Anya Taylor-Joy s podmanivým pohledem prezentuje nové kosmetické kousky Dior

Anya Taylor-Joy s podmanivým pohledem prezentuje nové kosmetické kousky Dior

Luxusní módní dům Dior odhalil novou kampaň kombinující intenzivní pohled krásné herečky Anya Taylor-Joy a dokonalého lesku na rty Addict Lip Maximizer. Ten je nově z 90 % vyrobený ze složek přírodního původu.

Dior tak možná touží oslovit větší publikum žen, které stále více dbají na složení jednotlivých produktů a jejich původ. Kampaň nafocená s krásnou americkou herečkou a modelkou Taylor-Joy je téměř sázkou na jistotu. Anya je v plném proudu natáčení, jen letos by do kin měly vstoupit dva filmy, ve kterých si zahrála hlavní roli a jinak tomu nebude ani v roce 2024. Nezapomíná však na svůj job modelky ani na to, že je ambasadorkou slavného módního domu Dior.

Blondýnka v kampani září ve stříbrné metalické bundě s dokonalým leskem na rty a spalujícím pohledem. Tento ikonický lesk na rty vám dodá luxusní šmrnc a je perfektním doplňkem ke každému vzhledu. Dior Addict Lip Maximizer je k dostání v 31 odstínech, které vám dopřejí vychutnat si společně řadu událostí a situací.

foto: se svolením Dior Beauty

Nový lesk na rty značky Dior má čtyři povrchové úpravy, a to třpytivou, holografickou, průhlednou a intenzivní. Posouvá to celou řadu lesků na rty o úroveň výš včetně třpytivé, holografické, průhledné a intenzivní, tato řada posune vzhled vašich rtů na další úroveň. Dior Addict Lip Maximizer je nutností ve sbírce každého milovníka make-upu. Jeho kypré složení a řada krásných barev z něj dělají perfektní způsob, jak dodat vašim rtům záviděníhodnou záři. Vychutnejte si svůdné odstíny jemné růžové, intenzivní hroznové víno, třpytivý oříšek a další, které lichotí pleti.

Elegance a nadčasová krása Anya Taylor-Joy zúročila nejenom v této kampani, ale také na premiéře filmu The Menu v New Yorku, která proběhla 14. listopadu 2022 a kde Anya ohromila všechny přihlížející, když kráčela po červeném koberci v nádherných černých šatech Dior, jak jinak než s dokonalými rty. Šaty Dior zvýrazněné krajkou s operními rukavičkami zkombinovala herečka s vysokým culíkem, který přidal na její podmanivé kráse.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram