dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

Přidat na Seznam.cz
Modelka Joséphine le Tutour je tváří nové podzimní a zimní kampaně módního řetězce Mango. Nenechte si ujít tuto kolekci plnou sedmdesátkové elegance.

Řetězec Mango se rozhodl zaměřit na 70. léta a celá kolekce s názvem 'Colder Days' vypadá jako návrat do minulosti. Francouzská čtyřiadvacetiletá modelka Joséphine le Tutour je tváří kampaně, která byla focena ve slunných madridských ulicích. Na sobě má umělé kožešiny, elegantní kozačky, vlněné bundy, šik blůzky a svetry. Zkrátka vše, co je do aktuálního počasí, kdy je jeden den zima a druhý den teplo, ideální. Paleta odstínů zahrnuje neutrální odstíny od bílé, béžové, hnědé až po černou.

Hlavní roli v nejnovější kampani sehrály bezesporu umělé kožešiny. Ty slaví návrat, což dokládá i fakt, že je návrháři hojně používali ve svých nových sbírkách. Za zmínku stojí kožichy ze zimních kolekcí značek Fendi, Moschino či Stella McCartney. K vidění jsou i v ulicích měst. Kožich z umělého beránka nebo z králíka - záleží jen na vás, který si vyberete. Důležité je, aby vás v chladných dnech zahřál.    

Mango.com, FashionGoneRogue.com

Přidat na Seznam.cz
MANGO KAMPAŇ CAMPAIGN 70. LÉTA JOSÉPHINE LE TUTOUR PODZIM 2020 UMĚLÁ KOŽEŠINA

Související články

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Podzimní dámská inspirace, která vás nadchne

Podzim. Pro někoho propršené období plné pochmurného počasí, pro jiného možnost vytáhnout oblíbený svetr a dovádět v listí. Každé roční období má něco do sebe a barevnost dodává to pravé kouzlo. Ale co na sebe?

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Trendy klobouky a čepice podzimu

K podzimu neodmyslitelně patří klobouky i čepice všeho druhu. Klobouk nebo čepice skvěle zahřeje a přidrží divoké vlasy kvůli podzimnímu počasí. V neposlední řadě hlavně zaujme estetickou částí věci.

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Zamilujte si znovu sedmdesátky! Jaké trendy se vrací na scénu?

Návrháři se rozhodli znovu oživit módní svět a vytvořili několik ikonických kousků, které zažily největší slávu v sedmdesátých letech. Disko éra plná metalických odstínů, zvonových kalhot nebo boho halenek je zpět v plné síle. 

Celý článek