dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

Zpěvačka Ariana Grande je novou tváří značky Givenchy

Přidat na Seznam.cz
Americká zpěvačka Ariana Grande se stala tváří nové podzimní a zimní kampaně módního domu Givenchy, která bude představena v červenci tohoto roku. Potvrdila to kreativní ředitelka Clare Waight Keller na instagramovém účtu.

Francouzský módní dům spolupracoval v minulosti s řadou významných umělkyň a celebrit. Zakladatel Hubert de Givenchy si vybral za svou múzu Audrey Hepburn, nynější kreativní ředitelka Clare Weight Keller měla tu čest navrhnout svatební šaty pro Meghan Markle. A do nejnovější podzimní a zimní kampaně obsadila zpěvačku a herečku Arianu Grande. „Moderní múza a hlas generace. Ariana je jedna z nejvlivnějších osob v dnešní popové kultuře,” napsal módní dům Givenchy v tiskové zprávě. Podle zprávy ztělesňuje Ariana ideální Givenchy ženu: nevinnou, velkorysou a se špetkou tajemna. 

V rámci spolupráce vyšly na instagramovém účtu značky Givenchy dva teasery, na nichž je stín Ariany a jejího dlouhého culíku. „Jsem tak pyšná, že jsem se stala novou tváří Givenchy. Je to módní dům, který jsem vždy obdivovala a je pro mne čest být součástí rodiny. Miluji to oblečení a radost, kterou lidem přináší, když ho nosí,“ sdělila Ariana Grande na svém instagramovém profilu.

Elle.com, Vogue.co.uk, CNN.com

Přidat na Seznam.cz
ARIANA GRANDE GIVENCHY CAMPAIGN ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Česká olympijská kolekce budí rozpaky široké veřejnosti

Nová česká olympijská kolekce je unikátní tradičním modrotiskem i prvky tradičních českých a moravských krojů. Po zveřejnění kolekce však veřejnost ovládly smíšené pocity. Proto jsme se zeptali na názor právě vás.

Celý článek