dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Značka Lacoste přináší kolekci k oslavě 85. výročí

Na počest svého 85. výročí vyzdvihuje francouzská značka to nejlepší sportovní oblečení ze svého archivu.

Oblíbená polo trička a další kousky v inovativním provedení, které v historii už značka prodávala, jsou vzpomínkou na to, jaké ikonické modely v Lacoste od třicátých let až do roku 2000 ušili.

Kolekce bude od května k zakoupení ve všech buticích značky i na oficiálních stránkách. Obsahuje 15 kousků: Osm polo triček pro muže i ženy, troje šaty, jeden pár obuvi ve třech barevných provedeních a tři tašky, z čehož  jsou dva batohy.

Každý módní kousek vzdává hold zakladateli značky, Renému Lacoste, který byl obchodníkem s přezdívkou „Krokodýl“ nebo také „Aligátor“. Byl rovněž skvělým tenistou, ale především tvůrcem jedinečné značky, která preferuje sportovní a uvolněnou módu.

Kolekce je rovněž vytvořena na počest uzavření partnerství s Mezinárodní unií pro ochranu přírody. Proto v ní vidíme kromě loga krokodýla i 10 nejohroženějších druhů zvířat světa. Kolekce je navržena v barvách z jarní a letní kolekce pro rok 2018 a dává tak nový život legendární značce La Chemise Lacoste.

lacoste.com

DÁMSKÉ OBLEČENÍ PÁNSKÉ OBLEČENÍ LACOSTE POLO TRIKA RENÉ LACOSTE ŠATY BATOHY

Související články

Šaty dělají ženu ženou v každém věku

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka! Natož pak ženu ženou!

Celý článek

Do postele stylově! S námi si vyberete

Pojďte si vybrat s námi! Přijdou si na své romantické duše, zmrzlíci, ale také vyznavači pohodlí.

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Jak se obléknout na firemní večírek

Sezóna plná (nejenom) vánočních večírků je tady. Pokud hledáte elegantní řešení, jak na firemní party vyrazit, máme pro vás pár tipů.

Celý článek

Ikonické a nadčasové módní prvky Anny Wintour

Anna Wintour zvládla během své 30leté kariéry na postu šéfredaktorky módního magazínu Vogue mnohé. Změnila vnímání veřejnosti na módní průmysl a na obálky dosadila místo modelek celebrity.

Celý článek

Trendy sportovní módy na cvičení a běhání

Tropické léto skončilo, děti nastoupily do školy a konečně máte chvíli sami pro sebe. Máte pocit, že zanedbáváte své zdraví? Pročistěte si hlavu a zkuste jógu nebo indiánský běh! Ale na to je potřeba kvalitní sportovní oblečení. Poradíme, kde koupit sportovní kousky za super ceny.

Celý článek

Reserved představuje svou podzimní kolekci "I can Boogie"

Nová kolekce podzim/zima 2018  “I can boogie” od Reserved vás dozajista roztančí. Can you boogie?

Celý článek