Česká značka ADVA představuje novou kolekci „Experience seduction every day"

Česká značka ADVA představuje novou kolekci „Experience seduction every day"

Udržitelná módní značka ADVA představuje svou nejnovější kolekci Experience seduction every day. Aneta Průšková, zakladatelka značky, od roku 2017 přináší módní kousky, které spojují nadčasovost, kvalitu a zodpovědnost vůči planetě. Dnešní kolekce, inspirovaná tématy ženské smyslnosti a něžnosti, opět potvrzuje tyto hodnoty.

Ženská svůdnost a hříšnost v kontrastu s křehkostí a něžností odráží základ celé kolekce. Barvy čokoládově hnědé, krémové a pistáciově zelené nás ženy vedou do světa guilty pleasure, který nám poodkrývá komplikovanost ženské duše.

„Každá v sobě máme hodně příchutí a nejsme buď mléčná nebo hořká, i proto se stala čokoláda metaforou kolekce. Je to sladká hříšnost, kterou všichni milujeme, ale nemůžeme ji mít každý den a potěšení z ní je krátkodobé, nicméně hříšnost ve stylu ADVA kousku, si můžeme užívat každý den a potěšení z něj budeme mít dlouhodobě. doplňuje Aneta Průšková.

Signature kousky zahrnují vlněný kabát z certifikované organické bavlny a šaty z organické bavlny, utkané lokálně v České republice. Oba materiály podporují novou misi značky představenou tento rok, kterou je regenerativní móda. „Novou kolekcí nejen navazuji na ženská témata, která jsou pro mě i pro celý ADVA tým velmi důležitá. Zároveň se ale značka posouvá dál v rámci udržitelnosti. Jsem hrdá, že v kolekci převažují materiály, které podporují regenerativní budoucnost a zároveň mají i českou lokální stopu.”

Značka ADVA je známá svým závazkem k transparentnosti a udržitelnosti. Každý produkt přináší příběh, který je dostupný prostřednictvím QR kódu, poskytující informace o jeho cestě (od semínka po finální produkt) k zákazníkovi. Všechny produkty jsou vyrobeny eticky v České republice s transparentním dodavatelským řetězcem. Za každý prodaný kus zároveň vysazuje ADVA jeden strom.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram