Advent 2021 s kreativními adventními kalendáři Vánoce počkají na vás

Advent 2021 s kreativními adventními kalendáři Vánoce počkají na vás

Jak poznáte, že se Vánoce opravdu blíží? Trh je na chvíli zahlcen nabídkou adventních kalendářů nejrůznějších druhů. S námi vyberete ten pravý pro vás.

Zdroj:pexels-torsten

Od roku 2020 statisticky exponenciálně roste obliba netradičních adventních kalendářů. Už nejsou výsadou dětí a čokoládovou klasiku nahrazují hračky, stavebnice či kosmetika. Možná vás ale překvapí, že podle Google Analytics popularita adventních kalendářů v Česku roste hlavně u kalendářů pro muže. Pojďme se ale podívat na to, co nám nabízí letošní rok.

Vánoce jako světelná show

Že 4 adventní svíčky nestačí? S adventním kalendářem od Yankee Candle si můžete užívat různé svíčky každý den až do Štědrého dne. Kalendář obsahuje 24 čajových svíček, vždy po 3 kusech od letošních novinek i tradičních bestsellerů: Twinkling Lights, Tree Farm Festival, Letters to Santa, Christmas Eve Cocoa, Candlelit Cabin, Snowflake Cookie, Angel’s Wings a Christmas Cookie. Obsahuje také čirý skleněný svícínek na čajovou svíčku.

Zdroj: Yankeesvicky.cz

Design je všechno

Další zajímavý kalendář letos přinesla kosmetická značka Yves Roche. Spíše než na obsahu se letos tvůrci vyřádili na opravdu nápaditém designu. Krásný obal si můžete vystavit po celý prosinec. A každodenní kosmetický dáreček je už jen malé plus.

Zdroj: Yves Roche

Luxus pro vlasy

Letošní čekání na Ježíška si mohou užít i vaše vlasy. Značka Balmain pro vás připravila adventní kalendář Hair Couture. Nejedná se přímo o adventní kalendář. Balmain calendar je kalendář na 10 dnů vlasové slasti. A tak se hodí nejen jako kalendář adventní, ale klidně jej můžete darovat pod stromeček sobě nebo svým blízkým.

Zdroj: Forbes

Novinka s překvapením

Pleťové péče nemá žádná žena dost. Značka pleťové kosmetiky Payot přináší luxusní adventní kalendář, který je nabitý 24 beauty kousky, ale snad nejlepší je krásný design krabice adventního kalendáře. K dostání je například online v e-shopu Notino.

Zdroj: Payot

Česká tradice

A konečně tu máme i adventní kalendář od českého výrobce. Apotéka Havlík připravila Adventní kalendář 2021 Každým dnem krásnější. Kalendář obsahuje 24 výrobků Apotéky Havlík, která se pyšní velkou kvalitou a oblíbeností svých produktů na českém trhu. Letošní kalendář navíc vyzývá k sebelásce.

Zdroj: Havlík Apotéka

Nakupujte v Globusu bezpečně díky službě Scan&Go v aplikaci Můj Globus.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram