dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Zprávy z módy: Co si na svém prvním královském turné oblékla těhotná Meghan Markle?

Přidat na Seznam.cz
Nová královna těhotenského stylu je bezpochyby Meghan. Co měla na sobě den po dni, čtěte níže….  

Těhotná vévodkyně

Jak být nenásilně šik, má nová vévodkyně přímo v genech. Její stylový šatník je důkazem vybraného vkusu, mix návrhářských i konfekčních šatů i jednotlivých kousků šatníku, lodiček i bot bez podpatku a elegantních doplňků. Meghan se stala nejšťastnější ženou na světě, když hned první den v Austrálii oznámila spolu se svým manželem princem Harrym, že je těhotná. Dokonale zkombinovaný šatník, který průběžně nosila na královském turné a návštěvách, nádherně korespondovalo s její osobností i počínajícím těhotenstvím. Pozitivní energie z nastávající maminky přímo čišela. 

Podle královské etikety

Meghan je přirozeně krásná a jako bývalá americká herečka ví, jak se má na veřejnosti chovat. Je samý úsměv, přátelská gesta a působí velmi mile. Spolu s princem Harrym jsou pokaždé sladěni do podobných tónů barev a podle příležitosti i oblečeni vhodně tak, jak předepisuje královská etiketa. Meghan nosila po většinu turné šaty volné kolem bříška. Jen při dvou příležitostech si oblékla šaty tzv.na tělo. Její krásná silueta se začínajícím těhotenstvím byla ve večerní róbě obrázkem štěstí a radosti. Princ Harry nezapomněl svou ženu doprovázet stejně stylově oděn a nemohl z ní spustit oči. 

Elegance sama

Nová vévodkyně je mistryní v kombinacích barev, které jsou stálými klasikami jako černá a bílá, modrá a bílá nebo tělová a červená. Co je na Meghan velmi přitažlivé, je to, že její jednoduché, přesto však promyšlené detaily veškerých outfitů, působí nenásilně. Styl není překombinovaný nebo strojený či snaha vyniknout příliš okatá. Meghan sluší výrazné barvy, a to stačí podtrhnout jen šaty a nenápadnými botami či kabelkou. Vévodkyně si oblíbila košilové šaty v decentní délce pod kolena a páskem v pase. Také jsou pro ni jak dělané! 

Byznys styl

Meghan se nesnaží být za každou cenu hvězdou. Ona je jí přirozeně. To je její tajemství. Ladné držení těla, minimální make-up, příjemné vystupování a elegantní minimalismus se slušivými střihy. Pro občasné uvolnění doplní šatník proužky nebo květinovým vzorem, ale drží se striktně byznys uniformy, která jejímu malému bříšku velmi sluší. 

                              

Oficiální královská návštěva u protinožců trvala 16 dní a po celou tu dobu si Meghan držela dokonalou image, ať už na oficiálních akcích nebo při soukromých chvílích. 

Zdroj; cospomolitan.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE KRÁLOVSKÁ MÓDA VÉVODKYNĚ TĚHOTNÁ VÉVODKYNĚ KRÁLOVSKÁ RODINA MÓDNÍ ZPRÁVY

Související články

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek