Beckham předvádí pro H&M: ukazuje mužné tělo, tetování a hlavně novou kolekci spodního prádla značky!

Beckham předvádí pro H&M: ukazuje mužné tělo, tetování a hlavně novou kolekci spodního prádla značky!

V reklamě na spodní prádlo značky Armani nahradil Davida Beckhama Christian Ronaldo z týmu Real Madrid.

Beckham v kampani pro H&M neukazuje nic více a nic méně, než své propracované tělo bohatě zdobené tetováním a spodní prádlo H&M. Opět ukazuje plný rozkrok, o kterém mezi novináři kolují dohady, jestli je pravý, anebo „zmužněný“ Photoshopem. Novináři a hlavně novinářky jsou dokonce tak zvědaví, že se loni přímo v přímém přenosu pokusila pravdu vypátrat Elena Di Cioccio, která v Itálii moderuje populární pořad Hyeny (Le lene).

Během rozhovoru s několika dalšími novináři přímo před hotelem, kde Beckham bydlel, sáhla novinářka slavnému fotbalistovi na rozkrok. To, že se chtěla přesvědčit o pravosti Beckhamových vnad prezentovaných tehdy ještě reklamou na spodní prádlo Armani stálo novinářku omluvu. Podle informací, které se po incidentu objevili, však novinářka při útěku „z místa činu“ křičela, že „je malý“, takže přece jen pomoc grafiků a Photoshopu.

Kolekce pánského spodního prádla H&M, jehož tváří a tělem se stal fotbalista David Beckham, obsahuje slipy, boxerky, trenýrky, tílka, pyžama i dlouhé spodky. Díky reklamě uvidíte to, co jinak vidí jen Davidova manželka, módní návrhářka Victoria Beckham. Zajímavostí je, že s reklamou na spodní prádlo Armani skončila spolu s Davidem i jeho manželka Victoria Beckhman.

Zatímco Davida nahradil Christian Ronaldo, Victorii Megan Fox. Victorie se však jako tvář spodního prádla H&M alespoň prozatím neobjeví. Míří výš? Neplánuje podobně jako jiní návrháři před ní, naposled například Donatella Versace, připravit pro H&M celou designérskou módní kolekci? Uvidíme! Na kolekci, která je prý inspirována samotným šatníkem Davidem Beckhama, se můžete těšit už 2. února letošního roku. Zdá se, že spolupráce s hvězdou, jakou je Beckham, je cestou značky H&M k mužskému zákazníkovi.

 

Zdroj obrázků: H&M

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram