Ana de Armas září v nové kampani šperků Louis Vuitton 2023

Ana de Armas září v nové kampani šperků Louis Vuitton 2023

Kubánsko-španělská kráska Ana de Armas září nejenom na filmových plátnech, ale rovněž v nejnovější kampani s názvem Deep Time módního domu Louis Vuitton. Kolekce šperků pro rok 2023 je jedním slovem majestátní.

Přirozená krása herečky Any de Armas, která právě zažívá vrchol své kariéry, přináší v roli ambasadorky značce Louis Vuitton kýžené ovoce. O to lepší je načasování, když světem právě probíhá nový film herečky po boku americké hvězdy Chrise Evanse, známého zejména jako Kapitán Amerika.

Kolekci navrhla Francesca Amfitheatrof, která do šperků vložila nejen dvě velmi známá písmena LV, ale také mnoho nádherných a drahých kamenů, jako karátový turmalín či opál. Jen náhrdelník Bones vznikal neuvěřitelných 4500 hodin. Na fotkách však pozornost nepoutají jen šperky jako takové, ale i kombinace s jemnou krásou samotné herečky a její hnědé oči, které do kampaně vnáší jemné, originální kouzlo.

Další z náhrdelníků s názvem Wave čerpá inspiraci z oceánu a ladného pohybu tektonických desek Země.  Kolekce Deep Time obsahuje více než 95 návrhů šperků rozdělených do dvou skupin: Geologie a Život. Každý kus vypráví příběh ztělesňující hloubku zrození planety Země i stvoření samotného života.

Kolekce Deep Time spojuje odborné znalosti a propracované návrhy šperků značky Louis Vuitton společně s tajemstvím a nádherou původu naší planety. Ana de Armas kromě této důležité role získala i prestižní pozici ambasadorky značky Estée Lauder, čímž ještě více upevňuje svůj status ikony krásy.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram