Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

V nočních hodinách v New Yorku připravil Týden módy další famózní přehlídku. Tentokrát se jednalo o podzimní kolekci Oscar de la Renta - pojďme se na ni společně podívat!

Večerní party

V nočních hodinách se v newyorských ulicích sešli diváci na přehlídce značky Oscar de la Renta v Knihovně města New York. Atmosféru starobylé budovy umocnila i hudba, kterou pro svou kolekci vybrali návrhářka Laura Kim a Fernando Garcia. To, že se přehlídka konala až ve večerních hodinách, rozhodně nebyla náhoda, spíše záměr. Celá přehlídka se totiž nesla v duchu elegantní party.

V hlavní roli Bella Hadid

Kolekci odstartovala světoznámá topmodelka Bella Hadid, která předvedla krásný plisovaný kabát v modré barvě v kontrastu s červenými doplňky, který později vyměnila za model růžových šatů s kapucí posetou stejnobarevným peřím. Díky krátké sukni model velmi lichotil modelčině postavě - dlouhé nohy, objemnější ramena. Na přehlídce se představila také známá modelka Candice Swanepoel, která předvedla krásnou černou róbu.

Šaty na tisíc způsobů

Právě v tématu se snažili návrháři zůstat poplatní svému idolu a zakladateli značky Oscaru de la Rentovi. Barvy stínované do tisíce různých vzorů na hedvábných šatech a vrstvených šatech byl pouze zlomek všeho. 

Jako Oskar na Oskarech

Kolekce byla opravdu zahalená do hávu šedesátkových večírků plných koktejlů a všudypřítomného veselí. Několik dlouhých večerních rób zdobil omamný lesk v podobách těch šatů, které na sobě měla i herečka Scarlett Johansson na předávání cen Oskar.

Foto: Vogue; Alessandro Lucioni / Gorunway.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram