dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil další sen a nyní představuje kosmetiku Asombroso

Přidat na Seznam.cz
Vášeň pro krásu a radost z nových projektů spojuje výsledek, kterým se nyní oblíbený návrhář může pochlubit. Kosmetika Asombrosso by Osmany Laffita sklízí první ovace.

foto: se souhlasem Osmany Laffita

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil sen, ze kterého mají radost hlavně jeho fanoušci a klienti. „Nápady ke mně přichází většinou k ránu, mezi snem a bděním. Jedné letní noci před několika lety se přesně takto začal psát příběh kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita,“ vypráví Osmany Laffita, jak vznikla jeho kosmetická značka. „Ten nápad mě okamžitě probral. Sáhl jsem po tužce a začal zapisovat myšlenky točící se kolem spojení módy, krásy a kosmetiky.“ Produkty určené pro ženy i muže se okamžitě staly vyhledávaným zbožím. Není divu! Do Asombrosa otisknul jeho autor svou vášeň.

foto: se souhlasem Osmany Laffita

Slovo Asombroso pochází ze španělštiny. Jeho význam je úžasný a dechberoucí. A stejná je i kosmetika. Parfémy, produkty pečující o pleť obličeje a celého těla neobsahují přidaná barviva a parabeny. A vyrábí je výhradně české ruce. „V České republice jsem potkal skvělé lidi, kteří mi pomohli k životním příležitostem. V této zemi jsem také našel sám sebe. Přišel čas se odvděčit. Proto všechny fáze výroby Asombroso probíhají tady u nás – s láskou v Česku,“ vysvětluje Osmany Laffita.

V létě využijete opalovací a regenerační mléka, osvěžující růžovou vodu či intenzivní hydratační péči. Po celý rok čerpejte sílu z čistých olejů lisovaných za studena nebo důmyslně vytvořených sprchových gelů a pečujících krémů. Samostatnou kapitolou jsou mistrovsky zpracované parfémy. V jedné z oblíbených dámských vůní The Dream se prolínají tóny šťavnatých broskví a hrušek, teplé tóny mimózy, jasmínu, pomerančové květy a iris. Pánové se ve své verzi parfému zahalí do vůně pepře, limety, exotického bergamotu, cedrového dřeva či luxusní ambry.

foto: se souhlasem Osmany Laffita

„Asombroso se zrodilo z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností nadšených lidí a zkušených profesionálů, kterými jsem se při tvorbě produktů obklopil. Kromě účinných produktů vám Asombroso přinese ještě něco navíc. Dá vám čas. Čas, který věnujete sami sobě,“ uzavírá Osmany Laffita.

Kosmetické poklady s názvem Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

foto: se souhlasem Osmany Laffita

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY OSMANY LAFFITA ASOMBROSO KOSMETIKA ASOMBROSO

Související články

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Srpen se symbolem dovolené

Slunce, lehký vánek, dotek moře, pláže, ale také lehké večerní ochlazení, nebo koktail na konci dovolené. Milujeme tyhle okamžiky a užíváme si je naplno. A vy byste měli také.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

Celý článek