dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Zpěvačka Jennifer Lopez představila svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty

Přidat na Seznam.cz
Po několika měsících čekání představila americká zpěvačka Jennifer Lopez svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty. Zahrnuje produkty jak k dennímu, tak nočnímu používání a je určena pro všechny typy pleti.

Zdroj: Allure.com

Každý den si Jennifer Lopez opakuje, že je mladistvá a nadčasová v každém věku. Stala se z toho pro ni taková mantra, kterou se snažila vyjádřit i v nové kosmetické řadě JLO Beauty. Podle Lopez je tato řada jakýmsi pokračováním filozofie, která se vyvíjí více než dvacet let. Od začátku její kariéry se jí totiž ženy ptají, co dělá pro svou pleť. A čím byla starší, tím byla otázka častější. I to byl jeden z důvodů, proč se Jennifer Lopez rozhodla založit značku - aby sdílela se ženami své jednoduché tajemství krásné pleti. 

Zatím je k dispozici osm produktů na pleť. Nechybí mezi nimi jemný čistící krém, sérum, zpevňující pleťový krém, oční krém nebo maska na obličej. Beauty řada bude k dispozici na JLOBEAUTY.COM od 1. ledna 2021 a v obchodech Sephora a Amazon od 14. ledna.

„Chci, aby lidé věděli, že je to pro mě hluboce osobní záležitost. Zlepšila jsem svůj vlastní život tím, že jsem ho zkrášlila a zjednodušila. Nyní chci sdílet vše, co jsem se naučila, se ženami po celém světě,” říká Jennifer Lopez. 


Zdroj: Elle.com


Zdroj: Elle.com

Přidat na Seznam.cz
BEAUTY DÁMSKÁ KOSMETIKA pleťová kosmetika JENNIFER LOPEZ SEPHORA

Související články

Jak se stát beauty blogerkou? Těchto 5 věcí je klíčem k úspěchu

Na dráhu beauty blogerky se vydává čím dál větší množství žen. Benefity tohoto způsobu výdělku jsou nasnadě. Jenže jak v tomto odvětví skutečně uspět, aby se blogování mohlo stát prací na plný úvazek?

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Jennifer Lopez přibližuje značku Coach popové generaci

Nostalgická jízda jedné z popových královen v kampani módní značky Coach přetváří svůj ikonický kodex koní na jízdu na kole či autem.

Celý článek

Záhada botoxu - fakta, která možná neznáte

Společnost jde kupředu stejně jako technický pokrok. Jakou roli má v dnešní společnosti technická krása? Co byste měli vědět o botoxu? A které celebrity jdou příkladem? Dozvíte se v článku.

Celý článek

MUST HAVE JARO

Začal nám dnes měsíc duben a spolu s ním nás budou doprovázet teplé jarní dny. Pojďte se s námi podívat na jarní MUST HAVE tipy a že jich není málo. 

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Kosmetika na cesty

Chystáte se na dovolenou? Ať už cestujete po Česku nebo do zahraničí, tak se vždycky hodí nějaká ta kosmetika, která bude pečovat o vaši pleť. Bez čeho se neobejdete a co vám zpříjemní dovolenou?

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek