dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Zorka Hejdová ochutnala na večeru módy molekulární kuchyni

Přidat na Seznam.cz
Prague Fashion Night stejně jako mnoho milovníků módy navštívila také moderátorka Zorka Hejdová. V doprovodu kamarádky, Zorka navštívila Nákupní galerii Myslbek, ale nezůstala „jen“ u oblečení

V rámci Prague Fashion Night, která se stejně jako minulý rok konala nejen v Myslbeku, ale také v luxusních obchodech v Pařížské ulici, na návštěvníky čekalo mnoho obchodů otevřených až do deseti do večera. Kromě nakupování zde byla také možnost posedět u kávy s karlovarskou oplatkou, relaxovat a užívat si třeba masáž hlavy, manikúru anebo vyzkoušet něco nového a neobvyklého tak, jak to udělala i Zorka Hejdová.

Zorka se svou kamarádkou využila příležitost a ochutnala molekulární kuchyni. Daly si speciální drink, který ale na koktejl vůbec nevypadal.

„Molekulární kuchyni jsem ještě nikdy neměla. Jsem ale ráda, že jsem se odvážila to vyzkoušet,“ řekla Zorka, která si „přiťukla“ s kamarádkou.

Výjimečná akce se bude jistě příští jaro znovu opakovat, neboť se jedná o akci, která navazuje na úspěšný Dreft Fashion Week.

Zdroj: allmedia4u.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA PRAGUE FASHION NIGHT NOC MÓDY NÁKUPNÍ GALERIE MYSLBEK ZORKA HEJDOVÁ MODERÁTORKA MOLEKULÁRNÍ KUCHYNĚ MOLEKULÁRNÍ GASTRONOMIE

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek