Barevná smršť od House of Holland

Barevná smršť od House of Holland

V dílně značky House of Holland se naplno popustila uzda veškeré fantazie. Barvy i střihy napovídají, že kreativita tentokrát nedostala žádné limity.

Henry Holland, zakladatel a návrhář značky House of Holland, je při vytváření každé ze svých kolekcí naprosto svobodný, nedívá se jiným přes rameno, co by mohlo být příští sezónu považováno za trend, a dělá si doslova, co chce. A nás ta jeho svoboda a štěstí, které z něj na konci přehlídky vyzařovalo, přivádí k myšlence, že je skvělé mít v módním průmyslu pár takových návrhářů, kteří se odlišují úplně ve všem.

Nová kolekce House of Holland bavila od začátku do konce. Barvy i střihy se v galerii Tate Britain, kde se show konala, měnily z modelu na model a jeden nikdy nevěděl, co bude následovat. Holland se inspiračně přihlásil k 20. a 70. létům minulého století, což jsou etapy od sebe natolik vzdálené, že bychom dopředu možná předpovídali, že se taková inspirace bude třískat. Ale ne, důvod pro spojení těchto dvou dekád měl Henry prostý – 20. a 70. léta považuje za období velkých večírků a svobody žen, i když pokaždé v jiné podobě.

Spojte si tak naprosto neomezenou kreativitu jednoho designéra, sexuální svobodu žen, volnomyšlenkářství a směsici barev a střihů a máte hotovou kolekci House of Holland pro Podzim/Zima 2016-2017. Co na ni říkáte – vybrali byste si? Nezapomeňte si povšimnout i velmi originálního obutí.

Foto: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram