Andílci návrhářkami pro Solid & Striped

Andílci návrhářkami pro Solid & Striped

Jak to dopadne, když se supermodelky pustí do navrhování? Dost možná obrátí naruby módní trendy letní sezóny 2018.

Sotva jsme se letošní zimu dočkali prvních sněhových vloček, už bychom měli vítat léto 2018? Alespoň dle představ kultovní značky dámských plavek Solid & Striped a hned několika známých tváří od Victoria's Secret, které společně představují kolekci dámských plavek, by tomu tak mělo být.

"No nevíme jak ve vašem případě, ale v nás nejnovější kampaň značky představující ne jednu, ne dvě, ale hned třináct tváří, nejenže vzbuzuje nejrůznější představy ale zároveň víc než dokonale supluje letní atmosféru, která se přitom zdá být tak nekonečně daleko."

 

#SwimTeam2018

Na první pohled se může zdát, že si Lily Aldridge, Hailey Clauson, Jourdan Dunn, Hannah Ferguson, Isabeli Fontana, Toni Garrn, Jessica Hart, Elsa Hosk, Eniko Mihalik, Carolyn Murphy, Barbara Palvin, Natasha Poly a Josephine Skriver na Bahamy jen odskočily za skvělou dovolenou. Ale na Bahamách, kde děvčata především pracovala s fotografem Bjornem Ioossem a po celou tu dobu byla pod drobnohledem bývalé šéfredaktorky pařížské Vogue, Carine Roitfeld, vrcholila autorská spolupráce na další mimořádné kolekci dámských plavek. Kolekce Solid & Striped Swim Team nabídne celkem 13 modelů od jednodílných plavek po bikiny, vždy zhotovených ve třech barevných kombinacích, které zamíří do prodeje už 6. února. Všechny modely si určitě prohlédněte v galerii pod článkem.

 

 

Jak jste na tom dámy, máte už vybrané své favoritky?

 

Solid & Stripedwwd.com, @lilyaldridge

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram