Aňa Geislerová navrhla kolekci náramků Cruciani pro Nadaci Terezy Maxové

Aňa Geislerová navrhla kolekci náramků Cruciani pro Nadaci Terezy Maxové

Jedinečné náramky značky Cruciani C ovládly v několika posledních měsících celý svět a dnes jejich koupí můžete podpořit i Nadaci Terezy Maxové a pomoci tak opuštěným dětem.

Exkluzivní italská značka Cruciani se kromě výroby módních oděvů a doplňků vysoké kvality zaměřuje na výrobu sofistikovaných náramků z krajky macramé.  Jsou symbolem a vizí společnosti, vyjadřují její víru, umění, postoj, kreativitu a eleganci.

Cruciani představují to nejlepší z tradičního italského řemeslného dědictví a s rokem 2000 začali pomáhat dětem po celém světě pod značkou nadace Cruciani C.

Dnes pomáhá Cruciani C i u nás a to prostřednictvím Nadace Terezy Maxové. Kolekci pro tuto nadaci navrhla herečka a uznávaná ikona módy i designu, herečka Aňa Geislerová ve spolupráci s Designblokem. Kolekce náramků nese název „Hvězdy“ a symbolizuje cestu ke hvězdám.

Z každého prodaného náramku z této kolekce bude věnováno 31,- Kč na Nadaci Terezy Maxové, zaměřující se na zlepšení života opuštěných dětí v České republice již od roku 1997.

Designové krajkové náramky nejsou jen obyčejným hitem letních letovisek, ale díky své jednoduchosti a sofistikovanosti pronikly do života všech vyznavačů trendy módy. Oblíbily si je i světové a české celebrity.

Náramky plné emocí lze zakoupit na e-shopu cruciani.cz nebo v Cruciani kiosku v nákupním centru Nový Smíchov v Praze.

Zdroj: nadaceterezymaxove.cz, cruciani.net

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram