Aktuálně ze světa módy: kampaně Michael Kors a Longchamp a nová návrhářka Dior

Aktuálně ze světa módy: kampaně Michael Kors a Longchamp a nová návrhářka Dior

Přinášíme aktuální snímky ze dvou podzimních kampaní módních gigantů a také potvrzenou informaci o nástupu první ženy na pozici kreativního ředitele domu Dior. 

Michael Kors pustil do světa podzimní kampaň 2016. Do jejího čela dosadil dánskou tvář Freju Beha Erichsen, která pózuje v luxusním autě v okázalých kabátech s kožešinovými límci, kožichy, novoročními blýskavými kalhoty a také s doplňky, které jsou pro značku Michael Kors velmi symbolické.  Alexa Chung pro Longchamp se už stala klasikou. Klasikou, kterou ale rádi vidíme znovu. Kampaň si značka nechala nafotit v pařížské metropoli a kabelky doplnila o tygrovaný kožich. Stejně jako Michael Kors předtím i Longchamp se snaží pro následující podzim kráčet ve stopách okázalosti a let minulých s důrazem na luxus. Dva propagační snímky doprovodí ještě reklamní film, který bude dostupný na začátku října 2016. 


Již jsme vás informovali o zvýšené pravděpodobnosti, že kreativní ředitelka značky Valentino Maria Grazia Chiuri opustí svého společníka a nasedne na návrhářské křeslo módního domu Dior. Spekulace byly aktuálně potvrzeny. Dior Chiuri oficiálně prohlásil za svou nastávající kreativní ředitelku, nutno podotknout, že první ženu na dané pozici v historii. Její první kolekce bude předvedena na konci září 2016 v modelech Jaro 2017. (A aktuální Haute Couture Valentino znamená její poslední kolekci u dosavadní značky.) 

fashiongonerogue.com ; marieclaire.com
 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram