dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Značka Lacoste přináší kolekci k oslavě 85. výročí

Na počest svého 85. výročí vyzdvihuje francouzská značka to nejlepší sportovní oblečení ze svého archivu.

Oblíbená polo trička a další kousky v inovativním provedení, které v historii už značka prodávala, jsou vzpomínkou na to, jaké ikonické modely v Lacoste od třicátých let až do roku 2000 ušili.

Kolekce bude od května k zakoupení ve všech buticích značky i na oficiálních stránkách. Obsahuje 15 kousků: Osm polo triček pro muže i ženy, troje šaty, jeden pár obuvi ve třech barevných provedeních a tři tašky, z čehož  jsou dva batohy.

Každý módní kousek vzdává hold zakladateli značky, Renému Lacoste, který byl obchodníkem s přezdívkou „Krokodýl“ nebo také „Aligátor“. Byl rovněž skvělým tenistou, ale především tvůrcem jedinečné značky, která preferuje sportovní a uvolněnou módu.

Kolekce je rovněž vytvořena na počest uzavření partnerství s Mezinárodní unií pro ochranu přírody. Proto v ní vidíme kromě loga krokodýla i 10 nejohroženějších druhů zvířat světa. Kolekce je navržena v barvách z jarní a letní kolekce pro rok 2018 a dává tak nový život legendární značce La Chemise Lacoste.

lacoste.com

DÁMSKÉ OBLEČENÍ PÁNSKÉ OBLEČENÍ LACOSTE POLO TRIKA RENÉ LACOSTE ŠATY BATOHY

Související články

Svatební manžetové knoflíčky byly přelomové, říká návrhářka značky Design Empathy

Kdo pomáhá vytvářet ilustrace, co všechno najdete v portfoliu a proč zrovna křišťálová pryskyřice? To všechno v rozhovoru s Leonou Průchovou tvořící pod Design Empathy.

Celý článek

Letní šaty pro sezónu 2018, které vítězí už na první pohled

Taky už čekáte na léto, na sluneční paprsky, které zahřejí a do bronzova opálí naši kůži? Na čas kdy bude látky míň a holé kůže víc? My se už nemůžeme dočkat, protože nová kolekce je tak rozmanitá a pestrá, že ani nevíme kde začít.

Celý článek

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Kolekce Gigi Hadid x Tommy Hilfiger ke koupi v ČR!

Zamilovali jste si stylovou kolekci Tommyho Hilfigera tvořenou ve spolupráci s Gigi Hadid? Teď si kousky z ní můžete koupit i v Česku. 

Celý článek

Limitovaná edice Lacoste bojuje za záchranu ohrožených živočišných druhů

Módním světem v posledních týdnech hýbe spoustu nových zpráv. Tou nejskloňovanější novinkou je limitovaná edice Lacoste triček bez ikonického loga krokodýla.

Celý článek

Rozhovor s Alexmonhart | Na co nového se letos můžeme těšit

Na čem momentálně Alexmonhart pracuje a na co nového se můžeme těšit v nejbližších měsících? Přečtěte si rozhovor se zakladatelkou značky Alexandrou Monhartovou.

Celý článek