dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

Přidat na Seznam.cz
Modelka Joséphine le Tutour je tváří nové podzimní a zimní kampaně módního řetězce Mango. Nenechte si ujít tuto kolekci plnou sedmdesátkové elegance.

Řetězec Mango se rozhodl zaměřit na 70. léta a celá kolekce s názvem 'Colder Days' vypadá jako návrat do minulosti. Francouzská čtyřiadvacetiletá modelka Joséphine le Tutour je tváří kampaně, která byla focena ve slunných madridských ulicích. Na sobě má umělé kožešiny, elegantní kozačky, vlněné bundy, šik blůzky a svetry. Zkrátka vše, co je do aktuálního počasí, kdy je jeden den zima a druhý den teplo, ideální. Paleta odstínů zahrnuje neutrální odstíny od bílé, béžové, hnědé až po černou.

Hlavní roli v nejnovější kampani sehrály bezesporu umělé kožešiny. Ty slaví návrat, což dokládá i fakt, že je návrháři hojně používali ve svých nových sbírkách. Za zmínku stojí kožichy ze zimních kolekcí značek Fendi, Moschino či Stella McCartney. K vidění jsou i v ulicích měst. Kožich z umělého beránka nebo z králíka - záleží jen na vás, který si vyberete. Důležité je, aby vás v chladných dnech zahřál.    

Mango.com, FashionGoneRogue.com

Přidat na Seznam.cz
MANGO KAMPAŇ CAMPAIGN 70. LÉTA JOSÉPHINE LE TUTOUR PODZIM 2020 UMĚLÁ KOŽEŠINA

Související články

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Největší módní trendy z přehlídkových mol na sezónu Jaro / Léto 2020

Týdny módy jsou již nějakou dobu úspěšně za námi a my se tak můžeme poohlédnout, co nám návrháři na novou sezonu nabídli. Je libo šedesátkový vzor či modely ze světlé kůže? V nových jarních a letních kolekcí 2020 je možné všechno. 

Celý článek

Lásku z New Yorku oslavuje svatební kolekce Reem Acra pro podzim 2020

Hluboký výstřih, průsvitná látka, působivé detaily, klasická sukně i svatební mini šaty jsou tím, co přináší podzimní svatební kolekce žádané návrhářky Reem Acra. Kolekce je osobním milostným dopisem a ztělesňuje moderní dívku z New Yorku.

Celý článek

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Christy Turlington je tváří nové podzimní kampaně Marc Jacobs

Supermodelka Christy Turlington, která zažívala největší slávu v osmdesátých a devadesátých letech, učinila svůj comeback právě na přehlídce Marca Jacobse během newyorského týdne módy. Nyní se objevila i v jeho nejnovější podzimní kampani.

Celý článek

Bella Hadid v nové podzimní kampani italského domu Missoni

Kreativní ředitelka Angela Missoni představila společně se svým týmem novou podzimní a zimní kampaň. V hlavní roli se představili modelové Adut Akech, Alton Mason, Dong Su Moon a Bella Hadid. 

Celý článek