dnes je 22.05.2019 a svátek má Emil

Značka Hermès přináší vedle Birkinki také vánoční jídelní servis

Přidat na Seznam.cz
Máte svou Birkinku? Značka Hermès začala vyrábět i jídelní servis. Bude se vám hodit ke kabelce.

Teď ale bez nadsázky, jídelní servis značky Hermès s názvem „Art de la Table“ přinese vašemu stolování barvy a dobrou náladu. Akce nazvaná „Hermès Self-Service“ obsahuje talíře několika velikostí, misky, šálky na kávu i podšálky, které ozdobil ilustrátor Nigel Peak. Vzory jsou hravé a vyznačují botanický styl, jemnost i vinobraní.

Toto neformální, a přesto luxusní nádobí vzniklo k blížícím se vánočním svátkům a kolekce bude brzy online i v obchodech v rozmezí cen od 90 do 935 amerických dolarů.

Značka Hermès je značkou známou zejména tím, že ručně vyrábí velmi luxusní zboží. Jejich kabelky se řadí do kategorie určitého bohatství. Tzv. Birkinka je symbolem, který znají snad všechny ženy na světě. I proto je lehce překvapující, že se značka nově zaměřila směrem k designu nádobí, ale musíme uznat, že i toto „řemeslo“ jim jde hezky od ruky.

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD HERMÉS BIRKINKA JÍDELNÍ SET NÁDOBÍ

Související články

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek

Soukromé letadlo Elvise Presley jde do dražby

Mohli bychom hádat, že oblíbenou barvou Krále Rock 'n' Rollu byla red velvet. Tou se obklopil ve svém domě v podobě červených koberců na zdech, ale také do ní stylizoval své soukromé letadlo.

Celý článek

Šest značek, jejichž potištěné látky budete milovat po celé léto

Značek, které vás doopravdy osloví a vy si je už nadobro zapamatujete, není mnoho. My vám však zaručíme, že pokud patříte mezi milovníky letních potisků, pak si tyto značky zapamatujete už jednou pro vždy.

Celý článek

Inspirace: Jak zorganizovat vstupní prostor domu i bytu

Vstupní chodba do domu či bytu by měla být světlým útulným prostorem, který vás přivítá. Často v něm ale překypuje hromada svršků a bot. Jak takové místo lépe zorganizovat?

Celý článek

Domov budoucnosti - zpátky na stromy

Mladý absolvent Westminsterské univerzity navrhl domy ve stromech, které mají vyřešit nedostatek prostoru a vysoké znečištění v londýnských ulicích.

Celý článek

Mark Zuckerberg vytvořil své ženě světélkující krabičku pro podporu spánku

Beznadějný romantik a praktický manžel! Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg vytvořil pro svou ženu Priscillu velmi originální dárek - "krabičku na spaní", která má zlepšit kvalitu jejího spánku.

Celý článek