Affinitone od Maybelline s precizními pigmenty slibuje přirozenou a bezchybnou pleť i z naprosté blízkosti!

Affinitone od Maybelline s precizními pigmenty slibuje přirozenou a bezchybnou pleť i z naprosté blízkosti!

Maybelline láká na svoji inovovanou řadu Maybelline Affinitone

Dokážete si představit dokonalou pleť i z opravdové blízkosti? Maybelline nyní láká na svoji inovovanou produktovou řadu Maybelline Affinitone, která tento výsledek slibuje. Unikátní složení inovované řady Maybelline Affinitone s precizními pigmenty způsobí, že se pleť stane přirozeně bezchybnou v každém úhlu pohledu. Nezbývá než to vyzkoušet na vlastní kůži!

Affinitone od Maybelline poskytuje ženám již mnoho let kompletní péči o pleť. Dnes ale přichází s novým inovativním složením, díky kterému má být každá pleť bezchybná i z největší blízkosti. Affinitone slibuje, že splyne jedním tahem s jedinečnými tóny ženské pleti a její texturou. Přirozeně krásný vzhled a bezchybnost potom dotvoří rovnoměrný tón a hladký povrch.

Make-up AFFINITONE
Hydratační make-up Affinitone od Maybelline poskytuje pleti dokonalé krytí nedokonalostí a přitom jí umožňuje volně dýchat. Díky obsaženému vitamínu E je pleť dlouhodobě, viditelně a přirozeně hydratovaná a chráněná před vnějšími negativními vlivy. Protizánětlivým účinkem pomáhá vitamín zabraňovat akné. Praktická je i jemná textura, která se napleť snadno nanáší. Make-up Affinitone se nabízí celkem v osmi pleťových odstínech.

Make-up AFFINITONE MINERAL
Potřebám citlivé pleti je uzpůsoben minimalistický make-up Affinitone Mineral. Unikátní složení neobsahuje parfemaci, oleje, ani nadbytečné syntetické látky, působí proto pozitivně na její zdraví. Affinitone Mineral od Maybelline pleť dokonale kryje, hydratuje a chrání faktorem SPF 18. Nabízí se celkem v pěti přirozených odstínech.

Pudr AFFINITONE POWDER
Kompaktní pudr Affinitone od Maybelline obsahuje přírodní barevné pigmenty avitamín E. Přizpůsobí se tónů a struktuře pleti a dodává jí přirozeně matný vzhled. Pudr Affinitone pleť chrání před škodlivými vlivy prostředí, přirozeně fixuje nanesený make-up a zajišťuje, aby se pleť po celý den neleskla. Jeho lehké složení přitom umožňuje pleti dýchat. Vybrat si můžete celkem ze čtyř odstínů.

Korektor AFFINITONE
Nedokonalosti pleti a kruhy pod očima snadno vyřeší krémový korektor Affinitone. Pleť je navíc po aplikaci hydratovaná a zklidněná, její vzhled přirozený a hebký. Korektor Affinitone je obohacen o látky jako med, extrakt z hroznů a aloe vera, vitamín A a E, které mají pozitivní vliv na celkový stav pleti. Nabízí se ve dvou odstínech.

 

Zdroj obrázků: L`Oréal, Maybelline

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram