dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Zorka Hejdová ochutnala na večeru módy molekulární kuchyni

Přidat na Seznam.cz
Prague Fashion Night stejně jako mnoho milovníků módy navštívila také moderátorka Zorka Hejdová. V doprovodu kamarádky, Zorka navštívila Nákupní galerii Myslbek, ale nezůstala „jen“ u oblečení

V rámci Prague Fashion Night, která se stejně jako minulý rok konala nejen v Myslbeku, ale také v luxusních obchodech v Pařížské ulici, na návštěvníky čekalo mnoho obchodů otevřených až do deseti do večera. Kromě nakupování zde byla také možnost posedět u kávy s karlovarskou oplatkou, relaxovat a užívat si třeba masáž hlavy, manikúru anebo vyzkoušet něco nového a neobvyklého tak, jak to udělala i Zorka Hejdová.

Zorka se svou kamarádkou využila příležitost a ochutnala molekulární kuchyni. Daly si speciální drink, který ale na koktejl vůbec nevypadal.

„Molekulární kuchyni jsem ještě nikdy neměla. Jsem ale ráda, že jsem se odvážila to vyzkoušet,“ řekla Zorka, která si „přiťukla“ s kamarádkou.

Výjimečná akce se bude jistě příští jaro znovu opakovat, neboť se jedná o akci, která navazuje na úspěšný Dreft Fashion Week.

Zdroj: allmedia4u.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA PRAGUE FASHION NIGHT NOC MÓDY NÁKUPNÍ GALERIE MYSLBEK ZORKA HEJDOVÁ MODERÁTORKA MOLEKULÁRNÍ KUCHYNĚ MOLEKULÁRNÍ GASTRONOMIE

Související články

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Zalando loni prodal zboží za téměř 11 miliard eur a vstoupí na Slovensko

Německý e-shop Zalando má za sebou silně výdělečný rok i přes nežádoucí světovou pandemii. E-shop chystá další expanzi a zamíří i k našim sousedům na Slovensko. Co s e-shopem plánují a jaké jsou vize do budoucna?

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek