Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Známá česká zpěvačka a držitelka pěti ocenění Anděl, Anna K. je po většinu roku naprosto k nezastižení. V zimě si však vyhradila čas na to, aby nabrala síly na další letní festivaly i podzimní turné.

„Do Špindlu jezdím, když mi to zdravotní kondice a pracovní vytížení dovolí. Naprosto to tady ale miluji. Narodila jsem se tu, je to můj domov a vždy tu budu mít své kořeny," vyjádřila svou náklonnost k této lokalitě rodačka z Vrchlabí Anna K. „Ve Skiareálu se mi lyžuje naprosto skvěle. Podmínky i příroda jsou tu úžasné. Od malička mám velmi ráda dvousedačku ve Svatém Petru. Díky tomu se kamarádím i s místními vlekaři. No a teď jsem si po dlouhé době vyzkoušela vyhřívanou šesti sedačku. Jsem z toho naprosto nadšená."

Mnohé ženy dají populární zpěvačce za pravdu, že i aktivní dovolená má svá „negativa“. Jedním z hlavních je dobré jídlo, kterého si při odpočinku dovolíme o něco více než standardně.

„Jím. Pořád něco jím. Vždycky si říkám, jak sportem hubnu a potom se hrozně divím, když přijedu ze Špindlu domů a mám dvě kila nahoře!“ směje se Anna K.

Kdo by se však divil, že si na pár dní v roce, jinak vytížená zpěvačka, dovolí popustit uzdu svému jídelníčku. Od května ji zase čeká koncertní turné i příprava nového hudebního materiálu. „Rozhodně se tento rok, alespoň co se práce týče, nudit nebudu. V tuto chvíli ale odpočívám, seč mi síly stačí," dodala nakonec s úsměvem Anna K.

foto: archiv Anna K.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram