máte svou Birkinku? Značka Hermès začala vyrábět i jídelní servis. Bude se vám hodit ke kabelce.

Teď ale bez nadsázky, jídelní servis značky Hermès s názvem „Art de la Table“ přinese vašemu stolování barvy a dobrou náladu. Akce nazvaná „Hermès Self-Service“ obsahuje talíře několika velikostí, misky, šálky na kávu i podšálky, které ozdobil ilustrátor Nigel Peak. Vzory jsou hravé a vyznačují botanický styl, jemnost i vinobraní.

Toto neformální, a přesto luxusní nádobí vzniklo k blížícím se vánočním svátkům a kolekce bude brzy online i v obchodech v rozmezí cen od 90 do 935 amerických dolarů.

Značka Hermès je značkou známou zejména tím, že ručně vyrábí velmi luxusní zboží. Jejich kabelky se řadí do kategorie určitého bohatství. Tzv. Birkinka je symbolem, který znají snad všechny ženy na světě. I proto je lehce překvapující, že se značka nově zaměřila směrem k designu nádobí, ale musíme uznat, že i toto „řemeslo“ jim jde hezky od ruky.

elledecor.com

DESIGN NÁKUPY A OBCHOD HERMÉS BIRKINKA JÍDELNÍ SET NÁDOBÍ

Související články

Designové vychytávky na únor

Krutá zima se drží České republiky zuby nehty. Proč si neudělat radost něčím výjimečným z dílen českým umělců a návrhářů? Zahřeje vás to i na duši!

Celý článek

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Celý článek

Valentýnské dárky pro cestovatele, kuchaře i hipstery

Chcete svůj protějšek potěšit dárkem od srdce? Zanechte romantických klišé a vybírejte z dárků, které jsou pro vaše miláčky ušité na míru.

Celý článek

Picasso, deprese a umělecký projekt Feeling Blue

Feeling Blue je projekt, který vytvořila česká fotografka a režisérka Eliška Kyselková a italská verze Vogue ji publikovala jako hlavní editorial. Tleskáme.

Celý článek

Tyhle barvy vládnou interiérům v roce 2019

V minulém roce upřednostňovali designéři interiérů teplé barvy, letos je všechno trošku jinak. Vedou totiž barevné trendy založené na živé přírodě kolem nás.

Celý článek

Hotelový resort Kudadoo je oslavou udržitelného luxusu

Místo zasazené do Indického oceánu, postavené tak, aby splňovalo přísné požadavky na udržitelné zdroje, je malým rájem na zemi.

Celý článek

Toužíte po malém pracovním prostoru? Využít můžete i kousek zahrady

Obvykle se snažíme snoubit podnikání společně s výchovou dětí a vedením domácnosti. Ne vždy si však můžeme pronajímat drahé a často spousty kilometrů vzdálené kanceláře…

Celý článek

Fotografie odhalující „Tajný život tužek“

Alex Hammond a Mike Tinney se rozhodli pomocí fotek představit 500 let starý kreslicí nástroj a jeho význam v dnešním, stále více technologicky zaměřeném světě.

Celý článek