Anna Wintour zůstává i přes spekulace šéfredaktorkou Vogue

Anna Wintour zůstává i přes spekulace šéfredaktorkou Vogue

Spekulace trvající poslední měsíce, jsou snad nadobro u svého konce. Generální ředitel společnosti Condé Nast Bob Sauerberg vydal oficiální prohlášení.

Tvrdilo se, že během následujícího půl roku skončí módní ikona nejenom na své pozici ve Vogue, ale i celkově pro společnost Condé Nast. Bob Sauerberg vše uvedl na pravou míru. „Anna Wintour rozhodně neopouští svou pozici šéfredaktorky Vogue, ani roli uměleckého ředitele společnosti Condé Nast, která se zaměřuje na rozhovory v různých médiích,“ řekl generální ředitel společnosti.

Ve svém prohlášení pro magazín WWD se generální ředitel Bob Sauerberg snažil skoncovat s měsíčními spekulacemi, že se nejméně jednoho z jejích závazků Wintour během půl roku vzdá.

„Anna Wintour je neuvěřitelně nadaný a tvůrčí vůdce, jejíž vliv má obrovský rozsah," řekl Sauerberg. „Je neodmyslitelnou součástí budoucí transformace naší společnosti a dohodli jsme se, že se mnou bude pracovat na dobu neurčitou ve funkci šéfredaktorky Vogue a uměleckého ředitele společnosti Condé Nast."

Wintour je na nejvyšší pozici časopisu Vogue již od roku 1988. Uměleckým ředitelem Condé Nast je od roku 2013. V jejím životě se toho momentálně děje více. Vdávala totiž právě svou dceru Bee.

wwd.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram