BACK TO SCHOOL: I návrat do školy může být stylový!

BACK TO SCHOOL: I návrat do školy může být stylový!

Čeká vás 1. září nástup zpět do školních lavic? Nebo se chystáte až na začátku října? A nebo jen skončila dovolená a váš stůl v kanceláři už se na vás prostě těší... Móda.cz přináší TIPY, co na velký poprázdninový návrat obléknout!

Škola se blíží. Nezáleží na tom, jestli stále chodíte na střední, na vysokou nebo už jste (ne)šťastně pracující. Za redakci móda.cz jsme pro Vás vybrali osm kousků, které se Vám v září rozhodně budou hodit. Ideální jsou na hektická rána, kdy nemáte chuť nic vymýšlet. Právě proto jsme vybrali především kombinaci černo-bílé, která je nesmrtelná a vždy bude vypadat skvěle.

 
Halenka bez rukávů Tchibo 299 Kč ; Mel gumové balerínky Zoot 1199 Kč

Jsou dva druhy rán - ty, kdy zaspíte a nestíháte, a ty druhé. Právě pro první případ jsou ideální oversized střihy triček, košil i svetrů, ale pokud chcete stále vypadat žensky a chic, nezapomeňte na správné doplňky jako je vypasované sáčko či blejzr, elegantní boty a kvalitní kabelka.

   

Šedé tričko Zoot 559 Kč ; Koženkový blejzr Zoot 1249 Kč

Pro ty pravé studenty je jistě kombinace boyfriend džíny + mikina + tenisky stále více než aktuální! Zoot má neuvěřitelné množství stylových džínů, které se hodí i do školy. A mikina s nápisem OFFLINE? Do školy přece ideální volba! Po přečtení už bude všem jasné, že vás to dneska opravdu upřímně nezajímá...

 
Boyfriend džíny Zoot 1699 Kč ; Šedá mikina Zoot 649 Kč

Slečny, které upřednostňují ženský styl, jistě potěší nádherné šperky, které nekřičí přes celou třídu žádný z nejnovějších módních trendů, ale při bližším pohledu je všem spolužákům jasné, že váš styl se nezapře. Jednoduché náramky či řetízky s drobnými přívěsky jsou sofistikované a jednoznačně se hodí k elegantním outfitům. No a na závěr - na Zootu jsme objevili skvělou oboustrannou kabelku. Ta naše je z jedné strany růžová a z druhé fialová. No není to skvělé? A navíc - barevných kombinací mají několik! ( Jo a je dostatečně velká na všechno učení! Nebo na velké svačiny...) 

 
Zirkonový náramek LYRA 1140 Kč ; Oboustranná kabelka Zoot 1599 Kč

Zdroj: lyra-sperky.cz ; zoot.cz ; tchibo.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram