dnes je 07.12.2019 a svátek má Benjamín/Ambrož

Zpěvačka Ariana Grande je novou tváří značky Givenchy

Přidat na Seznam.cz
Americká zpěvačka Ariana Grande se stala tváří nové podzimní a zimní kampaně módního domu Givenchy, která bude představena v červenci tohoto roku. Potvrdila to kreativní ředitelka Clare Waight Keller na instagramovém účtu.

Francouzský módní dům spolupracoval v minulosti s řadou významných umělkyň a celebrit. Zakladatel Hubert de Givenchy si vybral za svou múzu Audrey Hepburn, nynější kreativní ředitelka Clare Weight Keller měla tu čest navrhnout svatební šaty pro Meghan Markle. A do nejnovější podzimní a zimní kampaně obsadila zpěvačku a herečku Arianu Grande. „Moderní múza a hlas generace. Ariana je jedna z nejvlivnějších osob v dnešní popové kultuře,” napsal módní dům Givenchy v tiskové zprávě. Podle zprávy ztělesňuje Ariana ideální Givenchy ženu: nevinnou, velkorysou a se špetkou tajemna. 

V rámci spolupráce vyšly na instagramovém účtu značky Givenchy dva teasery, na nichž je stín Ariany a jejího dlouhého culíku. „Jsem tak pyšná, že jsem se stala novou tváří Givenchy. Je to módní dům, který jsem vždy obdivovala a je pro mne čest být součástí rodiny. Miluji to oblečení a radost, kterou lidem přináší, když ho nosí,“ sdělila Ariana Grande na svém instagramovém profilu.

Elle.com, Vogue.co.uk, CNN.com

Přidat na Seznam.cz
ARIANA GRANDE GIVENCHY CAMPAIGN ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Under Armour v problémech: přichází o zákazníky i o investory

Nebylo jednoduché prorazit na trhu se sportovním oblečením plném zavedených značek. Under Armour to ale dokázal. Teď ale čelí nejen rapidnímu poklesu tržeb, ale i podezření z nekalých praktik v účetnictví. K lednu příštího roku navíc odstupuje z pozice CEO i zakladatel společnosti Kevin Plank.

Celý článek

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek