Aňa Geislerová v šatech návrhářky Tatiany Kovaříkové byla na premiéře thrilleru Smršť nepřehlédnutelná

Aňa Geislerová v šatech návrhářky Tatiany Kovaříkové byla na premiéře thrilleru Smršť nepřehlédnutelná

Rudé elegantní šaty na dokonalé postavě herečky Ani Geislerové přitáhly zrak mnoha lidí nejenom v rámci samotné premiéry mysteriózního thrilleru Smršť, ve kterém si zahrála se slovenským kolegou Tomášem Maštalírem.

Na pražském Andělu proběhla slavnostní premiéra filmu Smršť, který je natočený na motivy slovenského spisovatele Jozefa Kariky. Nepřehlédnutelná byla zejména herečka Aňa Geislerová, pro kterou navrhla sytě červené šaty návrhářka Tatiana Kovaříková, která nedávno oblékla i herečku Milenu Steinmasslovou na udílení filmových cen Český lev.

„Překrásná Aňa Geislerová na slavnostní premiéře nového mysteriózního thrilleru Smršt v červeném modelu TATIANA,“ popisuje fotky i náčrt šatů návrhářka Tatiana Kovaříková. Herečka Aňa Geislerová rovněž nešetří chválou, jak na šaty tak i samotný film. „Děkuji milá Tatiano za další krásu na míru!“ svěřila se herečka na sociální síti. Nedávno také lehce šokovala své fanoušky, když na svůj profil přidala fotku s hercem Tomášem Maštalírem, oba zdánlivě potřísnění krví, co by pozvánku na samotný film, který se bude od začátku dubna pouštět v kinech. 

Hlavním hrdinou filmu Smršť je forenzní psycholog Martin Lang (Tomáš Maštalír), který přijíždí spolu s manželkou Pawlou (Aňou Geislerovou) do lázní v horách. Daleko od civilizace si chtějí odpočinout a zkusit zachránit vztah, který prochází vážnou partnerskou krizí.  Koloběh událostí však naruší příchod tajemné zásilky od Langova kolegy psychologa, který v balíku s důkazním materiálem z vyšetřování tragického případu žádá o pomoc v případě známém jako „jízda smrti“, na jehož konci byli čtyři mrtví. Lang se zpočátku zdráhá, ale postupně podlehne neznámé síle, která ho k tragické události přitahuje.

To, že bude film pořádná jízda začíná být naprosto zřejmé, stejně jako to, že i volba šatů krásné Ani Geislerové pro různé oficiální události, je parádní podívanou.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram