dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Značka Loewe představila historicky první pánskou přehlídku

Přidat na Seznam.cz
Španělská značka poprvé vyslala na molo pánské modely pro podzimní sezónu 2019. Proslulost kvalitní kůže provázela všechny kreace.

Dvorní návrhář značky Loewe Jonathan Anderson si po pěti letech řekl, že je na čase, aby se kolekce pro pány konečně objevila v pohybu. A skutečně poprvé představili pánskou kolekci na chodících modelech. V předchozích letech byly pánské kolekce jen nafoceny do look booku. Naživo je to samozřejmě velký rozdíl. Modelové byli oblečeni hlavně do výrazných rádoby westernových kalhot. Při bližším pohledu však divák zjistil, že jsou to vysoké kožené boty sahající až k pasu, kde se zapínají páskem, což je doménou módního domu Loewe. Luxusní kůže hraje prim.

Anderson má rád netypické prvky na lidském těle. S radostí mate diváky. Podle jeho slov nejraději vezme fetišský kus oděvu a ten předělá na nefetišský. Jako na pohled kovbojské boty. Nakonec je to něco zcela jiného. Používá abstraktní tvary na oděvech a umístí je na nečekaná místa.

Oproti tomu stojí návrhářova myšlenka, jak prodat co nejvíce kusů z kolekce. Podle něj stačí přidat na základní kousek oblečení něco atypického, aby to bylo módní. V jeho případě se jedná například o kožešinové nášivky na tradiční pánské košili. U mužů se také soustředí na pas, a tím i opticky prodloužené nohy v obleku. 

 vogue.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY ZAHRANIČNÍ TVORBA LOEWE JONATHAN ANDERSON KŮŽE

Související články

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Nová kampaň Pre-Fall značky Gucci přinesla antiku

Kreativní ředitel Alessandro Michele nás s novou kolekcí Pre-Fall 2019 módního domu Gucci zavedl do daleké řecké antiky. Ve sbírce nechybí zajímavé vzory a materiály.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek
Pánská jarní obuv 2019

Jarní obutí pro pány - do práce i do přírody

Slunečné počasí se střídá s deštěm, prašné cesty se mění v bahnité, náledí minimálně příštích sedm měsíců nezažijeme, a to vše dohromady znamená jediné. Potřebujeme obměnit botník.

Celý článek

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Celý článek